Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

TOP 5 romantycznych komedii na Walentynki w CDA Premium

TOP 5 romantycznych komedii na Walentynki w CDA Premium

14 lutego cały świat obchodziWalentynki. Nieformalne święto, które z roku na rok staje się coraz popularniejsze, jest idealnym czasem na wyrażenie naszej miłości do drugiej połówki. Jak spędzić tegoroczne walentynki w romantyczny sposób w domowym zaciszu? Dobrym pomysłem na Walentynki może być romantyczna komedia obejrzana wspólnie z partnerem lub partnerką. Sprawdź listę TOP 5 komedii romantycznych idealnych na romantyczny wieczór podczas Walentynek w CDA Premium.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium i bazy filmów?

Serwisy VOD nieustannie zdobywają coraz większą popularność. Jeżeli chcesz obejrzeć dobry film bez reklam i limitów – skorzystaj z oferty serwisu cda.pl dostępnej w home.pl. Dzięki niej otrzymasz kod do aktywacji konta CDA Premium. Zyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie klikając w poniższy przycisk:

Romantyczna komedia pełna francuskiego humoru – Przepis na miłość (2010)

Jedna z najlepszych komedii romantycznych Jean-Pierre Amerisa! On, wycofany introwertyk, który drży na samą myśl o rozmowie z nieznajomym, kieruje upadającą fabryką czekolady. Ona zna jeden z najlepszych przepisów na czekoladki, ale jest zbyt nieśmiała, żeby wyjawić swój sekret. Tych dwoje mogłoby stanowić idealną parę. Jako para mogliby zdobyć przebojem francuski rynek cukierniczy, czy tylko odważą się wykonać pierwszy krok?

Obejrzyj francuską komedię na Cda PremiumPrzepis na miłość (2010)

Obejrzyj zwiastun francuskiej komedii Przepis na miłość:

Surrealistyczna komedia o przezwyciężaniu miłosnego fatum – Liza – lisia wróżka (2015)

Wielokrotnie nagradzana, surrealistyczna czarna komedia, którą trzeba obejrzeć! Liza mieszka w słonecznym mieście Csudapest. Od przeszło 12 lat opiekuje się Martą, żoną byłego japońskiego ambasadora. Kobieta pragnie odnaleźć miłość swojego życia i poznać mężczyznę marzeń. Dzień swoich 30 urodzin spędza w burgerowni, mając nadzieję na zawiązanie romansu. W tym samym czasie Marta ginie z rąk jedynego przyjaciela Lizy – Tomy’ego Taniego – ducha japońskiej gwiazdy muzyki POP z lat 50. Kobieta przejmuje apartament zmarłej Marty, jednak jej krewni oskarżają Lizę o zabójstwo podopiecznej. W sprawę angażuje się sierżant Zoltan, który z czasem zakochuje się w Lizie. Ich romans nie trwa jednak długo, bowiem sierżant wkrótce umiera podczas randki z kobietą. Liza zaczyna podejrzewać, że może być Lisią wróżką z japońskiej legendy, która mówi, że każdy kto obdarzy ją uczuciem wkrótce niechybnie straci życie. Czy Liza odwróci zły los?

Obejrzyj czarną komedię romantyczną na Cda PremiumLiza – lisia wróżka (2015)

Obejrzyj zwiastun czarnej komedii Liza – lisia wróżka:

Komedio-dramat z romantyczną historią w tle – Bez miłości ani słowa (2012)

Wysoko oceniany komedio-dramat romantyczny! Erica – żona pisarza Billa Borgens opuszcza dom i odchodzi do młodszego mężczyzny. Bill, który nie może pogodzić się ze stratą, zamiast pracować nad nową książką, obsesyjnie szpieguje byłą żonę. W tym samym czasie ich dwójka dzieci 16-letni syn Rusty i 19-letnia Samantha, którzy od lat byli przygotowywani w pójście w ślady ojca, odnoszą pierwsze sukcesy. Bill, który stracił literacką wenę i od przeszło 3 lat nie napisał nic nowego, nie zauważa, że jego dzieci przeżywają swoje pierwsze młodzieńcze miłości.

Obejrzyj komedio-dramat na CDA PremiumBez miłości ani słowa (2012)

Obejrzyj zwiastun komedio-dramatu Bez miłości ani słowa:

Komedia romantyczna o szukaniu idealnego miejsca na rodzinny dom – Para na życie (2009)

Świetna komedia romantyczna o związkach partnerskich!  Burt i Verona są parą od czasów studenckich. W wieku 33 lat dochodzą do wniosku, że nic ich nie trzyma w miejscu, w którym obecnie mieszkają. 3 miesiące przed planowanymi narodzinami ich dziecka, wyruszają w podróż w poszukiwaniu ich wymarzonego miejsca na założenie domu.

Obejrzyj komedię romantyczną na CDA Premium – Para na życie (2009)

Obejrzyj zwiastun komedii romantycznej Para na życie:

Komedia romantyczna z Danielem Radcliffe w roli głównej – Słowo na M (2014)

Wallace (w roli głównej znany m.in. z serii Harry Potter aktor – Daniel Radcliffe) nie ma szczęścia do dziewczyn. Po kolejnym nieudanym związku i rozstaniu, spotyka Chantry – młodą, ambitną malarkę. Znajomość, która z początku wygląda jak przyjaźń, powoli przeradza się w miłość. Allan – przyjaciel Wallace’a pomaga mu uporządkować swoje uczucia. Chantry stanie przed wyborem między wiecznie zamyślonym marzycielem – Wallace’m, a ambitnym, robiącym szybką karierę w dyplomacji – Benem. Za kim podąży artystyczna dusza Chantry?

Obejrzyj komedię romantyczną na CDA Premium – Słowo na M (2014)

Obejrzyj zwiastun komedii romantycznej Para na życie:

Skąd wziąć kody do CDA Premium?

Jako oficjalny partner serwisu cda.pl (CDA Premium) oferujemy kody przedpłacone, pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do pełnej biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/

Szukasz innych filmów? Zapoznaj się z naszymi pozostałymi rekomendacjami: