Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Co obejrzeć wieczorem? Lista nowych filmów na CDA Premium (Luty 2021)

Co obejrzeć wieczorem? Lista nowych filmów na CDA Premium (Luty 2021)

Zimowa aura w tym roku dopisała. Niska temperatura i sypiący za oknem śnieg powodują, że z kubkiem gorącej herbaty chętniej sięgamy po dobry film na wieczór. Co ciekawego obejrzeć podczas zimowego spotkania z przyjaciółmi lub rodziną? Sprawdź propozycje najlepszych lutowych premier filmowych w serwisie cda.pl.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium i bazy filmów?

Serwisy VOD nieustannie zdobywają coraz większą popularność. Jeżeli chcesz obejrzeć dobry film bez reklam i limitów – skorzystaj z oferty serwisu cda.pl dostępnej w home.pl. Dzięki niej otrzymasz kod do aktywacji konta CDA Premium. Zyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie klikając w poniższy przycisk:

Thriller o hakerach – Who Am I. Możesz być kim chcesz (2014)

Benjamin pod nickiem WHOAMI przeprowadza ataki hackerskie na instytucje rządowe, banki i korporacje. Jego działania nie pozostają bez odpowiedzi. W pościg za nim ruszają służby specjalne.

Link do thrillera w serwisie CDA PremiumWho Am I. Możesz być kim chcesz (2014)  

Obejrzyj zwiastun filmu:

Dramat o nieletnich w zakładzie poprawczym  – Poprawczak (2010)

Trzech młodych mężczyzn trafia do zamkniętego zakładu karnego. Szybko okazuje się, że panujące tutaj zasady daleko odbiegają od standardów. Agresja zarówno personelu, jak  i innych osadzonych są tu na porządku dziennym.

Link do dramatu w serwisie CDA Premium: Poprawczak (2010)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Film dla miłośników okrętów podwodnych – Wilcze echa (2019)

W stronę Francji kieruje się śmiercionośny pocisk z wbudowaną głowicą atomową. Załoga łodzi podwodnej otrzymuje rozkaz kontrataku. Od powodzenia misji zespołu będzie zależeć los wielu ludzi.

Link do filmu w serwisie CDA Premium: Wilcze echa (2019)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Thriller o poszukiwaniu biologicznych rodziców – Granice bólu (2012)

Ciężko chory lekarz dowiaduje się, że jego jedyną szansą jest przeszczep szpiku od kogoś z rodziny. Problem tkwi w tym, że został adoptowany. Chcąc odnaleźć swoich biologicznych rodziców rozpoczyna prywatne poszukiwania i budzi tym samym demony z przeszłości.

Link do dramatu w serwisie CDA Premium: Granice bólu (2012)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Film biograficzny o piramidzie finansowej – Klub miliarderów (2018)

Joe i jego przyjaciele zakładają klub opierający się o schemat piramidy finansowej. Nielegalny sposób na wzbogacenie się w krótkim czasie przynosi grupie kolegów fortunę.

Link do dramatu w serwisie CDA Premium: Klub miliarderów (2018)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Film biograficzny o Margaret Thatcher – Żelazna Dama (2011)

Jedna z najbardziej wpływowych postaci na światowej scenie politycznej. W świecie zdominowanym przez mężczyzn, pięła się po szczeblach kariery, aby u jej szczytu otrzymać przydomek Żelazna Dama.

Link do dramatu w serwisie CDA Premium: Żelazna Dama (2011)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Horror o najgłębiej skrywanych lękach – Dom strachów (2019)

Dom strachów wydaje się idealnym miejscem na spędzenie halloweenowego wieczoru. Jednak gdy pracownicy atrakcji wiedzą czego się najbardziej boisz, zabawa zmienia się w koszmar.

Link do horroru w serwisie CDA Premium: Dom strachów (2019)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Horror o nawiedzonym domu dla sierot – Sierociniec (2007)

Laura, trzydziestoletnia kobieta, wraca w rodzinne strony.  Swoje dzieciństwo spędziła w sierocińcu, w którym obecnie chce stworzyć ośrodek dla niepełnosprawnych . Z czasem przekonuje się, że mury sierocińca zamieszkuje coś przerażającego.

Link do horroru w serwisie CDA Premium: Sierociniec (2007)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Kryminał o cyfrowym świecie przestępczym – Hacker (2016)

Rodzina Alexa od dłuższego czasu boryka się z problemami finansowymi. Chłopak za namową przyjaciela wkracza w świat wirtualnej działalności przestępczej. Scenariusz filmu powstał na bazie działań słynnej grupy hakerskiej Anonymous.

Link do kryminału w serwisie CDA Premium: Hacker (2016)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Skąd wziąć kody do CDA Premium?

Jako oficjalny partner serwisu cda.pl (CDA Premium) oferujemy kody przedpłacone, pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do pełnej biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/

Szukasz innych filmów? Zapoznaj się z naszymi pozostałymi rekomendacjami:

TAGI: / / /