Rozrywka

Nowe seriale w CDA Premium – styczeń 2021

Nowy rok niesie świetne wieści dla wielbicieli dobrych seriali. Już w styczniu w bibliotece CDA Premium pojawią się trzy nowe, niewyemitowane do tej pory w Polsce seriale. Szukasz nowego, ciekawego serialu na zimowy weekend? Sprawdź styczniowe premiery w CDA Premium!

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium?

Materiały bez limitów transferu i reklam dostępne są dla użytkowników cda.pl, posiadających aktywne konto CDA Premium. Skorzystaj z oferty home.pl i oglądaj filmy online już od 66 groszy dziennie. Kod dostępu do biblioteki filmowej otrzymasz od razu na maila po opłaceniu zamówienia.

Najlepsze premiery seriali w CDA Premium – styczeń 2021

Poniżej zamieszczamy 3 interesujące nowości, które wzbogacą ciekawą ofertę seriali VOD w CDA Premium:

Duński serial komediowy – Dobry seks w miłym towarzystwie (2020)

Duński serial Dobry seks w miłym towarzystwie w CDA Premium od home.pl
Obejrzyj duński serial Dobry seks w miłym towarzystwie w serwisie CDA Premium
już 29 stycznia 2021

Dobry seks w miłym towarzystwie to jedna z najciekawszych premier ubiegłego roku. Duński serial to komedia obyczajowa składająca się z 8 odcinków. Bjørn i Karla przeprowadzają się do nadmorskiej miejscowości Klitmøller, w której znaczą część społeczności stanowią surferzy. Oprócz odpoczynku i kontynuowania sportowego hobby jakim jest poskramianie fal, para przede wszystkim stara się o wymarzone dziecko. Niestety kolejne próby nie przynoszą rezultatu, a w wspólne życie staje się coraz bardziej stresujące.

Wkrótce parę odwiedza ich stary przyjaciel Mads-Emil wraz ze swoją partnerką. Od tego momentu wszystko się zmienia. Dobry seks w miłym towarzystwie to ciekawy serial poruszający wątki miłości oraz przyjaźni, ale również trudne tematy, takie jak aborcja, bezpłodność czy chęć zostania rodzicami – a to wszystko w komediowym, bezpardonowym i bezpośrednim poczuciu skandynawskiego humoru.

Obejrzyj zwiastun serialu Dobry seks w miłym towarzystkie w CDA Premium:

Obejrzyj serial Dobry seks w miłym towarzystwie w CDA Premium – serial Dobry seks w miłym towarzystwie (2020)

Rosyjski serial horror sci-fi – Czarnobyl: Strefa wykluczenia

Serial Czarnobyl: Strefa wykluczenia w CDA Premium - sezon 1 i 2 od home.pl
Obejrzyj rosyjski serial Czarnobyl: Strefa wykluczenia w serwisie CDA Premium już 22 stycznia 2021

Czarnobyl: Strefa wykluczenia to rosyjska produkcja będąca połączeniem gatunków sci-fi, horroru i kina akcji wzbogaconego o wyjątkowe efekty specjalne.  Grupa przyjaciół rusza w pościg za złodziejem, który ukradł 8 milionów rubli. Ślad za złoczyńcą zaprowadza młodych ludzi do ukraińskiego miasta Prypeć, a konkretnie na teren zniszczonej elektrowni atomowej – Czarnobyl. Jak się wkrótce okazuje, słynna “zona” jest zamknięta nie tylko z powodu silnego promieniowania. Grupa młodych przyjaciół wpada w pętlę czasu, przez którą cofają się w czasie na kilka godzin przed wybuchem reaktora atomowego do roku 1986.

Obejrzyj zwiastun serialu Czarnobyl: Strefa wykluczenia w CDA Premium:

Premiera serialu Czarnobyl: Strefa wykluczenia w CDA Premium:

Rosyjski serial kryminalny – Gogol (2019)

Serial Gogol w CDA Premium od home.pl
Obejrzyj rosyjski serial Gogol w serwisie CDA Premium już 25 stycznia 2021

Gogol to mroczny, rosyjski serial składający się z 8 odcinków. Główny bohater to mieszkający w XIX wiecznej Rosji młody urzędnik carskiej administracji, który marzy o karierze pisarza. Jednak depresja i niska samoocena doprowadzają twórcę do spalenia swoich dzieł. Stan zdrowia Gogola pogarsza się, a depresji towarzyszą nagłe ataki epilepsji, podczas których mężczyzna doświadcza mrocznych wizji. Podczas jednego z ataków świadkiem zdarzenia jest Yakov Guro – rosyjski śledczy próbujący rozwiązać tajemnicze śledztwo. Yakov i Gogol wspólnie wyruszają na prowincję do małej wsi Dikanka aby znaleźć źródło tajemniczych wizji mężczyzny oraz rozwiązanie makabrycznego śledztwa.

Obejrzyj zwiastun serialu Gogol w CDA Premium:

Obejrzyj serial Gogol w CDA Premium Gogol (2019)

Skąd wziąć kody do CDA Premium?

Jako oficjalny partner serwisu cda.pl (CDA Premium) oferujemy kody przedpłacone, pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do pełnej biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/

Szukasz innych filmów? Zapoznaj się z naszymi pozostałymi rekomendacjami:

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm