Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Najlepsze polskie filmy do obejrzenia w 2020 roku na CDA Premium

Najlepsze polskie filmy do obejrzenia w 2020 roku na CDA Premium

Dorobek polskiego kina jest bardzo bogaty i nie brakuje w nim tytułów, które przeszły do historii kinematografii światowej oraz stały się inspiracją dla współczesnych twórców. Dzięki serwisowi VOD CDA Premium zyskasz szybki dostęp do ponad 8000 filmów, w tym najlepszych polskich produkcji, które ujrzały światło na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Jaki krajowy hit warto obejrzeć wieczorem? Zapoznaj się z nasza listą 10 polecanych pozycji wyprodukowanych w Polsce.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium?

Serwisy VOD nieustannie zdobywają coraz większą popularność. Jeżeli chcesz obejrzeć dobry film bez reklam i limitów – skorzystaj z oferty serwisu cda.pl dostępnej w home.pl. Dzięki niej otrzymasz kod do aktywacji konta CDA Premium. Zyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie klikając w poniższy przycisk:

Wybierz - przycisk

Polski film nominowany do Oskara – Zimna wojna (2018)

Nominowana do Oskara historia tancerki Zuli i pianisty Wiktora, którzy spotykają się na przestrzeni lat w różnych okolicznościach i miejscach w Europie – od Berlina po Paryż. Ich przelotny romans nigdy jednak nie przeradza się w głębsze uczucie. Film Pawła Pawlikowskiego zyskał 3 nominacje do Oskara – za najlepszy film nieanglojęzyczny, zdjęcia i za reżyserię. Błyskotliwa i jednocześnie niestandardowa realizacja (okraszona czernią i bielą) oraz świetne role Joanny Kulig i Tomasza Kota to z pewnością kluczowe elementy, dla których warto Zimną wojnę obejrzeć.

 Link do filmu Zimna wojna w serwisie CDA PremiumZimna wojna (2018)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Dramat od twórcy Dom Zły i Wołynia – Pod Mocnym Aniołem (2014)

Poruszająca, mocna historia alkoholika, który pomimo spotkania miłości swojego życia nie może zerwać z nałogiem. Brak oporu w sięganiu po kolejne trunki kieruje bohatera ku dramatycznym wydarzeniom. Film Wojciecha Smarzowskiego to ciężkie kino poruszające ważny, współczesny problem. W roli głównej genialny Robert Więckiewicz.

 Link do filmu Pod Mocnym Aniołem w serwisie CDA PremiumPod Mocnym Aniołem (2014)

Obejrzyj fragment filmu:

Film o polskim hip-hopie – Jesteś Bogiem (2012)

Każdy fan polskiego hip-hopu kojarzy Paktofonikę. Film Leszka Dawida to zapis historii o trzech chłopakach, którzy postanawiają połączyć siły i zaistnieć w świecie muzyki, zdominowanym przez wielkie wytwórnie. Autentyczność tekstów oraz kreatywność doprowadziła zespół na szczyt, co ostatecznie zakończyło się dla niego dramatycznie. Jesteś bogiem to nie tylko bardzo dobra realizacja, wiernie odtwarzająca klimat lat 90-tych ale również znakomite występy Marcina Kowalczyka, Tomasza Schuchardta i Dawida Ogrodnika, którzy wcielili się w główne role.

 Link do filmu Jesteś Bogiem w serwisie CDA PremiumJesteś bogiem (2012)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Arcydzieło Krzysztofa Kieślowskiego – Przypadek (1981)

Początkujący student medycyny Witek dowiaduje się, że jego ojciec trafił do szpitala. Nie tracąc czasu postanawia ruszyć w drogę, aby spotkać go przed śmiercią. To, co wydarzy się w jego życiu zależy jednak od tytułowego przypadku. Jeden z najlepszych filmów w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego, z fabułą przedstawiającą wydarzenia z 3 różnych perspektyw. W roli głównej Bogusław Linda.

Link do filmu Przypadek w serwisie CDA PremiumPrzypadek (1981)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Dramat rodzinny z Bogusławem Lindą – Tato (1995)

Operator filmowy wychowuje wraz ze swoją żoną córkę. Gdy partnerka głównego bohatera okazuje się chora psychicznie i wprowadza w jego życie chaos, sąd postanawia przyznać opiekę nad dzieckiem matce. Mężczyzna nie daje za wygraną i postanawia walczyć o dziecko na drodze prawnej.

Link do filmu Tato w serwisie CDA PremiumTato (1995)

Obejrzyj fragment filmu:

Komedia inspirowana kultowym serialem – Kariera Nikosia Dyzmy (2002)

Komedia z Cezarym Pazurą, która inspiruje się serialem Kariera Nikodema Dyzmy z 1980 roku i jest jednocześnie luźną adaptacją powieści autorstwa Tadeusza Dołęgi-Mostowicza. Młody, nieopierzony grabarz zostaje przez przypadek wciągnięty do obsługi bankietu, na którym spotyka wielu prominentnych polityków. W ten sposób zaczyna swoją karierę na salonach, która doprowadzi go do kierowania całym krajem.

Link do filmu Kariera Nikosia Dyzmy w serwisie CDA PremiumKariera Nikosia Dyzmy (2002)

Obejrzyj fragment filmu:

Polski film o latach 90-tych – Yuma (2012)

Obraz polskiego społeczeństwa tuż po uzyskaniu wolności w 1989 roku. Młody chłopak Zyga szuka możliwości szybkiego zarobku. W tym celu zaczyna interesować się kradzieżą dóbr w Niemczech i sprzedażą ich w Polsce. Pierwsze sukcesy okupione są jednak zainteresowaniem ze strony Policji. W filmie Piotra Malaruza znajdziemy ekipę złożoną znanych aktorów i aktorek m.in. Tomasza Kota, Katarzynę Figurę oraz Jakuba Gierszała.

Link do filmu Yuma w serwisie CDA PremiumYuma (2012)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Polski thriller z Marcinem Dorocińskim – Na granicy (2016)

Ojciec z dwójką synów wyrusza w podróż do ośnieżonych Bieszczadów, aby ułożyć na nowo relacje rodzinne. Początkowa idylla zamienia się w walkę o przeżycie, kiedy do ich grona trafia tajemniczy nieznajomy. Jeden z nielicznych, gatunkowych thrillerów polskich w ostatnich latach z przejmującym występem Andrzeja Chyry i Marcina Dorocińskiego, na dodatek rozgrywający się w mrożącej krew w żyłach scenerii. Świetne zdjęcia i dobrze stopniowane napięcie to z pewnością atuty, dla których warto zaplanować seans na piątkowy wieczór.

Link do filmu Na granicy w serwisie CDA PremiumNa granicy (2016)

Obejrzyj zwiastun filmu:

Kody CDA Premium w home.pl – dlaczego warto?

Kody przedpłacone do serwisu CDA Premium to doskonała okazja, aby zapewnić sobie dostęp do legalnego źródła z ponad 8000 filmami bezpośrednio od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny i nikt poza Tobą go nie posiada;
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia;
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności dodawania karty płatniczej do konta podczas rejestracji – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl.

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/.

Sprawdź także: