Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jak oglądać Player bez reklam? Sprawdź, ile to kosztuje i jak zamówić kod z dostępem

Jak oglądać Player bez reklam? Sprawdź, ile to kosztuje i jak zamówić kod z dostępem

Jedną z największych przeszkód w oglądaniu seriali i filmów na platformach streamingowych są reklamy, które uruchamiają się co kilka lub kilkanaście minut w aktualnym materiale. Platforma Player nie jest tutaj wyjątkiem i również „serwuje” różne przerywniki reklamowe dla widzów, którzy korzystają z treści. W jaki sposób ich uniknąć i oglądać ulubione tytuły bez reklam?

Czym jest usługa Player?

Player jest platformą streamingową z treściami na życzenie. W ofercie serwisu znajdują się programy grupy TVN Warner Bros, w tym filmy oraz seriale Player Original. Aplikacja Player jest dostępna na Androida, iOS oraz na nowoczesnych telewizorach Smart (dostępność jest jednak zależna od systemu operacyjnego producenta).

Dostęp do zawartości serwisu Player jest możliwy także za pomocą przeglądarki internetowej.

Player bez reklam – jak to osiągnąć?

Jedyną metodą na pozbycie się z serwisu Player niechcianych reklam jest zakup płatnej, wyższej wersji konta za pomocą subskrypcji lub karty przedpłaconej z aktywnym abonamentem na 30 dni. Niestety, nie ma możliwości, aby oglądać Playera bez reklam w najniższym planie, kosztującym 10 złotych – w każdym materiale np. podczas oglądania serialu zobaczysz treści reklamowe, które mogą trwać nawet kilka minut.

W skrócie – jeżeli chcesz cieszyć się dostępem do ciekawych filmów i seriali z biblioteki Player i nie chcesz mieć reklam, zamów wyższy pakiet.

Ile kosztuje Player bez reklam?

Podstawowy pakiet Player kosztuje 10 złotych (na 30 dni), jednakże jak wspomniałem wyżej – wyświetla on reklamy przy każdym materiale i potrafią one trwać nawet kilka minut. Jednak sama usługa posiada wyższe plany abonamentowe i każdy z nich usuwa już z serwisu treści marketingowe. Są to:

Player bez reklam (30 dni) – wyższa wersja usługi, zawierająca popularne seriale i filmy w jakości 4K, a także tryb offline. Cena – 20 złotych

Player + Kanały TV (30 dni) – ulepszona wersja usługi, zawierająca wszystkie elementy podstawowego pakietu oraz dodatkowo 27 kanałów TV. Cena – 40 złotych

Jak aktywować Player bez reklam i oglądać filmy oraz seriale?

Aktywacja kodu przedpłaconego do Playera jest prosta. Wystarczy, że po zarejestrowaniu konta w serwisie Player wejdziesz na stronę https://player.pl/kod i wpiszesz zakupiony kod. Twoje konto zostanie aktywowane na okres 30 dni.

Jakie są zalety platformy Player i co warto obejrzeć?

Korzystając z usługi Player otrzymujesz dostęp do wielu treści, które są niedostępne w innych serwisach VOD. Dla wielu widzów kluczowym atutem jest bogata biblioteka z popularnymi serialami, a także produkcjami Player Original na wyłączność (tak na przykład dystrybuowana była seria Skazana z Agatą Kuleszą w roli głównej).

Warto również dodać, że część materiałów jest dostępna w bardzo wysokiej jakości 4K, co docenią zwłaszcza użytkownicy z telewizorami wspierającymi taką rozdzielczość ekranu.

W wyższych planach widownia otrzymuje także pakiet programów telewizyjnych, na który składają się: TVN, TVN7, TTV, TVN24, TVN24 BiŚ, TVN Style, TVN Turbo, HGTV, TLC, Food Network, Travel Channel, Discovery, Discovery Life, Discovery Science, Discovery Historia, Animal Planet, DTX, Metro, Motowizja, Planete+, nSport+, CANAL+ Domo, CANAL+ Kuchnia, Investigation Discovery (ID), MiniMini+, TeleTOON+, AleKino+.

A jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym, czy warto kupić Playera bez reklam, to zajrzyj do naszych rankingów: