Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Polecane seriale na TVN Player – co obejrzeć w 2022 roku?

Polecane seriale na TVN Player – co obejrzeć w 2022 roku?

TVN Player to bogata biblioteka VOD, w której na życzenie obejrzysz ulubione filmy, seriale lub kanały telewizyjne na żywo na telewizorze, komputerze i urządzeniach mobilnych. Wybierając TVN Player otrzymasz dostęp do setek godzin rozrywki z najlepszymi polskimi i zagranicznymi produkcjami w doskonałej jakości 4k. Jedną z najciekawszych kategorii w tym serwisie są seriale. Sprawdź, które nowości są warte zainteresowania oraz jak uzyskać kod dostępu bez konieczności dodawania karty płatniczej.

Co zawiera pakiet Player bez reklam?

Player (bez reklam) to popularny pakiet stworzony z myślą o widzach, którzy sięgają po ulubione filmy i seriale bez ograniczeń. W tym wariancie otrzymujesz pełny dostęp bez reklam do produkcji Player Original m.in. ulubionych programów i seriali przed premierą w TV. W pakiecie PLAYER otrzymujesz dostęp do materiałów w jakości 4K oraz opcję pobrania materiałów na swoje urządzenie.

Co zawiera pakiet Player (bez reklam) + Kanały TV?

Player (bez reklam) + Kanały TV to szersza biblioteka VOD wraz z kanałami telewizyjnymi, które uruchomisz i obejrzysz w aplikacji np. na smartfonie. Zawiera pełny dostęp bez reklam do produkcji Player Original oraz do najnowszych filmów i premier seriali wcześniej niż w TV, a także do 27 kanałów telewizyjnych na żywo.

Serial o seryjnym mordercy – Szadź

Serial Szadź (produkcja z 2020/2021 roku) to thriller kryminalny. Zaskakująca historia nie skupia się na tożsamości mordercy, a na próbie zrozumienia motywów jego działania. Czy sprawca jest powiązany z panią komisarz prowadzącą śledztwo? Dlaczego ofiarami są młode, religijne kobiety? Czy komisarz Polkowskiej uda się zapobiec kolejnym zbrodniom? Z każdym kolejnym odcinkiem będziesz bliżej odkrycia tajemnicy o tym co łączy bohaterkę z Piotrem Wolnickim (w tej roli Maciej Stuhr) – z jednej strony wzorowym mężem i ojcem, z drugiej okrutnym mordercą o zawiłej i niezrozumiałej osobowości pracującym jako religioznawca.

Obejrzyj: serial Szadź w TVN Player (sezon 1 i 2)

Serial na podstawie powieści Remigiusza Mroza – Chyłka

Sezon 1: Chyłka – Zaginięcie

Joanna Chyłka to zdolna, bezkompromisowa, odważna i niepokorna prawniczka. W świecie pełnym mężczyzn jej silny charakter budzi podziw, ale jest również preludium do wielu konfliktów na tle zawodowym i prywatnym. Chyłkę i jej współpracownika czeka trudna sprawa. Trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. Wszystkie poszlaki obarczają rodzinę Szlezyngierów. Czy Chyłka zdoła ustalić przyczynę zaginięcia dziewczynki?

Chyłka Zaginięcie w TVN Player - plakat

Obejrzyj: serial Chyłka – Zaginięcie w TVN Player (sezon 1)

Sezon 2: Chyłka – Kasacja

Prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay zajmują się sprawą Piotra Langera juniora (w roli Jakub Gierszał), który oskarżany jest o brutalne morderstwo. Jego ojcem jest bogaty i wpływowy biznesmen. Prosi Chyłkę o obronę swojego syna. Czy Chyłka znajdzie dowody świadczące o niewinności klienta? Kto i dlaczego spróbuje przeszkodzić prawniczce w odkryciu prawdy?

Chyłka Kasacja na TVN Player - plakat

Obejrzyj: serial Chyłka – Kasacja w TVN Player (sezon 2)

Sezon 3: Chyłka – Rewizja

Joanna Chyłka traci stanowisko w prestiżowej kancelarii. Problemy pojawiają się również w życiu prywatnym prawniczki. Jej klient ma otrzymać olbrzymi przelew od towarzystwa ubezpieczeniowego po stracie żony i córki, jednak zostaje oskarżony o morderstwo rodziny. Angażując się w jego obronę Chyłka będzie musiała stanąć na sali sądowej naprzeciw swojego byłego aplikanta, Kordiana Oryńskiego. Czy wspólnie rozwiązane sprawy i specyficzna przyjaźń między Chyłką i Oryńskim nie stanie na przeszkodzie rozwiązania sprawy?

Chyłka Rewizja na TVN Player - plakat

Obejrzyj: serial Chyłka – Rewizja w TVN Player (sezon 3)

Sezon 4: Chyłka – Inwigilacja

Do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się para twierdząca, że zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego młody mężczyzna to ich adoptowany syn, który przed laty zaginął w Egipcie. Sprawa zyskuje rozgłos w mediach. Dla Chyłki będzie to niepowtarzalna okazja, by zmierzyć się na sali sądowej ze sławnym prokuratorem – Paderbornem i wrócić na sam szczyt.

Obejrzyj: serial Chyłka – Inwigilacja w TVN Player (sezon 4)

Serial sensacyjny z Magdaleną Boczarską – Żywioły Saszy

Sasza Załuska wraca do Polski po 7 latach spędzonych w Wielkiej Brytanii. Bohaterka na wyspach studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki. Niemal natychmiast po przybyciu do kraju otrzymuje swoje pierwsze zadanie i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Problemem jest nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale także brak zaufania przełożonych i współpracowników do nowej współpracownicy. W każdy kolejny odcinek to nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy. Czy Załuska zdoła rozwikłać zagadkę?

Obejrzyj: serial Żywioł Saszy – Ogień w TVN Player (sezon 1)

TAGI: / / / /