Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jakie filmy lub seriale świąteczne obejrzeć na Player.pl?

Jakie filmy lub seriale świąteczne obejrzeć na Player.pl?

Filmy i seriale na platformach streamingowych w czasie świąt Bożego Narodzenia to dobry pomysł na odpoczynek. Player.pl nie jest tutaj wyjątkiem, bo oferuje bogatą bibliotekę produkcji, które idealnie pasują do klimatów świątecznych. Zapoznaj się z listą propozycji, dzięki którym każdy wieczór spędzisz z ciekawą rozrywką.

Czym jest Player.pl?

Player jest popularną platformą VOD, dzięki której obejrzysz seriale i filmy bez ograniczeń. Serwis oferuje pełny dostęp do produkcji Player Original np. programów i seriali przed premierą w telewizji. W określonych pakietach Player otrzymujesz dostęp do materiałów w jakości 4K oraz opcję pobierania wideo na swoje urządzenie.

Dostęp do platformy uzyskasz m.in. dzięki kodom przedpłaconym w home.pl. Sprawdź dostępne warianty i wybierz odpowiedni dla siebie.

Kod podarunkowy PLAYER może być dobrym prezentem dla bliskich! Poznaj 10 propozycji kodów i voucherów na prezent.

Jakie seriale Player.pl obejrzeć w Boże Narodzenie?

Lubisz kilkuodcinkowe, zawiłe historie pełne zwrotów akcji? Seriale z Player.pl z pewnością przypadną Ci do gustu. Na poniższej liście znajdziesz 7 propozycji, którym warto się przyjrzeć.

Mamy to (2021)

Bohaterami są dwie pary. Pierwsza to odrobinę spanikowani oraz zagubieni Ada i Szymon, którzy powitali właśnie na świecie pierwsze dziecko. Drugim rodzicielskim teamem są ich sąsiedzi – zaprawieni w bojach Ewa i Szymon, którym niedawno urodziła się druga córka. Całą czwórkę połączy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie jakim jest posiadanie potomstwa.

Filmy na święta - Mamy to. Komedia na Boże Narodzenie.

Lekarze (2012)

„Lekarze” to serial medyczny w gwiazdorskiej obsadzie. Opowiada o losach chirurgów jednego z toruńskich szpitali. Główna bohaterka, Alicja Szymańska (Magdalena Różczka), jest młodą i ambitną lekarką, która stawia pierwsze kroki w zawodzie. Jest przekonana, że ma opracowany plan na swoje życie. Jednak los szykuje dla niej niespodziankę.

Seriale i filmy na święta 2021 - Lekarze na Player

Lekarze nocą (2014)

Specjalnie dla fanów serialu „Lekarze”, godziny przyjęć zostały wydłużone! „Lekarze nocą” są niejako uzupełnieniem do serialu, zrealizowanym dla fanów produkcji. Sekrety nocnych dyżurów na wesoło zdradzą bohaterowie dobrze znani z poprzedniej produkcji. Będzie to historia dwóch bohaterów, którzy już mieli okazję przykuć uwagę widzów, czyli doktor Guła (Adam Cywka) i doktor Wilecki (Marcin Tyrol). Gośćmi nocnych dyżurów będą również Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Bujakiewicz, Jacek Koman, Wojtek Zieliński i inni.

Misja (2021)

Poznaj losy dzielnej załogi Artemidy! Grupa Filmowa Darwin wraz z Playerem zapraszają na kosmiczną serię, jakiej jeszcze nie było. W tym projekcie są dwa zadania. Po pierwsze: przeżyć! Po drugie: dokończyć misję i rozbudować bazę według założeń.

Receptura (2021)

Klamrą spinającą dwie kobiece historie w „Recepturze” jest dziennik Marii Kielicz, który wpada w ręce studentki architektury –  Zosi. Wraz z jego kolejnymi stronami rozwija się opowieść o rozterkach, ambicjach i romantycznych wyborach kobiet szukających prawdy o sobie. Zosia odkrywa historię swojej prababki. W 1936 r. Maria, samotna matka z dyplomem z architektury, przyjeżdża do międzywojennej stolicy, aby rozpocząć nowe życie. W Warszawie kobieta otrzymuje posadę asystentki Jana Wedla. Szybko staje się jego zaufaną pracownicą i powiernicą tajemnic najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie.

Na noże (2016)

„Na noże” to serial, w którym głównym bohaterem jest Jacek – genialny kucharz, który otwiera autorską restaurację. Ma ponadprzeciętny smak, talent, pasję oraz determinację, aby prowadzić udany biznes gastronomiczny. Pomaga mu w tym grupa przyjaciół. Czy to wystarczy, aby wspiąć się na kulinarny szczyt?

Pajęczyna (2021)

Serial „Pajęczyna” to historia inspirowana mało znanymi faktami z historii późnego PRL-u, kiedy to w szczycie gierkowskiej prosperity Polska rozwijała własny program atomowy. Jest to pełen napięcia thriller, którego akcja toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 roku oraz w 2010 roku.

Jakie filmy z Player.pl obejrzeć w Boże Narodzenie?

Player.pl to również baza z produkcjami filmowymi. Pełny metraż to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy Ci na pojedynczym seansie przy kinowym hicie. Na jakie tytuły warto zwrócić uwagę?

Listy do M (2010)

To już niemal klasyka świątecznych filmów. Polska produkcja jest jednym z najchętniej oglądanych tytułów o Bożym Narodzeniu. Jest to oczywiście zasługa samego gatunku, bo Listy do M to historia romantyczna, lekka, zabawna i przede wszystkim bardzo pozytywna. W rolach głównych pojawiają się Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Maciej Stuhr i Agnieszka Dygant.

Ukryta gra (2019)

To propozycja dla fanów dobrych thrillerów, rozgrywanych w polskich realiach. Na początku lat 60-tych ubiegłego wieku amerykańskie służby porywają matematyka Joshuę Mansky’ego i wysyłają go do ogarniętej zimą Warszawy. Jego celem jest wygrana w meczu szachowym z przedstawicielem związku radzieckiego. Misja związana z pokonaniem arcymistrza ZSRR przeistacza się w szpiegowską intrygę od której zależą losy świata.

Narodziny Gwiazdy

Obsypany wieloma nagrodami (w tym Oskarem za najlepszą piosenkę) rimejk o miłości walczącego z nałogiem alkoholowym, zapomnianego piosenkarza i obdarzonej talentem do śpiewu dziewczyny z baru. Dynamicznie rozwijająca się kariera kobiety staje się wyzwaniem dla ich związku.

Interstellar

Udane święta z filmem science-fiction? To możliwe. Tym bardziej, że Interstellar to kino pełne emocji i widowiskowych scen, ale pozbawione zielonych ludzików oraz statków kosmicznych. W czasie kryzysu na Ziemi grupa naukowców podejmuje się niemożliwego – znalezienia w kosmosie nowego miejsca dla rozwoju naszego gatunku. Odkryty tunel czasoprzestrzenny umożliwia im skok na drugi koniec galaktyki. Problem w tym, że czasu na odnalezienie „nowej Ziemi” nie ma zbyt dużo, a ten na naszej planecie płynie szybciej niż u bohaterów wyprawy,

Cicha Noc

Pracujący za granicą Adam niespodziewanie wraca do Polski i rodzinnej miejscowości, aby spędzić z bliskimi Boże Narodzenie. Jego obecność w domu komplikuje życie domowników oraz znajomych, których zostawił kilka lat temu opuszczając kraj.

Planeta Singli

Sprawdzona, romantyczna komedia dla wszystkich widzów. Ania bierze udział w reality show wyśmiewającym dziewczyny szukające miłości w internecie. Niespodziewanie jej drogi krzyżują się z głównym prowadzącym program, co doprowadza do szeregu zabawnych zdarzeń.

Jeśli szukasz innych, filmowych inspiracji na tegoroczne święta – sprawdź propozycje filmów na Boże Narodzenie w serwisie CDA Premium.

TAGI: / / / /