Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Co obejrzeć w Boże Narodzenie? Filmy świąteczne na 2021 rok

Co obejrzeć w Boże Narodzenie? Filmy świąteczne na 2021 rok

Przy okazji Bożego Narodzenia zawsze pojawia się pytanie: jaki film obejrzeć w czasie wolnym od szkoły lub pracy? Na szczęście nie musisz szukać daleko – sprawdź naszą propozycje filmów na święta, które znajdziesz na platformie CDA Premium. Na liście znajdziesz tytuły bardziej i mniej znane, ale za to doskonale wpisujące się w ten magiczny czas.

Jak uzyskać kod do serwisu CDA Premium?

Materiały bez limitów transferu i reklam dostępne są dla użytkowników cda.pl, posiadających aktywne konto CDA Premium. Aby zdobyć taki dostęp, skorzystaj z oferty home.pl i zamów własny kod CDA Premium. Dzięki temu obejrzysz filmy online już za 66 groszy dziennie. Kod dostępu otrzymasz od razu na maila po opłaceniu zamówienia.

Filmy świąteczne na 2021 rok – lista

Świąteczne propozycje filmowe powinny być łatwe w odbiorze, klimatyczne, pozytywne i gwarantujące uśmiech na twarzy bliskich. Na poniższej liście znajdziesz produkcje, które należą do najczęściej oglądanych pozycji podczas Bożego Narodzenia, a także mniej znane produkcje skierowane m.in. do dzieci.

Pewnego razu w Betlejem (2019)

To tematyczna, włoska komedia familijna, w której drogi księdza i złodzieja nieoczekiwanie skrzyżują się podczas wigilii Bożego Narodzenia. W magiczny sposób przeniosą się do Palestyny roku zerowego, na kilka dni przed narodzinami Jezusa. Tam, oprócz przeżycia wielu wspaniałych przygód, będą musieli odnaleźć w sobie odwagę, by stawić czoła Herodowi i uchronić nowonarodzonego Syna Bożego przed niebezpieczeństwem.

Mikołaj i spółka (2017)

Znacie mistrzowski humor i dubbing z Asterix: Misja Kleopatra? Jeśli tak, to tę komedię też pokochacie.

Wszystkie elfy świętego Mikołaja nagle zachorowały i nie mogą pomóc mu w przygotowaniach do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Mikołaj odważnie zaprzęga swoje renifery, by czym prędzej znaleźć lekarstwo dla swoich wspólników. Pomoże mu w tym zakręcona rodzinka, którą spotyka niedługo po wyruszeniu w podróż. W tej historii liczy się każda sekunda!

Uwolnić Mikołaja! (2014)

Kolejna misja o ratowaniu świąt! Ojciec i syn łączą siły, aby uchronić Boże Narodzenie przed katastrofą. Duet głównych bohaterów znajduje w garażu śpiącego Świętego Mikołaja wraz z zepsutymi saniami. Sytuacja bardziej się komplikuje, gdy Święty trafia za kratki.

Asterix i Obelix: Osiedle Bogów (2014)

Kolejna odsłona legendarnego komiksu autorstwa René Goscinnego i Alberta Uderzo. „Jedyna osada, zamieszkana przez niepokonanych Galów nadal stawia opór najeźdźcy.” – zirytowany tą wiadomością Juliusz Cezar postanawia zmienić taktykę. Skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Cezar w tym celu każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli tzw. „Osiedle Bogów”. Zaletą animacji jest polski dubbing, w którym główne role powierzono Wojciechowi Mecwaldowskiemu i Arkadiuszowi Jakubikowi.

Jak zostać kotem (2016)

Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, ceniony biznesmen zostaje uwięziony w ciele kota, należącego do jego własnej rodziny. Niezwykła przemiana doprowadzi do serii zdumiewających wydarzeń, a bohater na własnej skórze sprawdzi, czy koty rzeczywiście mają dziewięć żyć.

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2019)

Przewrotna animacja, opowiadająca sprawdzoną historię z poczuciem humoru. Mieszkająca w wieży, zmagająca się z nadwagą Królewna Śnieżka znajduje parę magicznych pantofelków, które diametralnie zmieniają jej życie. Podczas nowych przygód towarzyszy jej siedmiu uroczych krasnoludków, z którymi wspólnie odkrywa, że prawdziwe piękno kryje się wewnątrz nas.

Mikołajek (2009)

Tytułowy Mikołajek przypadkowo podsłuchuje rozmowę rodziców, z której wnioskuje, że będzie miał rodzeństwo. Dzięki „pomocy” swoich kolegów uznaje, że nowy członek rodziny będzie oczkiem w głowie mamy i taty, a on zostanie porzucony. Klasyczna komedia, w której nie brakuje śmiechu i wzruszeń. Fabuła oparta jest na bestellerze książkowym od René Goscinnego.

Kuba Guzik (2018)

Na tajemniczej, maleńkiej wyspie z jedną linią kolejową, dwiema górami i populacją liczącą aż czterech mieszkańców pojawia się listonosz z tajemniczą paczką z dzieckiem. Gospodarze przyjmują je z otwartymi ramionami i nadają imię Kuba Guzik. Po kilku latach Kuba postanawia odkryć swoje pochodzenie i rusza w podróż wraz ze swoim przyjacielem.

Mia i biały lew (2018)

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki. Mieszkająca na farmie bohaterka staje się pewnego dnia świadkiem przyjścia na świat białego lwiątka o imieniu Charlie.

Gwiazdkowa randka mojego taty (2020)

Owdowiały mężczyzna i jego szesnastoletnia córka nie mają najlepszych relacji. Chcąc to zmienić nastolatka próbuje znaleźć ojcu partnerkę na portalu randkowym. Sprawy zaczynają komplikować się wraz z kolejnymi kandydatkami, które odbiegają od oczekiwań mężczyzny. A gwiazdka zbliża się wielkimi krokami

Skąd wziąć kody do CDA Premium?

Jako oficjalny partner serwisu cda.pl (CDA Premium) oferujemy kody przedpłacone, pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do pełnej biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na home.pl/cda-pl-premium.

Jeśli szukasz dobrych filmów, sprawdź również inne propozycje: