Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jak korzystać z CDA Premium taniej, bez karty płatniczej i subskrypcji?

Jak korzystać z CDA Premium taniej, bez karty płatniczej i subskrypcji?

Jeżeli szukasz ciekawej alternatywy dla Netflixa lub HBO Max, to powinieneś sprawdzić koniecznie polski serwis VOD – CDA Premium. Zdobywająca od lat coraz większą popularność usługa może pochwalić się biblioteką złożoną z ponad 12 tytułów (filmów i seriali). I liczby te rosną z miesiąca na miesiąc. Jak skorzystać z subskrypcji, bez podpinania w serwisie karty płatniczej? Dowiesz się tego poniżej.

Dlaczego warto korzystać z CDA Premium?

W CDA Premium znajdziesz wiele tytułów, których próżno szukać w znanych na całym świecie serwisach ze streamingiem. To w dużej części produkcje, które miały krótki okres emisji w kinie lub były dostępne w wąskiej, zagranicznej dystrybucji. Wiele z nich to nagradzane, oryginalne i wciągające pozycje.

Zapoznaj się z naszymi listami filmów science-fiction, filmów przygodowych oraz idealnych tytułów na wieczór.

Niewątpliwie atutem CDA Premium jest dostępność biblioteki przez przeglądarkę, w aplikacji mobilnej, a także na telewizorach Smart. Od niedawna w ramach subskrypcji każdy użytkownik ma dostęp do opcji CDA TV – telewizji internetowej, na którą składa się 38 kanałów.

Nie ma co narzekać na nudę – zawsze znajdzie się coś, co można obejrzeć wieczorem, po ciężkim dniu.

Jak kupić dostęp CDA Premium bez subskrypcji?

Domyślnie, przy zakładaniu konta na CDA Premium i przy próbie opłacenia usługi, zobaczysz popularne metody płatności tj. Przelewy24. Wśród nich znajdziesz także szybki przelew oraz płatność kartą (Visa, Mastercard), a nawet PayPal. Pamiętaj jednak, że w tej formule kupujesz dostęp w formie subskrypcji, która będzie automatycznie odnawiać się co miesiąc.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium, bez uruchamiania konta z subskrypcją? Jest na to jeden sposób.

Wystarczy, że skorzystasz z kodu przepłaconego (vouchera), dzięki któremu aktywujesz 30-dniowy okres ważności. Taki kod możesz uzyskać np. TUTAJ. Wystarczy, że zamówisz kod i opłacisz go BLIKiem, a następnie aktywujesz go pod adresem https://www.cda.pl/kod.

Pamiętaj, że kod do CDA Premium zostanie wysłany na adres email. Upewnij się, że przy zamówieniu wpisałeś/aś właściwy adres.

Czy trzeba przedłużać subskrypcję na CDA Premium?

Przy korzystaniu z kodu przedpłaconego nie ma takiej konieczności. Kupujesz kod kiedy chcesz (co ważne – nie posiada on okresu ważności!) i aktywujesz go na swoim koncie w serwisie CDA. Każdorazowo wydłuży on działanie usługi o 30 dni.

To bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które nie chcą umów długoterminowych, a także preferują większą kontrolę wydatków na rozrywkę (nie zawsze przecież musisz znaleźć czas, aby obejrzeć film lub serial).

Jak zapłacić mniej za dostęp do CDA Premium?

Jeżeli chcesz korzystać z CDA Premium z pakietem telewizji, ale również dodatkowo zaoszczędzić, to zdradzę Ci 2 proste rozwiązania.

  1. Zamów dostęp do CDA Premium VOD + TV Start w wersji 90-dniowej – kupon 3-miesięczny wychodzi taniej niż 3 osobne kupony za 25 zł kupowane co miesiąc (kosztuje 70 złotych). Możesz to zrobić TUTAJ.
  2. Kup dodatkowe kody do CDA Premium na zapas – nigdy nie wiadomo, czy serwis nie zmieni cen usług. Kody nie mają okresu ważności, więc użyjesz ich w momencie, gdy cennik ulegnie zmianie.

Pamiętaj, że podejrzanie niskie ceny za CDA Premium mogą pochodzić od osób, które uzyskały nieuprawniony dostęp do kodów. Korzystaj z legalnych źródeł, od zaufanych dystrybutorów oraz sprzedawców.

TAGI: / /