Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Nowe filmy na CDA Premium – marzec 2022

Nowe filmy na CDA Premium – marzec 2022

Marzec to kolejny miesiąc, w którym serwis CDA rozszerza swoją bibliotekę filmów, dostępną dla subskrybentów konta CDA Premium. W bazie znajdziesz już ponad 10000 tytułów. Co nowego pojawiło się w marcu 2022 roku?

Chcesz obejrzeć dobry film bez reklam i limitów? Wypróbuj vouchery CDA Premium, dzięki którym uzyskasz dostęp do legalnych filmów już od 66 groszy dziennie.

Dzień Bastylii (2016)

Kieszonkowiec Michael kradnie tajemniczą torbę. Zabiera pieniądze i dokumenty, a pozostałą zawartość wyrzuca do kosza. Kiedy eksplozja na stacji metra, gdzie pozostawiono torbę, zwraca uwagę agenta CIA – Seana (Idris Elba), głównym podejrzanym o zamach staje się właśnie Michael.

Nasze najlepsze wesele (2017)

Poznaj komedię twórców kultowego filmu Nietykalni, nominowaną do 15 nagród.

Max (Jean-Pierre Bacri) jest właścicielem uznanej firmy weselnej. Gdy para zakochanych postanawia wziąć ślub w XVII-wiecznym zamku, Max z zapałem bierze się do działania. Osobiście zajmuje się organizacją całego przedsięwzięcia. Niestety, jego plany zmieniają się, gdy oczekiwane wesele marzeń zmienia się w katastrofę stulecia.

Haker (2016)

Ukraiński nastolatek – Alex (Callan McAuliffe) przybywa do Kanady w pogoni za lepszym życiem. Rodzice popadają w problemy finansowe. Jego przyjaciel o imieniu Sye oferuje szybki zarobek poprzez kradzieże tożsamości w internecie. W ten sposób główny bohater zagłębia się w organizację przestępczą Darkweb.

Jeżeli nadejdzie jutro (2013)

W niedalekiej przyszłości świat ogarnia wojenny chaos. Nastoletnia Daisy (Saorise Ronan) wyjeżdża do rodziny na wieś, aby przeczekać wojnę. W nowym miejscu poznaje Eddiego (George MacKay), do którego rodzące się uczucie zdaje się być opoką w najtrudniejszym czasie. Kiedy młodzi zakochani zostają rozdzieleni, przy życiu utrzymuje ich nadzieja, że jeszcze się kiedyś spotkają.

Boże Ciało (2019)

Nagrodzony Nagrodą Publiczności, 10 Orłami i nominowany do Oscara polski film o chłopaku warunkowo zwolnionym z poprawczaka.

Daniel (Bartosz Bielenia) ma podjąć pracę w stolarni. Zamiast tego, dzięki różnym zbiegom okoliczności, postanawia udawać księdza w jednej z wiejskich parafii. Z czasem okazuje się, że jego kontrowersyjne metody ewangelizacji dodają otuchy i pomagają strapionym mieszkańcom. Daniel, rozdarty pomiędzy sacrum a profanum, przyjmuje na siebie nowe wyzwania i wyznacza swojemu życiu cel, który postanawia realizować, nawet jeśli jego tajemnica miałaby wyjść na jaw.

Dotknij nieba (2018)

Skonfliktowany z ojcem Bart (J. Michael Finley) wychowuje się bez matki. Jako nastolatek po nieudanej karierze sportowca i zniszczonej nadziei na poprawę relacji z tatą, postanawia dołączyć do zespołu muzycznego w roli wokalisty. Niedługo po tym wyrusza w trasę po Ameryce, która nie odbija się pozytywnym odzewem publiczności. Przełomem staje się ciężka choroba ojca, dzięki której Bart bierze gitarę i zaczyna komponować. Po przelaniu uczuć na papier jego talent zostaje zauważony, a nadzieja na poprawę stosunków rodzinnych powraca.

Co gryzie Gilberta Grape’a (1993)

Nagrodzony Oscarem i Złotym Globem klasyk kina z młodymi gwiazdami Hollywood.

Gilbert Grape (Johnny Depp) wiedzie spokojne, względnie nudne życie w cichym miasteczku. Jest pomocnikiem w sklepie spożywczym, a po godzinach opiekuje się swoim upośledzonym bratem Arniem (Leonardo DiCaprio). Zmiana następuje, gdy do miasteczka przybywa piękna Becky.

Mała Matura 1947 (2010)

Mała Matura 1947 to nagrodzona Orłem historia dojrzewania chłopca w pierwszych powojennych latach. Do wyzwolonego Krakowa przyjeżdża małżeństwo z dziećmi – Ludwikiem i Hanią. Ludwik trafia do prestiżowego gimnazjum, gdzie nawiązuje cenne przyjaźnie. Gdy przed czerwcowym referendum do Krakowa przyjeżdża Stanisław Mikołajczyk, chłopak zamieszany przypadkowo w uliczną bójkę zostaje aresztowany.

Choleryk z Brooklynu (2014)

Wybuchowy choleryk Henry (Robin Williams) dowiaduje się od lekarza, że pozostało mu 90 minut życia. Przerażająca wiadomość stawia go na nogi i impulsywnie postanawia naprawić relacje ze swoimi najbliższymi. Tymczasem dr Gill (Mila Kunis) wyrusza na poszukiwanie pacjenta, aby uchronić go i innych ludzi przed skutkami pochopnej diagnozy.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium?

Jako oficjalny partner serwisu CDA.pl oferujemy kody przedpłacone, pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do biblioteki ponad 10 000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z kodów od home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na home.pl/cda-pl-premium.

Sprawdź również inne propozycje na CDA:

TAGI: / / /