Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Najlepsze kryminały do obejrzenia na CDA Premium – lista TOP 10

Najlepsze kryminały do obejrzenia na CDA Premium – lista TOP 10

Filmy kryminalne to jeden z najciekawszych gatunków na wieczorne spotkanie z rodziną lub przyjaciółmi. Nieszablonowa fabuła, policyjne śledztwa i zagadki ze świata zbrodni od lat pasjonują miłośników kina. W bibliotece serwisu CDA Premium, wśród ponad 10000 tytułów, znajdziesz również produkcje kryminalne polecane przez widzów na całym świecie. Zastanawiasz się co obejrzeć? Zapoznaj się z naszą listą.

Jak oglądać filmy kryminalne w CDA Premium?

Dobry kryminał na wyciągnięcie ręki, bez limitów i reklam to rzecz, którą użytkownicy docenią przy posiadaniu aktywnego konta w CDA Premium. Dzięki ofercie home.pl najlepsze historie trzymające w napięciu do ostatniej minuty obejrzysz w internecie, już od 66 gr dziennie.

Najlepsze filmy kryminalne w CDA Premium – TOP 10

Poniższe propozycje zawierają produkcje, które miały swoją premierę już kilka lat temu, aczkolwiek nie brakuje również nowych pozycji, niedostępnych na innych platformach VOD.

W labiryncie (2019)

Kryminał włoskiej produkcji, w którym policyjny profiler – Dr Green (Dustin Hoffman) próbuje odzyskać wspomnienia uprowadzonej dziewczyny, odnalezionej po 15 latach. Więziona była w labiryncie, w którym porywacz zmuszał ją do rozwiązywania zagadek z przerażającym systemem nagród i kar. Polowanie na oprawcę staje się możliwe wraz z postępami we włamywaniu się do umysłu dziewczyny.

I zbaw nas ode złego (2020)

W Tajlandii dochodzi do porwania małej dziewczynki. Płatny zabójca dowiaduje się, że porwaną może być jego najbliższa krewna, dlatego natychmiast rusza zbadać sprawę. Po piętach zaczyna deptać mu gangster Ray, którego brat został zabity właśnie przez owego płatnego mordercę.

W jednej z głównych ról zobaczymy Jung-Jae Lee, znanego między innymi z pierwszoplanowej roli w Squid Game.

Nocny Łowca (2018)

Emerytowany sędzia Cooper (Ben Kingsley) na własną rękę tropi i wymierza karę pedofilom. Kiedy podczas jednej z akcji dziewczyna zostaje porwana, do zespołu dołącza porucznik Marshall (Henry Cavil), który zamierza aresztować zbrodniarza.

Kartoteka 64 (2018)

W jednej ze starych kamienic w Kopenhadze robotnicy odnajdują 3 zmumifikowane ciała, posadzone wokół stołu. Do rozwikłania zagadki zostają przydzieleni detektywi z Departamentu Q, którzy trafiają na ślad prowadzący do szpitala dla kobiet w Sprogø – miejsca, gdzie niegdyś dokonywano przymusowej sterylizacji pacjentek. Kino dla fanów skandynawskich kryminałów.

Zło wcielone (2021)

Agent FBI Bill Hagmaier (Eliah Wood) przeprowadza serię rozmów z jednym z najbardziej brutalnych seryjnych morderców w historii USA – Tedem Bundym (Luke Kirby). Między mężczyznami jednak z czasem tworzy się skomplikowana relacja. Fabuła tego kryminału bazuje na wydarzeniach, które miały miejsce w latach 80-tych XX wieku.

Krocząc wśród cieni (2014)

Były policjant Matt (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez bossa narkotykowego, by wytropił i przyprowadził zabójców jego żony. Okazuje się, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy. Detektyw postanawia zrobić wszystko, by powstrzymać psychopatów przed następnym atakiem.

Dziewczyna we mgle (2017)

Nagrodzona odznaczeniem David di Donatello (najlepszy debiut reżyserski) opowieść o zaginięciu 16-letniej dziewczyny w odizolowanym od świata górskim miasteczku. Przybyły na miejsce zdarzenia agent Vogel (Toni Servillo) nie ma wątpliwości, że porywaczem lub mordercą jest ktoś z miejscowych. Postanawia w nietuzinkowy sposób urządzić widowisko mieszkańcom, podczas którego poluje na oprawcę.

Życie za życie (2003)

Aktywista zniesienia kary śmierci i profesor uniwersytetu w Texasie – David Gale (Kevin Spacey), zostaje oskarżony o gwałt i morderstwo. W ten sposób sam trafia do celi śmierci. Historia ta wzbudza zainteresowanie dziennikarki Bitsey Bloom (Kate Winslet), która postanawia spotkać się z profesorem. Kobieta zaczyna dochodzić do wniosku, że David został niesłusznie skazany i niespełna 3 godziny przed egzekucją postanawia uchronić go przed straceniem.

Sekret w ich oczach (2015)

Jess (Julia Roberts) i Ray (Chiwetel Ejiofor) pracują jako agenci FBI. Pewnego wieczoru otrzymują sprawę morderstwa młodej dziewczyny, której ciało trafiło do śmietnika. Gdy na miejscu okazuje się, że ofiarą jest córka Jess, agentka zostaje odsunięta. Podejrzany z kolei zostaje wypuszczony z aresztu z powodu braku dowodów. Kobieta postanawia wymierzyć mu sprawiedliwość na własną rękę, w czym pomaga jej Ray.

Polski kryminał – Sęp (2012)

Polski kryminał opowiadający historię śledztwa, którego głównym tematem są znikający bez śladu przestępcy. Pozbawiony uczuć Sęp (Michał Żebrowski) rozpoczyna grę z przeciwnikiem, który ciągle wyprzedza go o krok.

Film z gwiazdorską obsadą: Anna Przybylska, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski i Paweł Małaszyński.

Jak uzyskać konto CDA Premium?

Aktywowanie konta CDA Premium jest proste i zawiera się w kilku szybkich krokach:

  1. Kup kod do CDA Premium.
  2. Przejdź na stronę https://www.cda.pl/kod. Zaloguj się lub utwórz nowe konto, a następnie wpisz otrzymany kod.
  3. Gotowe! Twoje konto CDA Premium jest już aktywne.

Sprawdź również inne polecane propozycje filmów:

TAGI: / / / /