Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Co obejrzeć na CDA Premium? – poznaj nowe filmy na kwiecień 2022

Co obejrzeć na CDA Premium? – poznaj nowe filmy na kwiecień 2022

Szukając inspiracji na filmowe wieczory warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z nowościami na CDA. Serwis regularnie, co miesiąc, dodaje nowe filmy i seriale do swojej bogatej biblioteki. Co warto obejrzeć w tym miesiącu? Poznaj nowości na kwiecień 2022 roku.

Lista zawiera filmy dostępne w ramach CDA Premium, dlatego jeśli aktualnie posiadasz standardowe konto, skorzystaj z kodów doładowujących CDA Premium. Kliknij w poniższy przycisk i odbierz kod aktywacyjny.

Debiut (2020)

Debiut to historia oparta na faktach. Charyzmatyczny nauczyciel Martinez znajduje wspólny język ze swoimi podopiecznymi i udaje mu się nauczyć ich gry w szachy. Uczniowie zamiast myśleć o przestępczej rzeczywistości w swoim otoczeniu, coraz bardziej dają się ponieść nowej pasji. Martinez jest przekonany, że dzięki znalezieniu wspólnego języka z trudną młodzieżą umożliwi szkole udział w krajowych mistrzostwach.

Projekt Koliber (2018)

Dwóch kuzynów z Nowego Jorku – Vincent i Anton – postanawia postawić cały Wall Street na głowie. Zamierzają położyć światłowód między Kansas, a New Jersey, co umożliwi im zyskanie kilku milisekund przewagi w cyfrowym handlu i zarabianiu milionów. W tym projekcie wszystko jest postawione na jedną kartę.

Zabawa zabawa (2018)

Trzy różne kobiety: pani prokurator, wysoko postawiona chirurg i imprezowa studentka. Łączy je jedna cecha – zamiłowanie do alkoholu. O swoich problemach nie mówią otwarcie, a każda z nich musi zmagać się z chaosem, który stopniowo przybiera na sile.

W poruszającym komediodramacie zaszczycą nas gwiazdy polskiego kina: Agata Kulesza, Dorota Kolak, Maria Dębska, Marcin Dorociński i… Sławomir.

Śmietanka towarzyska (2016)

Wyreżyserowana przez Woodyego Allena historia wrażliwego romantyka, Bobby’ego (Jesse Eisenberg), który marzy o wielkiej karierze. Gotowy na spełnienie marzeń, rusza do samego Los Angeles, aby zacząć pracę u swojego wujka Phila (Steve Carell) – agenta największych gwiazd Hollywood. Poznaje na miejscu uroczą sekretarkę Vonnie (Kristen Stewart), w której beztrosko zakochuje się. Nie jest jednak świadomy tego, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

Cake (2014)

Claire (Jennifer Aniston) nieustannie odczuwa ból spowodowany wypadkiem samochodowym, którego była ofiarą. Pomimo, że zdarzenie miało miejsce dawno temu, a fizyczne rany już się zagoiły – Claire odczuwa chroniczny ból, z którym usiłuje się uporać. Mają jej w tym pomóc spotkania w grupie wsparcia. Kiedy jedna z członkiń popełnia samobójstwo, nasza bohaterka zaczyna interesować się jej przypadkiem.

Niewygodna prawda (2010)

Młoda policjantka z Nebraski, Kathryn, wstępuje do pokojowych sił ONZ i rusza na misję w Bośni. Pierwotnie została oddelegowana do doradztwa i szkolenia lokalnych funkcjonariuszy. Będąc na miejscu odkrywa aferę dotyczącą handlu kobietami do domów publicznych Europy Zachodniej.

Juliusz (2018)

Juliusz (Wojciech Mecwaldowski) jest ułożonym i troskliwym nauczycielem plastyki w zwyczajnej szkole. Troskliwym, ponieważ nieustannie martwi się zdrowiem swojego taty (Jan Peszek) – imprezującego dziadka, artysty-malarza. Lekarstwem na troski Juliusza okaże się przypadkowo poznana Dorota (Anna Smołowik), sympatyczna lekarz weterynarii. Główny bohater jeszcze nie wie, że to dopiero początek prawdziwych problemów.

Król Lear (2018)

Król Lear (Anthony Hopkins) przewodzi totalitarnej dyktaturze wojskowej na Wyspach Brytyjskich. Pewnego dnia osiemdziesięcioletni władca postanawia podzielić swoje królestwo pomiędzy trzy córki. To, jaka część ziemi przypadnie damom, będzie zależeć od wielkości uczucia, jakim darzą swojego ojca. Gdy najmłodsza z nich odmawia schlebiania królowi, ten w emocjach wypędza ją. W kraju i rodzinie następuje wielki chaos.

Też go kocham (2018)

Annie i Duncan są parą, która mieszka w małym miasteczku na wybrzeżu Anglii. Duncan, będąc wielkim fanem Tuckera Crowe’a – muzyka, który po swoim wielkim debiucie zapadł się pod ziemię – prowadzi bloga o jego twórczości, zaniedbując przy tym swoją dziewczynę. Ta postanawia się zemścić, przez co pisze na jego stronie nieprzychylne komentarze. Nieoczekiwanie zwracają one uwagę samego artysty i stają się przyczyną tajnej korespondencji muzyka i Annie.

Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto (2017)

Na weneckich wzgórzach, gdzie uprawia się szczep winogron pod prosecco, dochodzi do tajemniczej zbrodni. Do rozwikłania zagadki, związanej ze śmiercią kierownika cementowni oraz teatralnego samobójstwa szanowanego hrabiego zostaje wysłany inspektor Stucky.

Gdzie kupić kody do CDA Premium?

Jako oficjalny partner serwisu CDA oferujemy kody prepaid, pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do biblioteki ponad 10 000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z kodów od home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod z home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na home.pl/cda-pl-premium.

Sprawdź inne filmowe propozycje:

TAGI: / / / /