Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Filmy na Wielkanoc z CDA Premium (2022) – co obejrzeć w święta z rodziną?

Filmy na Wielkanoc z CDA Premium (2022) – co obejrzeć w święta z rodziną?

Wspólne oglądanie filmów i bajek na Wielkanoc jest dobrym pomysłem na spędzenie czasu. O ile przygotowanie naszych domów i potraw poprzedzamy planem działania, tak dobór odpowiednich tytułów do wieczornych seansów lepiej nie zostawić przypadkowi. W naszym zestawieniu znajdziesz propozycje kina familijnego w wydaniu animowanym oraz aktorskim dla całej rodziny. Wszystkie produkcje obejrzysz podczas Wielkanocy dzięki serwisowi CDA.pl.

Pamiętaj, że niektóre z wymienionych propozycji dostępne są tylko z kontem CDA Premium. Dlatego, jeśli zechcesz uzyskać dostęp do biblioteki ponad 10 tysięcy filmów i seriali, skorzystaj z kodów doładowujących CDA Premium. Dzięki temu skorzystasz z biblioteki serwisu bez ograniczeń, a podczas oglądania nie doświadczysz reklam.

Hop (2011)

Zestawienie zaczynamy od wielkanocnej produkcji. Sympatyczny zając Zet zamiast kontynuować rodzinny wielkanocny interes, postanawia zaistnieć na scenie w Hollywood. Podczas wędrówki zostaje jednak potrącony samochodem przez bezrobotnego lekkoducha – Freda. Pomimo pozornego niedopasowania naszych bohaterów, z czasem zaczynają tworzyć zgrany duet kompanów.

Sekretne życie zwierzaków domowych (2016)

Właściciele zwierząt wychodzą z domu nie mają pojęcia, co się dzieje pod ich nieobecność. Ta animacja ujawnia całą tajemnicę naszych pupili za zamkniętymi drzwiami. Zwierzaki prowadzą swoje własne i intensywne towarzyskie życie, pełne przygód, akcji i zabawy. Kiedy pies Max dowiaduje się, że jego ukochana pani wprowadza do domu „braciszka”, natychmiast bierze sprawy w swoje łapki. Nie chce bowiem dopuścić, aby miłość do niego była z kimkolwiek dzielona. Jak się jednak okaże, pierwsze wrażenie bywa mylące. Z trudnej na początku relacji wyniknie cenna przyjaźń.

Artur i Minimki (2006-2010) trylogia

Artur znajduje księgę, którą zostawił my jego zaginiony przed laty dziadek. Ta zawiera wskazówkę o tym, jak trafić do niezwykłej krainy pełnej malutkich stworków. Bohater wyrusza w pełną zwrotów akcji podróż.

W serwisie CDA Premium obejrzysz 3 części tej produkcji:

  • Artur i Minimki,
  • Artur i zemsta Maltazara,
  • Artur i Minimki 3: Dwa światy.

Piotruś Królik (2018)

Zbuntowany i niepokorny Piotruś Królik toczy wojnę z właścicielem domu, panem McGregorem. Nagrodą w tej bitwie nie jest tylko władza nad bujnym ogrodem właściciela, ale również serce uroczej sąsiadki.

Minionki (2015)

Jak to się stało, że Kevin, Stuart, Bob i inne Minionki zaczęły służyć złoczyńcy Gru? Co wydarzyło się przed ich zwariowanymi przygodami? Poznaj historię jednych z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów filmów animowanych na świecie.

Asterix i Obelix (2002-2012) – 3 filmy na CDA

Przygody kultowych i lubianych Galów, którzy jako jedyni stawiają opór rzymskiemu najeźdźcy. Atutem francuskich superprodukcji są trafione żarty podkreślone przez doskonale wyreżyserowany, polski dubbing. Na CDA znajdziesz 3 filmy o przygodach Asterixa i Obelixa:

  • Asterix i Obelix: Misja Kleopatra,
  • Asterix na olimpiadzie,
  • Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości.

Zając Max ratuje Wielkanoc (2017)

Max to mały zając z wielkiego miasta. Marzy o karierze i sławie, a chcąc zaimponować kolegom, decyduje się na wykonanie trudnej sztuczki. Podczas spektaklu coś złego dzieje się z jego samolotem i Max rozbija się w Wielkanocnej Krainie, w której czas się zatrzymał. Okazuje się, że trafił do miejsca, gdzie ukryta jest Złota Pisanka, która staje się celem klanu lisów-złodziei.

Jumanji: Następny poziom (2019)

Oto druga odsłona odświeżonych przygód Jumanji – gry, która przenosi uczestników do niebezpiecznego świata z wymagającymi zadaniami.

W tej części jednemu z przyjaciół nie udało się opuścić gry, dlatego grupa decyduje się na powrót i ratunek kompana. Nikt nie spodziewa się komplikacji, jednak realia w nowej rzeczywistości są zgoła odmienne. Jak tym razem zakończy się przygoda?

Biały Kieł (2018)

Biały Kieł, to rezolutny mieszaniec. Odziedziczył cechy zarówno psa jak i wilka, dzięki którym szybko się uczy i radzi sobie w trudnych warunkach mroźnej, dzikiej północy. Zostaje przygarnięty przez wodza indiańskiego plemienia, przy którym dorasta i współpracuje z innymi psami w wiosce. W skutek nieprzewidzianych zdarzeń trafia jednak do nowych właścicieli, gdzie nie czeka go szczęśliwy los.

Jak zostać kotem (2016)

Tom Brand jest uzależnionym od pracy biznesmenem, przez co zaniedbuje swoją rodzinę. W wyniku zaskakującego wypadku zostaje uwięziony w ciele kota i od tej pory staje się… Panem Puszkiem. Niezwykła przemiana nie ograniczy się jednak tylko do fizycznej postaci. Więzy rodzinne mogą zostać wzmocnione nawet w tak nieoczekiwany sposób.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium?

Jako oficjalny partner serwisu cda.pl (CDA Premium) oferujemy kody przedpłacone, pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do biblioteki ponad 10 000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z kodów od home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na home.pl/cda-pl-premium.

Sprawdź również inne propozycje na CDA:

TAGI: / / / /