Dla domu

Karta podarunkowa Allegro – gdzie ją kupić i jak jej użyć?

Dobry pomysł na prezent na święta, dla mamy lub taty, dla dziecka czy dla przyjaciela lub koleżanki/ kolegi z pracy to trudne wyzwanie. Aby kupić prezent marzeń trzeba dobrze znać obdarowywaną osobę. Często jednak nasze pomysły na prezent idealny, który w naszym odczuciu powinien spodobać się drugiej osobie, nie przypada jej do gustu. A co, gdyby dać drugiej osobie możliwość wyboru wymarzonego prezentu? Wtedy warto zastanowić się nad kartą podarunkową Allegro. Czy voucher na zakupy jako prezent to dobry pomysł? Jak działają kody elektroniczne Allegro? Sprawdź w artykule przygotowanym przez Marketplace home.pl!

Gdzie kupić kartę podarunkową Allegro?

Kartę podarunkową Allegro znajdziesz m.in. w marketplace home.pl. Kod elektroniczny, dzięki któremu obdarowana przez Ciebie osoba zrobi wymarzone zakupy na Allegro dostępna jest 3 nominałach:

*Z warunkami kodów podarunkowych Allegro zapoznasz się na stronie: voucher Allegro w home.pl

Voucher prezentowy do konkretnej sieci czy bon podarunkowy Allegro?

Jeżeli osoba, którą chcemy obdarować posiada ulubiony sklep lub markę, można wręczyć jej voucher prezentowy, dzięki któremu zrobi zakupy w wybranej przez nas sieci. Jednak taki bon podarunkowy jest ograniczeniem wyboru prezentu jedynie do asortymentu danego sklepu lub marki.

Im szersza perspektywa możliwości wyboru, tym większa szansa na wybranie przez obdarowanego wymarzonego prezentu. Taką perspektywę – praktycznie nieograniczonego wyboru, posiadają bony podarunkowe Allegro. Dzięki nim obdarowany będzie mógł wybrać prezent idealny spośród milionów ofert znajdujących się na tej platformie.  

Znalezione obrazy dla zapytania: allegro logo
Allegro to obecnie największa platforma e-commerce w Polsce. Znajdziesz na niej miliony ofert, w tym wymarzone prezenty na specjalne okazje.

Cyfrowy bon podarunkowy – idealny prezent, gdy nie możesz go wręczyć osobiście

W sytuacji, gdy nie możemy złożyć życzeń i wręczyć prezentu osobiście, np.  z powodu wyjazdu czy znacznej odległości, idealnym rozwiązaniem może okazać się elektroniczny bon podarunkowy. Kod z wybraną kwotą przesłany mailem lub SMSem będzie świetnym dodatkiem do złożonych telefonicznie życzeń. Jednocześnie osoba obdarowana poczuje się bardzo miło, otrzymując oprócz ciepłych słów drobny upominek w postaci elektronicznego vouchera Allegro.

Czy voucher Allegro to dobry pomysł na prezent?

Czasem zdarza się, że dany prezent nie jest dostępny i musisz poczekać kilka dni na dostawę. W tej sytuacji voucher Allegro to świetny pomysł na podarunek – obdarowana osoba dokona zakupu w dogodnym dla siebie momencie. Kod elektroniczny do wykorzystania na Allegro odbierzesz w kilka minut i prześlesz na skrzynkę email. Wolisz tradycyjne rozwiązania? Pobierz kod, wydrukuj go na estetycznej kartce z życzeniami i włóż do koperty.

Jak przygotować kod podarunkowy Allegro do wręczenia na prezent?  

Kod elektroniczny z kwotą, którą wybrałeś podczas zakupu przyjdzie na Twoją skrzynkę email. Kod będzie w formie cyfrowej, a więc możesz go również cyfrowo przekazać obdarowywanej osobie np. mailem, smsem lub za pośrednictwem komunikatora social media.

Jeżeli chciałbyś przekazać prezent w formie fizycznej podczas składania życzeń, np. jako dodatek do prezentu, kwiatów lub biżuterii, wydrukuj lub przepisz kod elektroniczny do kartki z życzeniami, lub zaprojektuj własnoręcznie spersonalizowany blankiet. Tak stworzony i przekazany bon podarunkowy Allegro z pewnością ucieszy obdarowaną osobę.

Jak uzyskać kartę podarunkową Allegro?

Voucher na zakupy na Allegro możesz kupić m.in. w home.pl. Już po chwili od zakupu kod elektroniczny na wybraną kwotę (25, 50 lun 100zł) zostanie wysłany na Twoją skrzynkę email, a Ty będziesz go mógł dołączyć do prezentu dla rodziców, partnera, dziecka, współpracownika oraz każdego, komu chcesz sprawić radość.

Wystarczy, że osoba, której przekażesz kod wpisze go podczas finalizacji zakupów, a cena wybranego, wymarzonego prezentu obniży się o posiadaną wartość vouchera. Sprawdź karty podarunkowe Allegro w home.pl.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm

Dodaj komentarz