Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Najlepsze filmy na Walentynki 2022 w CDA Premium

Najlepsze filmy na Walentynki 2022 w CDA Premium

14 lutego obchodzimy święto zakochanych. Jeśli planujesz spędzić dzień ze swoją drugą połówką, zaplanuj go z dobrym filmem, który wprowadzi Was w romantyczny klimat. Co obejrzeć na Walentynki w CDA Premium? Zapoznaj się z naszą listą popularnych i polecanych tytułów.

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/ :

O północy w Paryżu – nagrodzona komedia Woody’ego Allena

Paryż bezsprzecznie jest miastem zakochanych, dlatego nostalgiczny scenarzysta Gil, wraz ze swoją narzeczoną, wybiera się do stolicy Francji. Towarzyszą im konserwatywni rodzice dziewczyny. Wieczorem mężczyzna wypija zbyt dużo alkoholu i gubi się wśród krętych, paryskich uliczek. W ten sposób wyrusza w magiczną podróż w czasie.

Obejrzyj komedię romantyczną Allena „O północy w Paryżu” na CDA Premium.

Zimna wojna – muzyczny dramat o miłości artystów

Para zakochanych artystów, którzy nie mogą bez siebie żyć, lecz rzeczywistość utrudnia stałą relację. Historia nietypowej miłości, która rozpadała się i wybuchała na nowo w gwiazdorskiej obsadzie. Obraz otrzymał 3 nominacja do Oskarów.

Obejrzyj dramat o miłości „Zimna wojna” w CDA Premium.

Planeta Singli – polska komedia romantyczna dla zakochanych

Urocza, nieśmiała nauczycielka szuka wielkiej miłości na popularnych portalach randkowych. W walentynki przez przypadek spotyka showmana Tomka, od którego otrzymuje zaproszenie do zagrania w bardzo kontrowersyjnym programie telewizyjnym.

Obejrzyj komedię romantyczną „Planeta Singli” w CDA Premium.

Zabójczy urok – komedia o śmiercionośnie przystojnym chłopaku

Max urodził się z pewną przypadłością – jest zabójczo przystojny. Dosłownie. Każdy, kto zobaczy jego twarz nagle umiera. Dorastanie i znajdowanie przyjaciół jest dużym wyzwaniem. Pewnego dnia spotyka piękną dziewczynę, która odmienia jego życie.

Obejrzyj komedię „Zabójczy urok” na CDA Premium.

Miejsce na Karaibach – film o miłości od pierwszego wejrzenia

Znany pisarz wyjeżdża na Karaiby, aby w egzotycznym miejscu dokończyć swoją powieść. Mężczyzna spotyka się z asystentką, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. To uczcue wpłynie nie tylko na jego pracę, ale również na innych mieszkańców wyspy Roatan.

Obejrzyj romans „Miejsce na Karaibach” na CDA Premium.

Jak obejrzeć filmy na CDA Premium?

home.pl jest oficjalnym partnerem serwisu cda.pl (CDA Premium) i w naszej ofercie dostępne są kody pochodzące z legalnego źródła. Dzięki nim uzyskasz pełny dostęp do biblioteki ponad 10000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na Twoją skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

Szukasz innych filmów? Zapoznaj się z naszymi pozostałymi rekomendacjami: