Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Najlepsze nowe filmy na CDA Premium do obejrzenia w wakacje

Najlepsze nowe filmy na CDA Premium do obejrzenia w wakacje

Wakacje to dla większości czas odpoczynku i spotkań ze znajomymi. Popularnym pomysłem na spędzenie ciepłych, letnich wieczorów jest obejrzenie ciekawego filmu w salonie, tarasie lub ogrodzie. Co obejrzeć w wakacje? Sprawdź letnie hity i wybierz ulubiony film z listy polecanych premier w CDA Premium!

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium i bazy filmów?

Serwisy VOD to popularny sposób na obejrzenie ulubionych nowości kinowych w zaciszu swojego domu. Jeżeli chcesz obejrzeć dobry film bez reklam i limitów – skorzystaj z oferty serwisu cda.pl dostępnej w home.pl. Dzięki niej otrzymasz kod do aktywacji konta CDA Premium. Zyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie klikając w poniższy przycisk:

Zabawna komedia o nieporadnym policjancie – Bohater miesiąca (2020) Lektor PL

Rayane pracuje jako policjant. Młody stróż prawa w wyniku pomyłki myśli, że z powodu ciężkiej choroby został mu miesiąc życia. W związku z tym Rayane decyduje się wykorzystać swoją ostatnią szansę i zostać bohaterem podejmując ogromne ryzyko schwytania potężnego handlarza narkotyków. Czy jego nieporadność nie przeszkodzi mu w złapania przestępcy?

Obejrzyj komedię w serwisie CDA Premium – Bohater miesiąca (2020) Lektor PL

Obejrzyj trailer – Bohater miesiąca (2020) Lektor PL:

Film akcji w sportowej tematyce – Urodzony mistrz (2021) Lektor PL

Mickey Kelley (w roli głównej Sean Patrick Flanery) jest bohaterem wojennym. Jako jeden z pierwszych Amerykanów zdobywa czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu. Kiedy poznaje Laylę porzuca niebezpieczne sporty walki na rzecz założenia rodziny. Jednak brutalna rzeczywistość zmusza go do powrotu na ring, gdzie będzie walczyć o życie w podziemnym turnieju MMA.

Obejrzyj film akcji w serwisie CDA Premium – Urodzony mistrz (2021) Lektor PL

Obejrzyj trailer Urodzony mistrz (2021) Lektor PL:

Jeden z najlepszych horrorów 2020 roku – Wyspa Mroku (2020) Lektor PL

Samotny włóczęga dostaje interesującą ofertę pracy. Do jego nowych obowiązków będzie należeć opieka nad kobietą zmagającą się z problemami psychicznymi. Choć początkowo mężczyzna czuje niepokój związany z tajemniczym stanem kobiety, z czasem zgadza się podjąć pracę.  Nowe obowiązki okazują się jednak wyzwaniem, ponieważ kobieta przebywa w ponurym domu na niemal bezludnej wyspie. Groźniejsze jednak jest to, co kryją mury posiadłości.

Obejrzyj horror w serwisie CDA Premium – Wyspa Mroku (2020) Lektor PL

Obejrzyj trailer – Wyspa Mroku (2020) Lektor PL

Filmowa baśń fantasy o walce dobra ze złem – Królewna zaklęta w czasie (2020) Lektor PL

Księżniczka Elena, władająca pradawnym królestwem, niedługo kończy 20lat.  Dorastanie młodej władczyni przyczynia się do powrotu zagrożenia ze strony potężnej wiedźmy, która poprzysięgła zemstę królestwu.

Obejrzyj baśń fantasy w serwisie CDA Premium – Królewna zaklęta w czasie (2020) Lektor PL

Obejrzyj trailer – Królewna zaklęta w czasie (2020) Lektor PL:

Dramat familijny o zaświatach – Naprawić przeszłość (2019)

Sam to młoda 14-letnia uczennica, która wiedzie szczęśliwe życie ze swoim ojcem i dwoma braćmi. Dziewczyna doskonale się uczy i pomaga w opiece nad rodzeństwem. Pewnego dnia w drodze do szkoły zostaje śmiertelnie potrącona przez ciężarówkę. W zaświatach spotyka swoją zmarłą matkę i odkrywa, że istnieje sposób cofnięcia czasu i powrotu do życia. Czy Sam zapobiegnie również śmierci mamy?

Obejrzyj dramat familijny w serwisie CDA Premium – Naprawić przeszłość (2019) Lektor PL

Obejrzyj trailer Naprawić przeszłość (2019) Lektor PL:

Skąd wziąć kody do CDA Premium?

Jako oficjalny partner serwisu cda.pl (CDA Premium) oferujemy kody przedpłacone, pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do pełnej biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/

Szukasz innych filmów? Zapoznaj się z naszymi pozostałymi rekomendacjami: