Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Najlepsze filmy na majówkę z CDA Premium

Najlepsze filmy na majówkę z CDA Premium

Majówka to czas odpoczynku i spotkań z przyjaciółmi, podczas których Polacy korzystają z dłuższego, wolnego weekendu. Oprócz tradycyjnego grilla (o ile pogoda pozwala) coraz częściej oglądamy wieczorem zaległości filmowe i zapraszamy na wspólny seans rodzinę lub przyjaciół. Co obejrzeć podczas długiego, majowego weekendu? Sprawdź listę 5 polecanych filmów na majówkę, które znajdziesz w serwisie CDA Premium.

Jak uzyskać dostęp do CDA Premium i bazy filmów?

Serwisy VOD nieustannie zdobywają coraz większą popularność. Jeżeli chcesz obejrzeć dobry film bez reklam i limitów – skorzystaj z oferty serwisu cda.pl dostępnej w home.pl. Dzięki niej otrzymasz kod do aktywacji konta CDA Premium. Zyskaj nielimitowany dostęp do legalnych filmów online już od 66 gr dziennie klikając w poniższy przycisk:

Serial science-fiction o podróży w czasie do Czarnobyla – Czarnobyl: Strefa Wykluczenia (2020)

Grupa przyjaciół przez przypadek cofa się w czasie do Lat 80’ XX wieku wprost do elektrowni atomowej w Czarnobylu. Teraz muszą nie tylko znaleźć drogę powrotną, ale też zrobić wszystko, aby nie dopuścić do jednej z największych katastrof technologicznych w nowożytnej historii.

Obejrzyj polecany serial w CDA Premium:

Obejrzyj zwiastun serialu Czarnobyl: Strefa Wykluczenia

Mroczny horror o nawiedzonym domu– Zło czyha za drzwiami (2021)

Straszny, hiszpański horror, doskonale oceniany przez oglądających. Rodzina wprowadza się do nowego domu. Wkrótce po tym młody chłopiec poznaje nowego kolegę, który jak twierdzi, mieszka tuż za ścianą jego pokoju. Jest to początek wielu przerażających wydarzeń, z którymi będzie musiała zmierzyć się matka chłopca, nim niewyobrażalne zło zamknięte w ścianach domu się wydostanie.

Obejrzyj hiszpański horror w CDA Premium – Zło czyha za drzwiami (2021)

Obejrzyj zwiastun horroru  nawiedzonym domu: Zło czyha za drzwiami (2021)

Futurystyczny film o zagładzie ziemi – 2067 (2020)

Zmiany klimatyczne nieodwracalnie zmieniają warunki życia na ziemi, powodując, że ludzkość musi walczyć o przetrwanie na planecie. Rosnąca temperatura i ogromne pożary trawią znaczną część lądów, a wśród nielicznych mieszkańców miast szerzy się śmiertelna epidemia związana z chorobą płuc. Pewnego dnia Ethan Whyte, pracownik niskiego szczebla w ostatnim żywym mieście otrzymuje wiadomość z przyszłości, że jest ostatnią nadzieję na uratowanie ludzkości.

Obejrzyj film Sci-fi w CDA Premium – 2067 (2020)

Obejrzyj zwiastun filmu Sci-fi o klimatycznej zagładzie ludzkości: 2067 (2020)

Komedia romantyczna o perypetiach nastolatka – Zabójczy urok (2020)

Zwariowana komedia, pełna amerykańskiego humoru. Max, amerykański nastolatek, cierpi na nieoczywistą przypadłość. Posiada tak przystojną twarz, że dosłownie zabija każdego, kto na niego spojrzy. Bycie zabójczo przystojnym nie jest Maxowi po drodze, bowiem komplikuje jego życie osobiste i relacje z innymi ludźmi. Wszystko się zmienia, gdy poznaje dziewczynę o imieniu Alex.

Obejrzyj śmieszną komedię romantyczną w CDA Premium – Zabójczy urok (2020)

Obejrzyj zwiastun komedii Zabójczy urok (2020)

Film akcji z policjantem i pościgiem w Los Angeles – Nocny patrol (2019)

Od jakiegoś czasu Los Angeles jest terroryzowane przez niebezpiecznego mordercę, który za cel wybrał zabijanie policjantów. Do doświadczonego mundurowego zostaje przydzielony młody aspirant, który dopiero co wstąpił w szeregi policji. Oboje wyruszają w pościg za mordercą, a sprawy nie ułatwia fakt, że jego zakładnikiem stała się mała dziewczynka.

Obejrzyj film akcji w CDA Premium – Nocny patrol (2019)

Obejrzyj zwiastun filmu akcji Nocny patrol (2019)

Skąd wziąć kody do CDA Premium?

Jako oficjalny partner serwisu cda.pl (CDA Premium) oferujemy kody przedpłacone, pochodzące z legalnego źródła, gwarantujące pełny dostęp do pełnej biblioteki ponad 7000 legalnych filmów od dystrybutorów. Korzystając z oferty home.pl masz pewność, że:

  • Twój kod do serwisu CDA Premium jest unikalny
  • Kod zostanie dostarczony od razu na skrzynkę email podaną podczas zamówienia
  • Korzystasz z serwisu CDA Premium bez konieczności podpinania karty płatniczej – do oglądania filmów wystarczy kod dostarczony przez home.pl

W home.pl znajdziesz karty prepaid do serwisu CDA Premium na okres 30 i 90 dni. Sprawdź szczegóły na https://home.pl/cda-pl-premium/

Szukasz innych filmów? Zapoznaj się z naszymi pozostałymi rekomendacjami: