Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Nowe gry w sierpniowym Game Pass. Gracze będą zadowoleni!

Nowe gry w sierpniowym Game Pass. Gracze będą zadowoleni!

Na początku każdego miesiąca w abonamencie Game Pass zachodzą pewne zmiany. Niektóre gry zostają usuwane z biblioteki, inne z kolei wzbogacają ją i dają radość wielu graczom na całym świecie. Nie inaczej jest w sierpniowej aktualizacji usługi Microsoft. Zobacz, co przygotowano na drugą połowę wakacji w 2023 roku.

Co pojawi się w sierpniu 2023 w usłudze Game Pass?

Sierpień w Game Pass zaczyna się z przytupem. Największym tytułem na liście premier jest z pewnością Everspace 2. Wysoko oceniana gra łącząca akcję, symulację i RPGa w kosmosie przypadnie do gustu fanom, czekającym na wydanie oczekiwanego Starfielda. Drugi tytuł, który przykuwa uwagę to Celeste – niepozorna, ale bardzo dobrze przyjęta (średnia ocena 92 na serwisie Metacritic) platformówka.

Jak prezentuje się cała, potwierdzona lista nowych gier w Game Pass na sierpień 2023?

  • Celeste (od 1 sierpnia 2023)
  • A Short Hike (od 3 sierpnia 2023)
  • Broforce Forever (od 8 sierpnia 2023)
  • Limbo (od 9 sierpnia 2023)
  • Airborne Kingdom (od 10 sierpnia 2023)
  • Everspace 2 (od 15 sierpnia 2023)

Chcesz aktywować abonament Game Pass bez karty płatniczej? Skorzystaj z kodów przedpłaconych do Game Pass, za które zapłacisz np. BLIKiem. Karty prepaid z legalnego źródła znajdziesz poniżej:

Nowa gra w Game Pass na sierpień 2023 - Everspace 2
Everspace 2 to największa gra potwierdzona w sierpniowej edycji Game Pass.

W co zagrać w sierpniu na Game Pass?

Everspace 2 i Celeste to nie jedyne atrakcje w sierpniowym Game Pass. Gracze powinni też wyczekiwać premiery Broforce Forever. Pierwsza odsłona tej gry była bardzo popularna, (głównie ze względu na liczne nawiązania do kultowych filmów akcji). Limbo to z kolei wielokrotnie nagrodzona gra przygodowo-zręcznościowa z mrocznym, wręcz depresyjnym klimatem.

Airborne Kingdom to z kolei nietuzinkowy city-builder, który udowadnia, że w tym gatunku jest jeszcze wiele przestrzeni na oryginalność.

Zwiastuny wszystkich gier z sierpniowej aktualizacji Game Pass znajdziesz poniżej:

Jakie gry zostaną usunięte w sierpniu z Game Pass?

Pamiętaj, że biblioteka gier w Game Pass cały czas się zmienia. Część gier niestety opuści jej szeregi w najbliższych dniach. Jeżeli jeszcze nie nadrobiłeś/aś poniższych tytułów, zostało ci niewiele czasu na ich uruchomienie. Poniższe tytuły ograsz tylko do 15 sierpnia. Warto się śpieszyć.

Lista gier usuniętych z Game Pass w tym miesiącu prezentuje się następująco:

  • Death Stranding (PC)
  • Edge of Eternity (chmura, konsole oraz PC)
  • Midnight Fight Express (chmura konsole oraz PC)
  • Total War: Warhammer III (PC)

Warto jednak pamiętać, że to nie musi być koniec sierpniowych zmian w Game Pass. W każdym momencie Microsoft może zapowiedzieć kolejne nowości w ofercie.

Nowe gry w Game Pass Sierpień 2023

Dowiedz się więcej o Xbox Game Pass: