Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

EA Play częścią Xbox Game Pass na PC. Ponad 60 nowych gier od EA dla pecetowców.

EA Play częścią Xbox Game Pass na PC. Ponad 60 nowych gier od EA dla pecetowców.

Nowe gry od EA w Xbox Game Pass na PC

EA Play, usługa subskrypcyjna Electronic Arts, zostaje dodana do przepustki Xbox Game Pass na PC. Gry EA są już dostępne w Game Pass na Xbox od listopada zeszłego roku i miały trafić na PC zaraz po konsolach. Pierwotnie współpraca EA z Microsoftem na PC miała rozpocząć się 10 grudnia, lecz tego dnia ogłoszono, że gry EA dopiero zostaną dodane w 2021. Opóźnienie właśnie się zakończyło, ponieważ Microsoft ogłosił, że EA Play w Game Pass na PC będzie dostępny od dziś! Kiedy EA Play zostanie uruchomione? Dokładna data to 18 marca 2021 o godzinie 22:00 naszego czasu.

Co daje integracja EA Play z Game Pass na PC? Po pierwsze, dostęp do nowych gier nie wymaga żadnej dodatkowej dopłaty – biblioteka gier EA zostaje dodana za darmo, oczywiście pomijając koszt samego Game Pass. Dodanie gier do pecetowej przepustki Microsoftu oznacza też, że Game Pass Ultimate daje dostęp do EA Play na PC i konsoli (wcześniej był tylko na konsoli). Dzięki EA Play uzyskasz dostęp do ponad 60 gier, w tym tytułów jak Star Wars Jedi: Fallen Order, serii Mass Effect, Need for Speed czy Battlefield.

Gdzie kupić Game Pass? Skorzystaj z oferty Xbox Game Pass na konsole, PC oraz w wersji Game Pass Ultimate na home.pl.

Aby mieć dostęp do EA Play w Game Pass na PC, będziesz potrzebować aplikacji Xbox oraz EA Desktop na swoim komputerze. Microsoft opublikował film, który ma pomóc w konfiguracji EA Play na Twoim komputerze – instrukcja zaczyna się w 45 sekundzie filmu.

Sprawdź listę gier dodanych w tym miesiącu do Game Pass.