Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Polecane artykuły w Gazecie Wyborczej – luty 2021

Polecane artykuły w Gazecie Wyborczej – luty 2021

Gazeta Wyborcza i jej cyfrowa prenumerata oferuje dostęp do artykułów przygotowanych przez czołowych polskich publicystów. Aktywna prenumerata Gazety Wyborczej to nie tylko najnowsze artykuły prasowe w wydaniu głównym i serwisach lokalnych, ale również materiały magazynów publicystycznych tj. WysokieObcasy.pl, Wysokie Obcasy Extra, Ale Historia, Duży Format czy Książki – Magazyn do Czytania. Sprawdź listę polecanych artykułów Gazety Wyborczej w lutym 2021.

Spis treści Ukryj

Jak aktywować prenumeratę Gazety Wyborczej online?

Aby aktywować Prenumeratę Gazety Wyborczej w wersji podstawowej lub wersji Premium należy posiadać kod aktywacyjny. Dzięki rozpoczęciu współpracy przez home.pl i Gazety Wyborczej kod aktywacyjny na prenumeratę znajdziesz w ofercie marketplace home.pl. Po zakupie wybranego wariantu otrzymasz e-mail zawierający kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiałów Gazety Wyborczej online. Kod wraz z adresem swoim email wpisz na stronie aktywacji prenumeraty Gazety Wyborczej.

Polecane artykuły Gazety Wyborczej – świat– luty 2021

Jeff Bezos przestanie pełnić rolę dyrektora generalnego firmy Amazon

Założyciel amerykańskiej firmy Amazon – Jeff Bezos jeszcze w tym roku przestanie pełnić stanowisko dyrektora generalnego i obejmie stanowisko prezesa wykonawczego – poinformowała we wtorek firma Amazon. Kto zostanie nowym dyrektorem generalnym amerykańskiego giganta? – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Prototyp rakiety kosmicznej Starship wybuchł podczas lądowania

Prototyp rakiety kosmicznej Starship eksplodował we wtorek podczas próby lądowania. To kolejna nieudana próba testowego lotu statku należącego do firmy SpaceX. Próba lądowania rakiety jest jednym z elementów przygotowań do załogowego lotu na marsa. Czy miliarder Elon Musk podejmie kolejną próbę? – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Wielka Brytania szuka nowych partnerów handlowych. Bretix początkiem ściślejszej współpracy z krajami Pacyfiku

Rok po wyjściu z Unii Europejskiej Brytyjczycy chcą przystąpić do porozumienia handlowego na Pacyfiku. Czy ściślejsza współpraca handlowa poza UE okaże się dla Wielkiej Brytanii korzystniejsze niż członkostwo w UE? – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Polecane artykuły Gazety Wyborczej – opinie – luty 2021

Żywność i ekologia: złem jest nie mięso, lecz jego przemysłowa produkcja

Współczesny przemysł spożywczy, w tym gigantyczne fabryki mięsa niszczą środowisko, powodując m.in. wzrost zanieczyszczenie powietrza i wód. Mięso produkowane metodami ekologicznymi jest częścią ekosystemu i elementem naturalnego przepływu energii, oddziałując na środowisko w znikomym stopniu. Czy czeka nas transformacja podejścia do produkcji żywności? – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Polecane artykuły Gazety Wyborczej – nauka – luty 2021

My, wszystkożercy. Do jakiej diety ewolucja nas przystosowała?

Człowiek na przestrzeni wieków zmieniał swoje nawyki żywieniowe. Jak ewolucja naszej wpływa na nasze współczesne nawyki żywieniowe? – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Co przyniesie luty? Odwilż wywiała smog z Polski południowej, Wybrzeże chłodniejsze od pogórza!

Jaka będzie pogoda w lutym? W ostatnich latach przyzwyczailiśmy się do ciepłych i bezśnieżnych zim. Czy tegoroczna zima przyniesie zmiany? Wszystko wskazuje, że tak! – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Polecane artykuły Gazety Wyborczej – technologie – luty 2021

Nie tylko „Cyberpunk 2077”. Głośno o polskiej grze powstałej przy wsparciu Microsoftu

Horror psychologiczny „Medium” krakowskiego studia Bloober Team to nowa, polska produkcja, która w niedługim czasie może stać się hitem gier wideo. Czy odniesie sukces na miarę „Cyberpunk 2077”? czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Polecane artykuły Gazety Wyborczej – kultura – luty 2021

7 filmów, o których będzie głośno w 2021. Zakończył się pierwszy ważny festiwal w tym roku

Od poruszającej historii o jedynej słyszącej osobie w rodzinie głuchych po opowieść o kolegach, którzy umawiają się, że się nawzajem zastrzelą. Jakie jeszcze pozycje filmowe królowały na zakończonym właśnie Sundance Film Festivalu? – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Tę wystawę w toruńskim CSW chcą zobaczyć tłumy. Dyrektor: „Na wieść o otwarciu skakaliśmy jak kangury”

Wystawa fotografii Helmuta Newtona już budzi wiele emocji. Szybko pojawili się pierwsi zwiedzający. Czy warto odwiedzić toruński CSW? – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Banksy w Warszawie, Duchamp w Łodzi, Abakanowicz w Poznaniu. Najciekawsze wystawy 2021

Muzea i galerie otwierają się dla zwiedzających. Jakie wydarzenia warto wpisać w kalendarz? O jakich wystawach będzie głośno w tym roku? Najciekawsze propozycje muzeów i galerii sztuki w 2021 roku. – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Polecane artykuły Gazety Wyborczej – sport – luty 2021

0:9 z Manchesterem United i niesłychany splot nieszczęść Jana Bednarka

To nie był najlepszy występ Jana Bednarka – młodego piłkarza reprezentacji Polski w lidze angielskiej – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Kobiety i mężczyźni z żelaza chcą złamać kolejną granicę w triatlonie wersji Iron Man

Iron Man to jeden z najcięższych triatlonów. Czy grupie sportowców powiedzie się plan zdobycia rekordu? – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Iga Świątek odpadła z turnieju w Melbourne. Teraz Australian Open

Iga Świątek przegrała w 1/8 finału turnieju Gippsland Trophy w Melbourne z Rosjanką Jekateriną Aleksandrową 4:6, 2:6. – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Polecane artykuły Gazety Wyborczej – zdrowie – luty 2021

Udar u chorych na cukrzycę zdarza się nawet pięć razy częściej niż w populacji ogólnej

U chorego na cukrzycę nie ma jednego czynnika sprawczego, który wywołuje udar, ale bez wątpienia jedną z głównych przyczyn jest utrzymujący się przewlekle podwyższony cukier we krwi. Jak chronić się przed udarem, chorując na cukrzycę? – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Czy zimna woda zdrowia doda? Jak morsować, by wzmocnić odporność

Najpierw nie możemy złapać oddechu, a potem oddychamy bardzo szybko. Ciało usiłuje zatrzymać wewnątrz ciepło. Morsowanie może nas zahartować, ale nie jest dla każdego – mówi internistka Anna Plucik-Mrożek. – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Picie kawy powoduje osteoporozę?

Kilkadziesiąt lat temu badania wykazały, że osoby pijące kawę mogą mieć zwiększone ryzyko osteoporozy. Czy współczesne badania potwierdzają historyczną tezę? – czytaj więcej w serwisie Gazety Wyborczej.

Na jakim urządzeniu mogę korzystać z prenumeraty Gazety Wyborczej?

Z prenumeraty Gazety Wyborczej możesz korzystać zarówno na komputerze jak z na urządzeniach mobilnych jak smartfon czy tablet. Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji na urządzenia mobilne z Android i iOS, dzięki której możesz przeglądać materiały oraz zapisywać wybrane artykuły, aby w szybki sposób wrócić do nich o innej porze dnia.

Aplikacja mobilna Gazety Wyborczej na smartfon i tablet
Bezpłatna aplikacja Gazety Wyborczej na urządzenia mobilne z Android i iOS ułatwia korzystanie z prenumeraty na smartfonie i tablecie.
TAGI: /