Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Strona WWW oparta na WordPress oczami agencji interaktywnej – Podcast Projekt WordPress #8

Strona WWW oparta na WordPress oczami agencji interaktywnej – Podcast Projekt WordPress #8

Agencje interaktywne posiadają w swoim portfolio wiele usług związanych z promocją firmy w Internecie. Jedną z nich jest budowa strony WWW za pomocą CMS WordPress. Sam wybór oprogramowania nie jest jednak najważniejszy, co sam proces realizacji zamówienia. W 8 odcinku podcastu Projekt WordPress gościmy Artura Kubiaka z agencji interaktywnej Brandoo, która już od kilku lat dostarcza na rynek serwisy WWW dla swoich klientów. Artur opowiada w nim m.in. o zaletach i wadach WordPressa z perspektywy webdeveloperów, a także o wsparciu posprzedażowym, który dla klientów ma bardzo duże znaczenie.

PARTNEREM MERYTORYCZNYM PODCASTU JEST PROGRAM PARTNERSKI POLECAJ.PL

Jak realizujemy zlecenia w agencji interaktywnej – posłuchaj 8 odcinka podcastu Projekt WordPress

Z tego odcinka dowiesz się m.in.:

  • dlaczego agencje interaktywne preferują WordPressa,
  • jakie niedoskonałości kryje w sobie WordPress,
  • jak zadbać o wsparcie klienta po oddaniu gotowej strony,

Gość odcinka – Artur Kubiak (https://grupabrandoo.pl/)

Posłuchaj 8 odcinka Projekt WordPress na Spotify

Posłuchaj 8 odcinka Projekt WordPress na Youtube

Kanał home.pl na Youtube

Kliknij na poniższy przycisk i dodaj do obserwowanych nasz kanał na Youtube, aby otrzymywać informacje o nowych odcinkach podcastu w pierwszej kolejności!

Jak dodać podcast Projekt WordPress do obserwowanych w aplikacjach

Spodobał Ci się ten odcinek i masz ochotę na więcej? Poszukaj „Projekt WordPress” w swojej aplikacji do słuchania podcastów i dodaj go do obserwowanych. Jesteśmy dostępni m.in. na:

Polecaj hosting dla WordPress i zgarnij nawet 189 złotych prowizji

W programie partnerskim polecaj.home.pl zarobisz na poleceniu kilkudziesięciu usług m.in. domen, programów antywirusowych, sklepów internetowych, a także hostingu dla WordPressa. Dzięki unikatowej ofercie zyskujesz nie tylko na pierwszej rejestracji usługi, ale także na odnowieniu. W przypadku usługi WordPress Hosting Premium zarobisz ponad 189 zł. Sprawdź szczegóły na stronie https://polecaj.pl i zarejestruj się bezpłatnie w programie partnerskim home.pl.