Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jak zadbać o SEO budując stronę dla klienta na WordPressie. Jak epidemia wpłynęła na poszczególne branże? – Podcast Projekt WordPress #6

Jak zadbać o SEO budując stronę dla klienta na WordPressie. Jak epidemia wpłynęła na poszczególne branże? – Podcast Projekt WordPress #6

Podczas tworzenia stron na WordPressie webdeveloper musi zadbać nie tylko o czytelny interfejs, odpowiednią szybkość wczytywania witryny oraz estetyczną grafikę. Podczas realizacji zlecenia dla klienta jednym z elementów bardzo często wchodzących w skład umowy oraz wsparcia posprzedażowego jest SEO. Jakie czynniki wpływają na pozycję strony w wyszukiwarce i jak zadbać o dobrą jakość SEO przy budowie nowej strony? Gościem 6 odcinka podcastu (i jednocześnie webinaru) Projekt WordPress był Krzysztof Neumann z agencji Codesquare – Interaktywni.net.

W tym odcinku omawiamy również wpływ pandemii COVID-19 na poszczególne branże i przygotowania SEO na kolejne miesiące.

PARTNEREM MERYTORYCZNYM PODCASTU JEST PROGRAM PARTNERSKI POLECAJ.PL

Jak zadbać o SEO budując stronę dla klienta na WordPressie – posłuchaj 6 odcinka podcastu Projekt WordPress

Z tego odcinka dowiesz się m.in.:

  • na jakie elementy strony WWW zwrócić uwagę pod kątem SEO,
  • jakich błędów nie popełniać podczas tworzenia treści,
  • czym są dane strukturalne i jak wpływają na SEO,
  • jak zbudować strategię SEO pod branże, które przeżywają kryzys podczas pandemii koronawirusa.

Gość odcinka – Krzysztof Neumann (Interaktywni.pl)

Posłuchaj 6 odcinka Projekt WordPress na Spotify

Posłuchaj 6 odcinka Projekt WordPress na Youtube

Kanał home.pl na Youtube

Kliknij na poniższy przycisk i dodaj do obserwowanych nasz kanał na Youtube, aby otrzymywać informacje o nowych odcinkach podcastu w pierwszej kolejności!

Jak dodać podcast Projekt WordPress do obserwowanych w aplikacjach

Spodobał Ci się ten odcinek i masz ochotę na więcej? Poszukaj „Projekt WordPress” w swojej aplikacji do słuchania podcastów i dodaj go do obserwowanych. Jesteśmy dostępni m.in. na:

Polecaj hosting dla WordPress i zgarnij nawet 189 złotych prowizji

W programie partnerskim polecaj.home.pl zarobisz na poleceniu kilkudziesięciu usług m.in. domen, programów antywirusowych, sklepów internetowych, a także hostingu dla WordPressa. Dzięki unikatowej ofercie zyskujesz nie tylko na pierwszej rejestracji usługi, ale także na odnowieniu. W przypadku usługi WordPress Hosting Premium zarobisz ponad 189 zł. Sprawdź szczegóły na stronie https://polecaj.pl i zarejestruj się bezpłatnie w programie partnerskim home.pl.