Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

O alchemii, matematyce i typografii w WordPressie – Podcast Projekt WordPress #7

O alchemii, matematyce i typografii w WordPressie – Podcast Projekt WordPress #7

Dostosowany do urządzeń mobilnych motyw oraz estetyczna grafika nie są jedynymi elementami dobrze wykonanej strony internetowej. Równie ważną rolę w budowaniu własnego bloga, serwisu lub sklepu internetowego na WordPressie jest odpowiedni układ treści. W 7 odcinku podcastu Projekt WordPress gościnnie wystąpił Marcin Andrzejewski, który na co dzień zajmuje się projektowaniem i identyfikacją wizualną dla stron WWW. Dlaczego budowa witryny przypomina matematykę, w czym tkwi magia odpowiedniego dopasowania treści do wyglądu strony i czemu webdeveloper powinien w ogóle zaprzątać sobie tym głowę – obejrzyj lub posłuchaj nowego odcinka poniżej.

PARTNEREM MERYTORYCZNYM PODCASTU JEST PROGRAM PARTNERSKI POLECAJ.PL

O alchemii, matematyce i typografii w WordPressie – posłuchaj 7 odcinka podcastu Projekt WordPress

Z tego odcinka dowiesz się m.in.:

  • czym jest złoty podział treści na stronie WWW,
  • jaką wtyczką można rozwiązać problem z dopasowaniem fontu,
  • co kryje się za wartością 1,618 dla rozmiaru fontu,

Gość odcinka – Marcin Andrzejewski (marcinandrzejewski.pl)

Posłuchaj 7 odcinka Projekt WordPress na Spotify

Posłuchaj 7 odcinka Projekt WordPress na Youtube

Kanał home.pl na Youtube

Kliknij na poniższy przycisk i dodaj do obserwowanych nasz kanał na Youtube, aby otrzymywać informacje o nowych odcinkach podcastu w pierwszej kolejności!

Jak dodać podcast Projekt WordPress do obserwowanych w aplikacjach

Spodobał Ci się ten odcinek i masz ochotę na więcej? Poszukaj „Projekt WordPress” w swojej aplikacji do słuchania podcastów i dodaj go do obserwowanych. Jesteśmy dostępni m.in. na:

Polecaj hosting dla WordPress i zgarnij nawet 189 złotych prowizji

W programie partnerskim polecaj.home.pl zarobisz na poleceniu kilkudziesięciu usług m.in. domen, programów antywirusowych, sklepów internetowych, a także hostingu dla WordPressa. Dzięki unikatowej ofercie zyskujesz nie tylko na pierwszej rejestracji usługi, ale także na odnowieniu. W przypadku usługi WordPress Hosting Premium zarobisz ponad 189 zł. Sprawdź szczegóły na stronie https://polecaj.pl i zarejestruj się bezpłatnie w programie partnerskim home.pl.