Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jak zoptymalizować pracę, aby szybko i skutecznie zamknąć zlecenie na WordPressie – Podcast Projekt WordPress #4

Jak zoptymalizować pracę, aby szybko i skutecznie zamknąć zlecenie na WordPressie – Podcast Projekt WordPress #4

Osoby, które zajmują się tworzeniem stron internetowych na WordPressie bardzo często mierzą się z wyzwaniem zakończenia projektu. Niekończące się poprawki, modyfikacje szaty graficznej oraz administrowanie i zarządzanie treścią na prośbę klientów powodują, że pojedyncze zlecenie wydłuża się w czasie. To z kolei ogranicza czas, który freelancer mógłby wykorzystać na wykonanie kolejnych zamówień. Jak zminimalizować ryzyko wystąpienia takiej sytuacji i jak skutecznie „zamknąć” zlecenie oparte na WordPressie? W 4 odcinku podcastu Projekt WordPress gościmy Macieja Kuchnika z bloga maciejkuchnik.pl, który podzielił się swoim doświadczeniem w tworzeniu stron internetowych.

PARTNEREM MERYTORYCZNYM PODCASTU JEST PROGRAM PARTNERSKI POLECAJ.HOME.PL

Jak zoptymalizować pracę, aby szybko i skutecznie zamknąć zlecenie na WordPressie – posłuchaj 4 odcinka podcastu Projekt WordPress

Z tego odcinka dowiesz się m.in.:

  • Dlaczego przy zleceniu na tworzenie strony WWW warto wykonać tzw. draft (szkic) umowy?
  • Jak zakomunikować klientowi sposób przekazania plików z treścią strony WWW?
  • Dlaczego freelancer powinien poprosić klienta o wyznaczenie osoby akceptującej zlecenie strony WWW?

Gość odcinka – Maciej Kuchnik, maciejkuchnik.pl

Posłuchaj 4 odcinka Projekt WordPress na Spotify

Posłuchaj 4 odcinka Projekt WordPress na Youtube

Kanał home.pl na Youtube

Kliknij na poniższy przycisk i dodaj do obserwowanych nasz kanał na Youtube, aby otrzymywać informacje o nowych odcinkach podcastu w pierwszej kolejności!

Jak dodać podcast Projekt WordPress do obserwowanych w aplikacjach

Spodobał Ci się ten odcinek i masz ochotę na więcej? Poszukaj „Projekt WordPress” w swojej aplikacji do słuchania podcastów i dodaj go do obserwowanych. Jesteśmy dostępni m.in. na:

Polecaj hosting dla WordPress i zgarnij nawet 189 złotych prowizji

W programie partnerskim polecaj.home.pl zarobisz na poleceniu kilkudziesięciu usług m.in. domen, programów antywirusowych, sklepów internetowych, a także hostingu dla WordPressa. Dzięki unikatowej ofercie zyskujesz nie tylko na pierwszej rejestracji usługi, ale także na odnowieniu. W przypadku usługi WordPress Hosting Premium zarobisz ponad 189 zł. Sprawdź szczegóły na stronie https://polecaj.home.pl i zarejestruj się bezpłatnie w programie partnerskim home.pl.