Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Cyfrowa prenumerata Gazety Wyborczej – którą wersję wybrać?

Cyfrowa prenumerata Gazety Wyborczej – którą wersję wybrać?

Elektroniczna prasa coraz częściej gości w polskich domach. Wygoda, bezpieczeństwo oraz nieograniczony dostęp do ulubionych informacji to najważniejsze czynniki przemawiające za rosnącą popularnością cyfrowych pism, gazet oraz miesięczników. Jednym z takich źródeł jest subskrypcja Gazety Wyborczej, w której znani dziennikarze przygotowują materiały czytane na co dzień przez tysiące użytkowników. Cyfrowa wersja Gazety Wyborczej dostępna jest w 2 wersjach. Którą z nich wybrać? Zapoznaj się z naszym porównaniem.

Treści bezpłatne czy subskrypcja Gazety Wyborczej Online?

Internet jest praktycznie nieskończonym źródłem informacji, które większość Polaków (84% polskich gospodarstw domowych ma dostęp do sieci) ma na wyciągnięcie ręki. Tak duży zasób informacji powoduje jednak komplikacje z szybkim odnalezieniem i zweryfikowaniem autentyczności poszukiwanych materiałów i informacji.

Podejście do otrzymywania interesujących materiałów i informacji zmienia się, gdy czytelnik zdecyduje się na subskrypcję i cykliczne otrzymywanie wybranych, sprawdzonych i wyselekcjonowanych artykułów, zgodnych z jego zainteresowaniami. Oszczędza to nie tylko czas, ale również daje dostęp do wielu wartościowych materiałów i artykułów, również tych ekskluzywnych, których nie opublikowano w papierowym wydaniu.

Zaletą subskrypcji Gazety Wyborczej, oprócz uzyskania jednego z najchętniej czytanych dzienników informacyjnych w Polsce, jest dostęp do wielu innych interesujących dodatków: Wysokie Obcasy, Duży Format oraz Ale Historia.

Gazeta tradycyjna czy internetowa – co jest przyszłością prasy?

Subskrypcja online jest o tyle wygodniejsza, że czytelnik ma do niej dostęp gdziekolwiek chce – podczas podróży, na domowym komputerze czy na smartfonie siedząc na parkowej ławce. Za prasą internetową przemawia przede wszystkim kompaktowy charakter – nie musisz nosić ze sobą wielkiego i nieporęcznego magazynu czy gazety. Wystarczy urządzenie przenośne typu smartfon, tablet lub domowy laptop. Internet nad prasą tradycyjną ma również przewagę w postaci ekologii – papierowe wydania przyczyniają się do degradacji drzew. Cyfrowa wersja to jedni konto, na którym przeglądasz wybrane przez siebie publikacje oraz materiały dodatkowe.

Prenumerata cyfrowa Gazety Wyborczej jest dostępna na smartfonie, tablecie oraz komputerze.
Prenumerata Gazety Wyborczej to zdalny dostęp do wyselekcjonowanych i sprawdzonych informacji z Polski i ze świata w pełni online na dowolnym urządzeniu: smartfonie, tablecie lub komputerze.

Co znajduje się w subskrypcji Gazety Wyborczej?

Subskrypcja Gazety Wyborczej to nie tylko codzienny dostęp do najważniejszych informacji z kraju i ze świata, opisujących bieżące wydarzenia polityczne, kulturalne, lifestyle, sprawy społeczne czy ekonomiczne. Po aktywacji konta Premium Gazety Wyborczej otrzymasz dostęp do wielu magazynów online, w tym:

  • Duży Format;
  • Wysokie Obcasy;
  • Ale Historia;
  • Gazety Wyborczej – wydania lokalnie;
  • Wolnej Soboty;
  • Portalu Książki (w Prenumeracie Gazety Wyborczej Premium);

Który wariant prenumeraty Gazety Wyborczej warto wybrać?

Gazeta Wyborcza oferuje 2 warianty swojej prenumeraty online:

Prenumerata Wyborcza – Wariant Podstawowy

Wybierając pakiet Podstawowy Gazety Wyborczej otrzymujesz dostęp online dla jednego użytkownika do serwisu Wyborcza.pl, do tekstów m.in. Polska, świat, gospodarka, kultura, nauka, sport. Otrzymując dostęp do serwisu Wyborcza.pl wszystkie treści zgłębiasz na dowolnym urządzeniu.

Prenumerata Wyborcza – Wariant Premium

Pakiet Premium zawiera dodatkowo dostęp do: serwisu WysokieObcasy.pl, Magazynów: Ale Historia, Duży Format, Magazyn Świąteczny, zniżek partnerów Gazety Wyborczej oraz możesz czytać treści w aplikacjach: Książki. Magazyn do Czytania oraz Wysokie Obcasy Extra, Gazeta Wyborcza.

Porównanie wariantów Podstawowego i Premium Gazety Wyborczej.
Prenumerata cyfrowa Gazety Wyborczej w ofercie home.pl na smartfonie, tablecie oraz komputerze
Zarówno wariant Podstawowy jak i Premium Prenumeraty Gazety Wyborczej pozwalają czytać wyselekcjonowane materiały na dowolnym urządzeniu użytkownika – smartfonie, tablecie lub komputerze.

Jak aktywować prenumeratę Gazety Wyborczej online?

Aby aktywować Prenumeratę Gazety Wyborczej w wersji podstawowej lub wersji Premium należy posiadać kod aktywacyjny. Dzięki rozpoczęciu współpracy przez home.pl i Gazety Wyborczej kod aktywacyjny na prenumeratę znajdziesz w ofercie home.pl. Po zakupie wybranego wariantu otrzymasz e-mail zawierający kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiałów Gazety Wyborczej online. Kod wraz z adresem swoim email wpisz na stronie aktywacji prenumeraty Gazety Wyborczej.

Na jakim urządzeniu mogę korzystać z prenumeraty Gazety Wyborczej?

Z prenumeraty Gazety Wyborczej możesz korzystać zarówno na komputerze jak z na urządzeniach mobilnych jak smartfon czy tablet. Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji na urządzenia mobilne z Android i iOS, dzięki której możesz przeglądać materiały oraz zapisywać wybrane artykuły, aby w szybki sposób wrócić do nich o innej porze dnia.

Aplikacja mobilna Gazety Wyborczej na smartfon i tablet
Bezpłatna aplikacja Gazety Wyborczej na urządzenia mobilne z Android i iOS ułatwia korzystanie z prenumeraty na smartfonie i tablecie.