Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Outriders w Xbox Game Pass? Polskie RPG w bibliotece gier Microsoftu

Outriders w Xbox Game Pass? Polskie RPG w bibliotece gier Microsoftu

Outriders zmierza do przepustki Xbox Game Pass. RPG stworzone przez polskich deweloperów wkrótce zostanie dodane do biblioteki gier Microsoftu. Sprawdź kiedy i na jakich platformach będzie dostępna gra Outriders.

Kiedy Outriders będzie w Game Pass?

Microsoft od jakiegoś czasu zapowiadał dodanie ważnej gry do Game Pass, lecz nie ujawniał detali na temat tytułu. Gracze szybko domyślili się, że chodzi o nową grę polskiego studia People Can Fly i Square Enix. Kilka dni później otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie informacji. Kiedy więc Outriders trafi do gamingowej subkrypcji Microsoftu?

Outriders w Game Pass pojawi się w dniu swojej premiery, czyli 1 kwietnia 2021, lecz tylko na konsole Xbox i w chmurze. Pecetowcy niestety nie otrzymają polskiego RPGa w Game Pass, chociaż Square pewnie jest dość zadowolona z przedsprzedaży na PC i innych platformach. Na Steam dostępne jest demo Outriders, które pozwala wypróbować wszystkie postaci oraz rozegrać początek fabuły gry. Demo zostało nawet zaktualizowane, by naprawić problemy z crashowaniem, multiplayerem i okropnym rozmyciem podczas ruchu postaci.

Jeśli szukasz nowych gier, sprawdź co nowego dodano do Xbox Game Pass na PC i konsole. Skorzystaj z oferty Xbox Game Pass, Game Pass na PC i Game Pass Ultimate z Xbox Live w home.pl.