Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Profesjonalne szkolenie Microsoft Azure od home.pl – wiedza od ekspertów dla każdego

Profesjonalne szkolenie Microsoft Azure od home.pl – wiedza od ekspertów dla każdego

Nieustanny rozwój naszej oferty produktowej to odpowiedź na zapotrzebowanie małego, średniego oraz dużego biznesu na łatwy i szybki dostęp do technologii typu cloud. Nie inaczej jest z usługą Microsoft Azure, z której korzysta coraz więcej firm w Polsce i na całym świecie. Dlatego też w home.pl znajdziesz nie tylko ofertę dedykowaną dla klientów Microsoft Azure, ale również profesjonalne szkolenie, w którym krok po kroku wyjaśnimy tajniki użytkowania nowoczesnej technologii.

Szkolenia dla programistów i administratorów z Microsoft Azure

Szkolenie Microsoft Azure od home.pl

Już 25 marca o 10:00 rozpoczniemy 2-godzinne szkolenie skierowane do właścicieli firm, programistów, administratorów oraz wszystkich zainteresowanych, którzy planują w przyszłości skorzystać z technologii chmurowej Microsoft Azure. To doskonała okazja do zdobycia nie tylko technicznej wiedzy, ale także zapoznania się ze szczegółami przejścia na technologię chmury dzięki współpracy home.pl i Microsoft.

Zarejestruj się już dzisiaj na to wydarzenie:

Szkolenie poprowadzą eksperci, którzy posiadają doświadczenie w obsłudze rozwiązań Microsoft Azure:

  • Beniamin Krupowicz – Menedżer ds. Rozwoju biznesu w home.pl, od 8 lat zajmuje się rozwojem oferty i odpowiada za kontrakty z międzynarodowymi partnerami. Pełni również rolę Product i Project Managera. Jest odpowiedzialny również za kontakt z partnerami, którzy chcą skalować swój biznes w chmurze Microsoft Azure.
  • Piotr Kalinowski – Cloud Architect w Chmurowisko i Big Data Engineer z ponad 11-letnim doświadczeniem w programowaniu i pracy z klientami. Certyfikowany specjalista kilku ścieżek w technologiach Azure i AWS, spełniający się jak Instruktor w Szkole Chmury. Prywatnie blogger w sciezkaprogramisty.pl i prelegent wielu konferencji branżowych.

Szczegóły szkolenia Microsoft Azure od home.pl

Aby zapewnić jak najlepszy poziom merytoryczny, szkolenie podzieliliśmy na 2 części. Każda z nich odpowie na pytania zarówno techniczne, jak i biznesowe, związane z przenoszeniem zasobów firm do chmury Microsoft Azure.

Microsoft Azure dla firm - szkolenie home.pl

W pierwszej części warsztatów przedstawimy przykładowe modele współpracy z home.pl, które wiążą się ze skalowaniem biznesu w Microsoft Azure. Wśród poruszonych tematów przedstawimy kompetencje naszych specjalistów, zakres wsparcia oraz przykłady zastosowań chmury, do których należą:

  • Magazyn danych – to częsty powód, dla którego firmy przenoszą dane do chmury Microsoft. Przetwarzanie danych klientów w biznesie oraz ich bezpieczeństwo to kluczowy fundament w zapewnieniu swojej firmie profesjonalnego wizerunku. Korzystanie z chmury Azure jako przestrzeni na dane to doskonały wybór . Magazyn w chmurze Azure to doskonały wybór pod stabilną i nowoczesną infrastrukturę.
  • Internet of Things – urządzenia do inteligentnych domów to wciąż dynamicznie rozwijający się rynek, który doskonale wpisuję się w ideę Internetu rzeczy (ang. Internet of Things, IoT). Chmura Azure odkrywa przed firmami w tej branży zupełnie nowe możliwości i pozwala na wdrożenie skalowalnych oraz produktywnych rozwiązań niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją pracę w obszarze IoT, czy może projektujesz takie rozwiązania już od kilku lat.
  • Aplikacje mobilne – opracowywanie, testowanie i wdrażanie aplikacji na smartfony wymaga stworzenia odpowiedniego środowiska, które będzie skalować się wraz z Twoim biznesem. Dlatego jednym z przykładów zastosowania Microsoft Azure jest użycie chmury do dotarcia do użytkowników różnych systemów i platform tj. Android, iOS, Xamarin, React Native, Unity i Cordova.

W drugiej części warsztatu skupimy się na aspektach technicznych chmury Microsoft Azure. Piotr Kalinowski z Chmurowisko.pl opowie m.in.:

  • czym jest Infrastructure as Code (IaC),
  • jak działa model serverless,
  • jak analizować dane Big Data za pomocą Azure,
  • jak zarządzać tożsamością Azure AD B2C.

Jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu? Zarejestruj się na warsztat home.pl i poznaj Microsoft Azure w praktyce.