Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jak zdobyć wiedzę w IT za darmo? Poznaj zalety programu #nowystart

Jak zdobyć wiedzę w IT za darmo? Poznaj zalety programu #nowystart

W maju 2020 roku zaprosiliśmy do udziału w naszym programie edukacyjnym #nowystart ponad 1000 osób z całej Polski. Był to czas, w którym wielu przedsiębiorców odczuwało niepewność w związku z pandemią i obowiązującymi ograniczeniami. Umiejętności nabyte na szkoleniach z programowania front-end, marketingu, grafiki internetowej czy zarządzania obsługą klienta pozwoliły im ubiegać się o stanowiska wcześniej dla nich niedostępne. Już niebawem rozpoczynamy rejestrację do 2 edycji programu, w której mocno stawiamy na tematy związane z branżą IT.

Kurs #nowystart – dlaczego wybraliśmy szkolenia z IT?

home.pl od początków swojego istnienia jest związane z branżą IT. Chcemy w ten sposób wykorzystać wieloletnie doświadczenie i podzielić się wiedzą, która ułatwi chętnym przebranżowienie się, a nawet spełnienie swoich marzeń o pracy w IT. Ostatnie miesiące pokazały również, że ten sektor nie tylko poradził sobie z kryzysem, ale również wzmocnił się i otworzył na kolejnych specjalistów. Dla przykładu – liczba ogłoszeń o pracę dla IT na portalu pracuj.pl wzrosła w stosunku do II półrocza 2020 o 45%.

Kurs nowystart

Jakie ścieżki wchodzą w skład 2 edycji programu #nowystart?

W kolejnej edycji uczestnicy dokonają wyboru pośród 3 ścieżek merytorycznych:

  • Grafika komputerowa
  • Podstawy content marketingu
  • Zwinne zarządzanie projektami

Na każdej ze nich uczestnicy nauczą się od podstaw aspektów pracy w IT, zarówno od strony czysto projektowej, jak i praktycznej oraz związanej z komunikacją. Poznają również najpopularniejsze narzędzia do realizacji powierzonych im zadań. Dodatkowo każdy uczestnik weźmie udział w szkoleniach rozwijających umiejętności miękkie, które:

  • rozwiną samoświadomość i sprawią, że praca stanie się bardziej efektywna,
  • pokażą jak pielęgnować kreatywność i wpływać na życie w swojej firmie,
  • ułatwią przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych i przygotują na nowy rynek pracy.

Rekrutacja trwa od 29 września do 12 października. Kurs rozpoczyna się w pierwszej połowie października, a kończy w grudniu 2021 roku. Udział w kursie jest bezpłatny.

Dla kogo jest 2 edycja kursu #nowystart?

Pierwsza edycja kursu skierowana była do osób, których byt na rynku pracy był niepewny i szukały alternatywnych dróg do przebranżowienia. W tym roku zachęcamy do rejestracji wszystkich, którzy chcą poznać lepiej świat IT i szukają w nim swojego miejsca, ale nie wiedzą jak zacząć. Szczególnie polecamy #nowystart osobom pełnoletnim (pełnoletność jest wymagana do udziału):

  • które chcą zmienić swoją zawodową ścieżkę i związać swoją karierę z IT;
  • studentom, planującym swoją przyszłość w IT;
  • początkującym pracownikom w branży IT, znającym podstawowe zagadnienia technologiczne, ale chcącym czegoś więcej 🙂

Rejestracja na kurs jest dostępna pod adresem https://akademia.home.pl/nowy-start/