Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Gazeta Wyborcza – polecane artykuły z listopada 2021

Gazeta Wyborcza – polecane artykuły z listopada 2021

Cyfrowa prenumerata Gazety Wyborczej oferuje dostęp do artykułów przygotowanych przez czołowych polskich publicystów. Aktywna prenumerata Gazety Wyborczej to nie tylko najnowsze artykuły prasowe w wydaniu głównym i serwisach lokalnych, ale również materiały magazynów publicystycznych tj. WysokieObcasy.pl, Wysokie Obcasy Extra, Ale Historia, Duży Format czy Książki – Magazyn do Czytania. Sprawdź listę polecanych artykułów Gazety Wyborczej w listopadzie 2021.

Światowa umowa dotycząca ochrony najcenniejszych lasów

Rozmowy dotyczące ochrony środowiska regularnie pojawiają się w mediach. Szczególną uwagę poświęca się lasom, które określane są „płucami ziemi”, czy „katedrami natury”. Liderzy ponad stu państw (w tym Polski) zebrali się na szczycie w Glasgow, by wspólnie pracować nad zatrzymaniem wylesiania oraz opracować kroki, które odwrócą ten niszczący środowisko i bioróżnorodność proces.

O tym, jakie deklaracje padły ze strony przywódców oraz jakich działań możemy się spodziewać, przeczytasz w podsumowaniu spotkania na szczycie w Glasgow.

Joanna Kulig o głównej roli w „Pajęczynie”

Serial „Pajęczyna” z Joanną Kulig w roli głównej zaliczył w Player.pl udany debiut – stał się najchętniej oglądaną produkcją serwisu i w wynikach oglądalności wyprzedził poprzednie nowości, jak „Skazaną”, czy „Chyłkę”. O pracy na planie podczas pandemii zarówno w Polsce, jak i za granicą, czytaj więcej w serwisie wyborcza.pl.

Ile można zarobić sprzątając mieszkania, czy biura? – wywiady z profesjonalistami w swojej dziedzinie

Historie z netflixowego serialu „Sprzątaczka” niejednokrotnie mają przełożenie w prawdziwym życiu. Niecodzienne sytuacje oraz możliwość wysokich zarobków na przykładzie mieszkańców Warszawy – czytaj więcej w serwisie wyborcza.pl.

Jak aktywować prenumeratę Gazety Wyborczej online?

Aby aktywować Prenumeratę Gazety Wyborczej w wersji podstawowej lub wersji Premium należy posiadać kod aktywacyjny. Po zakupie wybranego wariantu otrzymasz e-mail zawierający kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiałów Gazety Wyborczej online. Kod wraz ze swoim adresem email wpisz na stronie aktywacji prenumeraty Gazety Wyborczej.