Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Hosting z dostępem do CDA Premium i TIDAL Premium w pakiecie – łączymy biznes i rozrywkę

Hosting z dostępem do CDA Premium i TIDAL Premium w pakiecie – łączymy biznes i rozrywkę

Lubisz słuchać muzyki w trakcie pracy, a wieczorami zagłębiać się w najlepsze filmowe produkcje? W home.pl znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby rozwijać swoją pasję, a przy okazji uruchomić blog i pocztę email. Stworzyliśmy specjalną ofertę Hostingu Start z pakietem multimedialnym. Od teraz możesz cieszyć się nie tylko doskonałym hostingiem, ale również nielimitowanym dostępem do muzyki i filmów.

Hosting dla stron WWW z dużą pojemnością i wsparciem technicznym

Projektujesz właśnie stronę WWW, ale nie wiesz ile będziesz potrzebować miejsca na hostingu? Zacznij od najprostszych rozwiązań. Hosting Start w home.pl to 70 GB pojemności, nielimitowany transfer, regularna kopia bezpieczeństwa i wygodny instalator CMS, który ułatwi Ci uruchomienie pierwszej strony internetowej na WordPressie lub Joomli. Parametry techniczne to jednak część zalet usługi, ponieważ wszyscy użytkownicy otrzymują wraz z pakietem Start bezpłatną pomoc zdalną naszych specjalistów oraz systemy wspomagające bezpieczeństwo strony. Wszystko po to, żebyś na początku mógł skupić się na tym co najważniejsze – własnym pomyśle.

Dostęp do TIDAL Premium oraz CDA Premium

Oferta hostingu z CDA Premium i TIDAL Premium na 3 miesiące w pakiecie

W czasach, gdy wszystkie instytucje kulturalne zostały zamknięte niemal z dnia na dzień, rozumiemy, że potrzeba rozrywki jest bardzo ważna. Codzienne słuchanie muzyki potrafi znacznie wpłynąć na poprawę humoru, a spędzenie czasu na wciągającym kinowym hicie pomoże w oderwaniu się od codziennych obowiązków zawodowych.

Z tego względu do naszego Hostingu Start dodaliśmy 3 miesiące abonamentu CDA Premium oraz TIDAL Premium. Zagwarantują one dziesiątki godzin dobrej zabawy dla najbardziej wymagających widzów oraz fanów muzyki.

CDA Premium to filmy w świetnej jakości

CDA Premium to popularna w Polsce platforma VOD, czyli tzw. wideo na żądanie. Posiada bazę ponad 7500 tysiąca filmów, reportaży, dokumentów i bajek, dzięki czemu naprawdę każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Materiały w CDA Premium dostępne są w jakości 1080p oraz całkowicie bez reklam, a na jednym koncie uzyskasz opcję oglądania filmów na 3 urządzeniach. Posiadacze wersji Premium posiadają również dostęp do priorytetowego transferu, który ogranicza problem ze strumieniowaniem danych do minimum.

Naszym użytkownikom zawsze dostarczamy najlepsze rozwiązania. CDA Premium jest jedną z najlepiej rozwijających się platform VOD, będących jednocześnie polską, niezależną spółką. Użytkownicy coraz częściej wybierają właśnie tę platformę, o czym znaczą chociażby wyniki na giełdzie. Zaledwie w ciągu jednego tygodnia (9-16.03.2020) kurs giełdowy właściciela serwisu wzrósł o 153%.

Dostęp do TIDAL Premium z bogatą bazą utworów muzycznych

TIDAL jest platformą muzyczno-rozrywkową umożliwiającą słuchanie muzyki na żądanie. Można z niej korzystać w wygodny sposób za pomocą aplikacji w telefonie lub na komputerze czy tablecie. TIDAL posiada bibliotekę ponad 60 milionów utworów, w każdym gatunku muzycznym, dostępną także w trybie offline! Dlatego swoją ulubioną muzykę możesz mieć zawsze przy sobie, niezależnie czy pracujesz, odpoczywasz lub masz ochotę potańczyć na domowym parkiecie, z i bez dostępu do internetu.

W TIDAL znajdziesz również ponad 2450 tys. materiałów wideo, w tym teledysków, playlist wideo, wywiadów, podcastów czy filmów  dokumentalnych. Wszystkie nagrania są dostępne bez reklam, w najwyższej jakości dźwięku.

Hosting z pakietem multimedialnym to jedyna taka oferta na rynku

Oferta hostingu z pakietem multimedialnym w postaci CDA Premium i TIDAL Premium jest unikalna i dostępna tylko w home.pl. Jeżeli tylko potrzebujesz hostingu o dobrych parametrach oraz dodatkowej rozrywki – wybierz pakiet Start i ciesz się z dodatkowych atrakcji, które ułatwią Ci dostęp do tysięcy filmów oraz milionów utworów muzycznych. Zamknięte kina i odwołane koncerty przestają być kłopotliwe, kiedy salę kinowa możemy mieć we własnym salonie, a gwiazdy muzyczne mogą zaoferować Ci prywatny koncert z Twojej kanapy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym pakietem hostingowym – https://home.pl/hosting/