Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Co daje PlayStation Plus w lipcu 2024?

Co daje PlayStation Plus w lipcu 2024?

Jak co miesiąc na PlayStation Store (PS Store) zmieniła się oferta gier w subskrypcji. Co tym razem oferuje i czy warto kupić PlayStation Plus(PS Plus)? Obecnie znajdziemy w niej głównie gry strategiczne i fabularne, lecz fani gier symulacyjnych również znajdą coś dla siebie. Sprawdź TOP 5 najciekawszych tytułów tego miesiąca na PlayStation 5 (PS5).

After Us 

After Us to platformowa przygodówka, w której wcielisz się w postać Gai – ducha życia.  Gra przedstawia poruszającą historię o wpływie ludzi na środowisko, czego konsekwencją okazuje się wyginięcie wszystkich żywych istot. Podczas wędrówki po opustoszałym świecie, twoim zadaniem jest ocalić dusze zwierząt, które zostały uwięzione w ich martwych ciałach. Majestatyczna oprawa graficzna i przejmująca fabuła pozostawi ślad na sercu wielu graczy.

Monster Hunter Rise 

Jeżeli lubisz gry RPG i azjatyckie klimaty, ten tytuł zdecydowanie powinien znaleźć się na twojej liście. Wyjątkowy styl graficzny od razu przeniesie cię do kraju kwitnącej wiśni, w którym czeka na ciebie wiele wyzwań i szeroki wachlarz możliwości upgrade’owania postaci. Bestsellerowa seria ponownie zachwyca swą oryginalną fabułą, niebanalnym designem potworów i szeregiem nowych funkcji rozgrywki.

Anno 1800 | PlayStation Plus

Anno 1800 to kolejna część znanej serii od Blue Byte, która tym razem przeniesie cię do czasów rewolucji przemysłowej. To strategiczna gra, w której zbudujesz swoje imperium od zera. W tym dynamicznie rozwijającym się świecie każdy wybór ma znaczenie, a twoje decyzje kształtują przyszłość cywilizacji. Gra oferuje również szeroką gamę funkcji i możliwości, takich jak ekspedycje w poszukiwaniu bogactw i zasobów czy zaawansowane mechaniki zarządzania siłą roboczą.

Crime Boss: Rockay City 

Crime Boss: Rockay City to gra przeznaczona dla starszych użytkowników konsol. To pierwszoosobowa strzelanka, w której czeka na ciebie wiele wyzwań i napadów. Stwórz własną ekipę i walcz z innymi gangami o terytorium. Nie daj się złapać policji i stań się kryminalną legendą w tętniącej życiem metropolii. Gra posiada trzy poziomy trudności, dzięki czemu każdy gracz może go dopasować do swoich umiejętności i cieszyć się nieliniową rozgrywką.

Crusader Kings III

To znana, strategiczna gra fabularna, która w 2022 roku dostała swoją adaptację na konsole. Wcielisz się w niej w rolę średniowiecznego władcy, którego celem jest rozwój swojego imperium. Stwórz niezrównaną potęgę, zwyciężając starcia z wrogami lub działając skrycie i planując nikczemne strategie. Uważaj jednak, gdyż przedwczesna śmierć głowy arystokratycznego rodu może pokrzyżować twoje plany i zmusić cię do podjęcia trudnych decyzji.

Gdzie kupić Playstation Plus?

 Zakupu PlayStation Plus możesz dokonać na różne sposoby. Możesz kupić fizyczna kartę w sklepie stacjonarnym, kupić kod w sklepie internetowym lub doładować swój portfel PlayStation i dokonać zakupu przez PlayStation Store. Dodaj środki do swojego konta i wymień je na dowolne produkty. Ciesz się bogatą biblioteką gier, abonamentem PlayStation Plus lub innymi dostępnymi dodatkami.

Na stronie home.pl znajdziesz doładowania o nominałach:

TAGI: /