Domeny

Jak znaleźć ostatnie wolne domeny?

Każdy, kto chciał kiedykolwiek znaleźć atrakcyjną domenę dla swojego serwisu WWW, wie, że w dobie, kiedy ilość wolnych domen maleje, jest to nie lada wyzwanie.

Często zastanawiamy się, jakie rozwinięcie domeny wybrać; czy warto rejestrować domeny ze znakami narodowymi w nazwie, czy wystarczy bez albo, czy stosować myślnik w nazwie domeny dwuczłonowej.

Zastanawiając się nad nazwą domeny myślimy o tym, aby stworzyć ciekawą nazwę dla swojego brandu lub też, aby nazwa domeny dokładnie opowiadała na zapotrzebowania dedykowanego jej serwisowi. W zdecydowanej większości domeny jednosłowne są zajęte. Stąd też szukanie fajnej nazwy domeny często wiąże się z wymyślaniem synonimów, wyrazów bliskoznacznych, dodawaniem sufiksów i prefiksów do wymarzonego słowa, które chcemy użyć w nazwie domeny.

Z pomocą przychodzi Wam “Tropiciel domen”. Jest to narzędzie przeznaczone dla osób, które nie mają czasu zastanawiać się nad powyższymi dylematami; chcą otrzymać gotowe propozycje domen dopasowane do swoich potrzeb.

Korzystanie z “Tropiciela domen” jest proste i szybkie. Wystarczy przejść jedynie przez trzy kroki, które pozwolą na dobór odpowiednich domen. Pierwszy z nich to określenie słowa kluczowego związanego z planowaną działalnością. Krok drugi polega na oznaczeniu planowanej działalności. Krok trzeci pozwala na zaznaczenie lokalizacji planowanego działania.

Na podstawie określonych parametrów “Tropiciel domen” wyszukuje domeny dopasowane do planowanej lokalizacji twojej działalności, np. .pl (Polska) czy też .eu (Europa). Następnie dobiera rozwinięcia według określonej kategorii np: branża IT (domena z rozwinięciem .it). Dodatkowo na podstawie określonej kategorii działalności “Tropiciel domen” dobiera również prefiksy i sufiksy związane z branżą.

Tropiciel Domen
Poszczególne opcje pomagają precyzyjnie dobrać kryteria wyszukiwania. Znajdziesz dzięki temu domenę, która lepiej pasuje do prowadzonej działalności.

Do dyspozycji użytkownika są również wyrazy bliskoznaczne, synonimy, bądź dodatkowe słowa. Całość proponowanych wyników jest ujęta w trzech sekcjach:
– domeny dopasowane dla Ciebie,
– domeny dodatkowo polecane,
– domeny, które mogą Cię zainteresować.

W pierwszej sekcji, najeżdżając wskaźnikiem myszki na literkę “i”, znajdziesz informacje, dlaczego ta a nie inna domena jest dla ciebie najlepsza. Dodam jeszcze, że aplikacja będzie dalej ciągle rozwijana, pod kątem stosowanego algorytmu.

Wybór odpowiedniej domeny to częsta bolączka nie tylko osób, które stawiają pierwsze kroki w internecie, ale również doświadczonych użytkowników. Tak więc zachęcam wszystkich do stosowania “Tropiciela domen”. Z pewnością pomoże on wam w wyborze domeny, która spełni wasze oczekiwania.

[button color=”green” size=”large” width=”large” url=”https://home.pl/tropiciel-domen” target=”none” text=”Tropiciel Domen”]

 

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm