Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Praca w biurze będzie łatwiejsza dzięki Office 365

Praca w biurze będzie łatwiejsza dzięki Office 365

Praca biurowa w każdej firmie wymaga od przede wszystkim perfekcyjnej organizacji. Wszystkie dokumenty, które tworzymy powinny być estetyczne, przygotowane wg ustalonego standardu, jak również dostępne w formie archiwalnej i edytowalnej przez 24 godziny na dobę. Przypomnij sobie arkusze z obliczeniami w latach 90-tych i marnotrawienie czasu, kiedy to błąd ludzki powodował, iż cenny raport po wielu godzinach obliczeń można było wyrzucić do kosza. A to generowało kolejne koszty dla przedsiębiorstwa.

Od dzisiaj papierkowa robota w biurze będzie dla Was łatwiejsza i przede wszystkim oszczędzi sporo czasu. Office365 to nowa usługa w ofercie home.pl, dostarczona przez lidera technologii informatycznych – firmę Microsoft.

Logo_2

Czym jest Office 365 (Microsoft 365)?

Office365 to odpowiedź amerykańskiego giganta na potrzeby klientów z całego świata, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności. Jest  to pakiet nowoczesnych aplikacji biurowych, z których możemy korzystać nie tylko w domu, ale również (do czego zresztą gorąco zachęcamy) na urządzeniach mobilnych, z każdego miejsca na świecie. Office365 jest pełnym wsparciem dla Twojego biznesu, hobby oraz codziennych, spontanicznych pomysłów. W skład usługi wchodzą m.in.:

  1. Microsoft Word – najpopularniejszy edytor tekstu, który pozwala zmienić kilkanaście znaków w ciekawy i cieszący oko dokument. Word znany jest ze swojej intuicyjności, przez lata doczekał się wielu udoskonalonych wersji.
  2. Microsoft Excel – idealne rozwiązanie dla księgowych, którzy mogą szybko i łatwo dokonać przeliczeń. Excel dodatkowo świetnie sprawdza się jako narzędzie analityczne, gdyż pozwala wprowadzić dane i przedstawić je w formie graficznej.
  3. Microsoft Powerpoint – pokaż się klientom z dobrej strony i stwórz prezentację Twojej firmy, oferty lub produktów, które sprzedajesz. Powerpoint to narzędzie, dzięki któremu przekazujesz specyfikę prowadzonej działalności. Poprzez bogate opcje uatrakcyjniające portfolio możesz udowodnić, że nie jesteś nudny!
  4. Microsoft Outlook – jeden z najchętniej instalowanych na świecie programów do obsługi poczty elektronicznej. Jego niezaprzeczalne zalety to szybkie dodawanie załączników oraz odbiorców, zintegrowane narzędzia do organizacji spotkań, kalendarz oraz pełna synchronizacja książki adresowej bez względu na urządzenie.
  5. Microsoft OneDrive – to Twoja firmowa (lub osobista) chmura na pliki tj. zdjęcia, filmy, dokumenty. Dostępna na każdym urządzeniu, z każdego miejsca na Ziemi. Dziel się swoimi materiałami gdzie chcesz i kiedy chcesz. W Office365 otrzymujesz aż  1 TB przestrzeni  do dyspozycji.

Gdzie kupić Office 365 (Microsoft 365)?

Warto dodać, że pakiet Office 365 można w home.pl wykupić nawet na 1 miesiąc, dzięki czemu unikniesz długoterminowych zobowiązań. Potrzebujesz najlepszych narzędzi biurowych na święta? Dzięki home.pl jest to już możliwe! Szczegóły oferty znajdują się na naszej dedykowanej stronie – https://home.pl/office365.

Ponadto chcielibyśmy z ogromną przyjemnością poinformować, że home.pl uczestniczy w pilotażowym programie Microsoft Cloud Solution Provider i jest jednym z 15 Partnerów na świecie, którzy jako pierwsi uzyskali ten status.