Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Jak dobrze wydać 1 zł?

Jak dobrze wydać 1 zł?

Czy złotówka może przyśpieszyć rozwój firmy? Bezpieczeństwo finansów daje ogromny komfort w planowaniu strategii działania, ale czy taka kwota może mieć na to realny wpływ? W Tygodniu Wolności Internetowej pokazujemy, że jest to możliwe.

Od 1 do 7 grudnia home.pl wraz z partnerami organizuje Tydzień Wolności Internetowej. To wydarzenie skierowane do przedsiębiorców, którzy poszukują sprawdzonych narzędzi do prowadzenia biznesu w Internecie i nie tylko. To projekt przeznaczony także dla osób, które chciały otworzyć swoją działalność w sieci, ale odwlekały ten moment ze względu na obawę przed kosztami.

Zasady są proste:

headerfb
Wystarczy zakupić za złotówkę jeden z trzech pakietów dostępnych na stronie http://home.pl/wolnosc. Jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w biznesie idealny będzie pakiet Start. Znajdziesz w nim intuicyjny kreator stron internetowych, darmową domenę .pl, program do fakturowania homebiuro Basic, Office 365 Business – czyli najpopularniejsze aplikacje od Microsoftu.

Jeśli chcesz założyć sklep internetowy, dogodnym rozwiązaniem jest platforma sklepowa z wbudowanym modułem płatności online, obsługą logistyczną oraz integracją z serwisem Allegro, dostępna w pakiecie Sklep. Oprócz bezpłatnej domeny .pl dodajemy rozszerzenie .eu, aby zwiększyć zasięg e-sklepu. Program do fakturowania i zarządzania magazynem  homebiuro Premium usprawni prowadzenie sprzedaży i wystawianie dokumentów. Poczta dostępna z każdego miejsca, dzięki Office 365 ułatwi kontakt z klientem. Z punktu widzenia klienta e-sklepu najistotniejsze jest bezpieczeństwo transakcji, dlatego do pakietu jest także dołączony certyfikat homeSSL szyfrujący wszystkie procesy związane z przetwarzaniem wrażliwych danych na stronie www.

Dla tych którzy szukają sposobu na rozwój swojej dotychczasowej działalności przygotowaliśmy pakiet Firma. Problemy z wyświetlaniem stron www zapewni wydajny hosting Business Cloud Server z autoinstalatorami popularnych aplikacji Joomla i WordPress wraz z dostępem do kopii bezpieczeństwa. Do tego pakietu dołączamy domeny .pl i .eu, homebiuro Premium, Office 365 i certyfikat bezpieczeństwa homeSSL. W każdym z pakietów zapewniamy pomoc konsultantów 24/7.

Mam już pakiet, co dalej?

Teraz do woli możesz korzystać ze wsparcia naszych Partnerów. W ramach TWI nasi Partnerzy opracowali specjalną ofertę dla wszystkich, którzy skorzystają z jednego z pakietów. Jakie profity wiążą się z pozyskaniem pakietów Tygodnia Wolności Internetowej? To preferencyjne warunki w Banku Pekao, serię szkoleń Webinar organizowanych przez home.pl oraz partnerów, a także narzędzia do monitoringu marki w sieci od Brand24 i dostęp do przestrzeni coworkingowej w Business Link. Wartość wszystkich dodatków przekracza ponad 3000 zł. To kwota, która nierzadko jest bazą do rozpoczęcia własnej działalności. W tym tygodniu możesz powyższe udogodnienia możesz zyskać za 1 zł!

Każdy, kto weźmie udział w akcji może skorzystać także z indywidualnych konsultacji z Partnerami. Udział w tych wydarzeniach jest bezpłatny. Do każdego pakietu dołączyliśmy ponadto kupon Google AdWords o wartości 250 zł. Reklama w wyszukiwarce, w połączeniu z jednym z pakietów pozwoli na rozwój Twojego biznesu i realizacje planów.

Firmy wspierające uczestników to profesjonaliści w swoich dziedzinach, z dużym doświadczeniem na rynku.

FireShot Screen Capture #481 - 'home_pl _ Tydzień wolności internetowej' - home_pl_wolnoscDzięki temu wiedza, którą zdobędziesz będzie różnorodna i może zobaczysz swój biznes z zupełnie innej perspektywy niż dotychczas.

Tydzień Wolności Internetowej trwa do 7 grudnia!