Office 365

Office Day w home.pl

Współpraca home.pl i Microsoft stwarza nowe możliwości i szanse. Tym razem postanowiliśmy umówić wspólne pomysły i cele w naszej siedzibie w Szczecinie. Odbyła się konferencja i mnóstwo spotkań. Pokazaliśmy gościom z Warszawy, jak pracujemy. Ekipa z Microsoftu miała okazję zobaczyć także piękny Szczecin. W Office Day uczestniczyli wszyscy pracownicy home.pl był czas na spotkania, wspólną rywalizację, zdjęcia w fotobudce i wiele innych atrakcji.

Na konferencji prasowej przedstawiciele obu firm wyjaśnili, jaki jest cel współpracy i jakie działania będą podejmowane w najbliższych miesiącach. Małe i średnie przedsiębiorstwa to główne filary polskiego rynku, a home.pl jest głównym dostawcą usług internetowych dla firm o takiej wielkości. To był jeden z powodów rozpoczęcia strategicznej współpracy. Dyrektor Generalny Microsoft Polska, Ronald Binkofski podkreślił, że połączenie zasobów obu przedsiębiorstw może znacznie wpłynąć na przyśpieszenie rozwoju biznesu w Polsce.

5
Przemysław Szuder, dyrektor operacyjny Microsoft Polska podczas prezentacji kampanii Microsoft.

Po zakończonej konferencji dyrektorzy obu firm przeszli do lobby przywitać pracowników. Prezesi dzieli się wrażeniami i anegdotami. Dla pracowników była to wyjątkowa okazja – mogli dowiedzieć się, jak wyglądały początki tej kluczowej współpracy. Następnie, w doskonałych nastrojach, wszyscy udali się w stronę fotobudki. Do zdjęć wykorzystano oczywiście zabawne akcesoria. Ten niecodzienny widok uzupełniały gadżety w pomarańczowym kolorze.

1
Jak to się zaczęło? – opowiada Ronald Binkofski dyrektor Microsoft Polska, przysłuchuje się dyrektor generalny home.pl Marcin Kuśmierz.

Pracownicy wszystkich działów mieli okazję uczestniczyć także w wykładach dotyczących Office 365 jako odpowiedzi na potrzeby klientów MŚP. W ten sposób poznaliśmy jeszcze dokładniej wspólne cele. Dużym zainteresowaniem podczas Office Day cieszyły się produkty od Microsoft: konsole xbox one, tablety, telefony z linii Lumia, laptopy z systemem Windows. Każdy mógł obejrzeć sprzęt i go przetestować. Testowanie nie skończyło się na technologicznych nowinkach. Przy stole do piłkarzyków przedstawiciele obu firm sprawdzili swoją zręczność.

3
Przerwa w pracy? Czas na xboxa.
7
Rozgrywki w wersji analogowej

Office Day był bardzo ważnym wydarzeniem w historii home.pl. Poznaliśmy bliżej światowego lidera IT, a także określiliśmy realne cele. Jak będzie wyglądała współpraca? Ronald Binkofski podkreśla, że Microsoft dostarcza produkty, które są znane i używane, a home.pl w swoim segmencie jest liderem na rynku. Dzięki takim zasobom razem można wiele osiągnąć, a najlepszym tego przykładem jest Office 365 w home.pl.

zdjeciewpisu
Wspólny posiłek, wspólne plany.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm