Dla firm

Nie ma rzeczy niemożliwych – forum działa i pomaga!

Od startu forum dyskusyjnego home.pl minęło już 10 miesięcy. Już w tym momencie możemy śmiało stwierdzić, że uruchomienie tej platformy komunikacji z klientami było strzałem w dziesiątkę. Dzięki licznym dyskusjom oraz pomysłom wiemy, jak rozwijać nasze usługi.

Obecnie posiadamy w bazie zarejestrowanych ponad 600 klientów, a liczba ta rośnie z każdym dniem i niedługo przekroczy barierę ustawioną przez poprzednią platformę do przekazywania sugestii – rozwijaj.home.pl. Z tą drobną różnicą, że tam potrzebowaliśmy na taki wynik 5 lat, a tutaj – niecałego roku. Mamy więc kilka powodów do zadowolenia 🙂

Forum otworzyło dla nas wiele ciekawych możliwości. Przede wszystkim, jest to świetny sposób na zebranie pomysłów i zgłoszeń od klientów – dzięki interfejsowi aplikacji każdy uczestnik dyskusji doda zdjęcie lub inny plik w ciągu kilku sekund. A to zawsze ułatwi weryfikację, czy usługa klienta działa zgodnie z założeniami. Przykładem jest mocno rozbudowana kategoria dotycząca sklepu internetowego Click Shop. Doświadczeni użytkownicy chętnie pomagają w tym dziale nowym klientom w dostosowaniu skórki sklepu i zaawansowanej edycji graficznej. Żadne z pytań nie zostaje bez odpowiedzi – jeżeli nie możemy czegoś zrobić w ciągu 15 minut (np. ze względu na kwestie techniczne), komunikujemy o tym jak najszybciej, a potem wracamy z pozytywnymi informacjami.

Rozmowy kręcą się całą dobę. W niektórych przypadkach otrzymywaliśmy pytania nawet w środku nocy, zwłaszcza gdy uruchomiliśmy testy nowej usługi WordPress Hosting SSD – na kilka tygodni przed dodaniem jej do oferty na stronie głównej, umożliwiliśmy aktywnym forumowiczom zarejestrowanie i sprawdzenie jej. Dostęp do konta otrzymało ponad 30 osób, a pozytywne opinie udowodniły, że nowe rozwiązanie technologiczne jest wysokiej jakości. Oczywiście to nie koniec profitów wynikających z bycia użytkownikiem forum. Tylko na tej platformie klienci mogą uzyskać specjalne kody rabatowe (np. na nową skórkę do Click Shopa) lub wziąć udział w konkursach z nagrodami.

 

Forum jest dynamicznym uzupełnieniem najbardziej rozbudowanej dokumentacji technicznej, jaka jest dostępna w sieci. W ten sposób przekazujemy nie tylko wiedzę o naszych usługach, ich konfiguracji, zastosowaniu, ale także dopasowujemy pomoc do potrzeb klientów, odpowiadając na ich pytania, pomagając w niestandardowych rozwiązaniach. home.pl jest w tej kwestii bezkonkurencyjne, żadna inna firma nie posiada tak szczegółowo opisanych produktów oraz poradników do uruchomienia e-biznesu. Klienci codziennie zaskakują nas swoją wiedzą o usługach home.pl i jest to bardzo ciekawe doświadczenie. – Grzegorz, specjalista ds. dokumentacji
Nasi specjaliści bardzo cenią sobie przede wszystkim merytoryczne podejście do tematu. Każda sugestia klienta jest analizowana z kierownikiem produktu, co pozwala ocenić realne szanse na wdrożenie ewentualnej funkcjonalności. Już teraz pilnie monitorujemy ponad 50 ciekawych pomysłów, które możemy zrealizować w najbliższym roku i nie zamykamy się na nowe inicjatywy.
Forum ujawniło bardzo wiele talentów, które zajmują się na co dzień nowoczesnymi technologiami i “siedzą” w branży hostingowej. Dzięki takim osobom możemy stale wzbogacać naszą ogromną dokumentację pomoc.home.pl. Do obecnych już 1180 artykułów dochodzą kolejne. Wszystko po to, aby klienci mogli szybko znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania np. związane z konfiguracją sklepu lub programu pocztowego. Tego typu treści ułatwiają pracę, są bardzo często podstawą prowadzenia firmy. – Mariusz, specjalista ds. dokumentacji

Biorąc pod uwagę powyższe zalety, nie mamy wątpliwości – forum.home.pl to miejsce, w którym każdy klient poczuje się jak w domu. Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo, klikając w poniższy przycisk:

button-forum

 

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm