Hosting

Oferta homecloud wyróżniona przez PC World 08/2016

Z ogromną radością informujemy, że serwer dedykowany Easy M G1 dostępny w http://homecloud.pl został wyróżniony w najnowszym teście, przeprowadzonym przez miesięcznik PC World. Udostępniona konfiguracja uzyskała rekomendację redakcji za “dobrze skrojoną ofertę serwerów przeznaczonych dla podstawowych zastosowań, dostępną w atrakcyjnej cenie”. Dodatkowym atutem usługi jest “obsługa maszyn w profesjonalnym centrum danych home.pl w Polsce oraz opcje pomocy i backupu klasy premium”.

Pomimo rosnącej popularności usług chmurowych, na rynku nadal istnieje zapotrzebowanie na tradycyjne serwery dedykowane. Nadal bowiem spora rzesza administratorów preferuje samodzielną konfigurację całego środowiska, od podstaw – daje to pewność, że poszczególne komponenty platformy będą działały zgodnie z oczekiwaniami. Oferta  homecloud to propozycja dla najbardziej wymagających – surowa moc, pełna kontrola w zakresie konfiguracji i działania oraz wsparcie najlepszych administratorów. Cieszymy się, że redaktorzy PC World docenili nasze usługi, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że oferta została przygotowana zgodnie z oczekiwaniami klientów. – Paweł Skarżyński, kierownik produktu hosting w home.pl

PC World 08/2016 wybór redakcji

Jesteś zainteresowany uzyskaniem serwera dedykowanego? Sprawdź dostępne konfiguracje TUTAJ . Masz dodatkowe pytania? Napisz na info@homecloud.pl.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm