Hosting

Udoskonalona oferta homecloud dzięki firmie FORMAT i procesorom Intel

Sprzęt oferowany przez homecloud to połączenie wieloletniego doświadczenia w branży IT oraz obserwacji rynku i trendów wśród średnich oraz dużych przedsiębiorstw, korzystających z rozwiązań w chmurze. Tym bardziej jest nam miło zakomunikować, że najnowsza oferta została opracowana razem z firmą Format, która jest certyfikowanym partnerem marki Intel.

Format HPC

Dzięki współpracy z Format jesteśmy pewni, że udostępniany dla klienta serwer dedykowany został złożony z wydajnych i niezawodnych komponentów. Firma  jest kompleksowym dostawcą rozwiązań IT. Od wielu lat świadczy usługi w zakresie projektowania i dostarczania zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych. Format kładzie szczególny nacisk na technologie, pochodzące od liderów usług IT, ze szczególnym wskazaniem na budowane „pod klucz” systemy High Performance Computing oraz klastry HPC, zapewniające największą wydajność przy najniższym koszcie. Do grona klientów Formatu należą największe polskie przedsiębiorstwa, instytucje finansowe, ISP, uczelnie oraz jednostki administracji publicznej.

Zapoznaj się z najnowszą ofertą serwerów dedykowanych homecloud klikając na poniższy obrazek.

homecloud-oferta14-q3

 

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm