Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Bitdefender Internet Security 2018 oraz Antivirus Plus 2018 już dostępne w home.pl

Bitdefender Internet Security 2018 oraz Antivirus Plus 2018 już dostępne w home.pl

Z ogromną przyjemnością informujemy, że oferta usług home.pl wzbogaciła się dzisiaj o rodzinę produktów Bitdefender. Bitdefender to czołowy globalny dostawca aplikacji zapewniających bezpieczeństwo urządzeń stacjonarnych oraz mobilnych. W jego portfolio znajdziemy zarówno tradycyjne oprogramowanie antywirusowe jak i bardziej kompleksowe rozwiązania do zaawansowanej ochrony przed cyberzagrożeniami dla firm. W home.pl znajdziecie 2 produkty od BitDefender – Antivirus Plus oraz Internet Security, oba w wersji 2018.

Cechy aplikacji Bitdefender

Jednym z głównych czynników, które zdecydowały o dodaniu do oferty aplikacji Bitdefender jest ich bezkonkurencyjna skuteczność. W ostatnich latach produkty firmy były systematycznie nagradzane w testach bezpieczeństwa w takich serwisach jak PCmag.com, Komputer Świat czy AV-test.org. Z oprogramowania korzysta na co dzień ponad 500 milionów użytkowników na całym świecie.

Bitdefender Antivirus Plus oraz Internet Security oferują pełną ochronę dla bankowości internetowej (wszystkie transakcje online są uruchamiane w oddzielnej, szyfrowanej przeglądarce internetowej SafePay), blokują również ataki typu ransomware, a także zagrożenia związane z phishingiem czy malware. Zawierają takie funkcjonalności jak niszczarka plików i bezpieczny menadżer haseł.

Produkty z rodziny Bitdefender są szczególnie polecane użytkownikom, którzy cenią kompleksową ochronę przed zagrożeniami oraz wysoką wydajność urządzenia. Aplikacje posiadają wbudowany tryb oszczędzania energii, są również zoptymalizowane do gier i oglądania filmów.

Czym różni się Bitdefender Internet Security 2018?

W przypadku aplikacji Bitdefender Internet Security 2018 możliwości ochrony są poszerzone o zaporę Firewall, ochronę kamery internetowej przed ingerencją cyberprzestępców, a także szyfrowanie plików. Druga różnica polega na obecności modułu Asystent Rodzica, dzięki czemu z poziomu przeglądarki możemy zabezpieczyć przed niepożądanymi treściami urządzenia, z których korzystają dzieci.

Bitdefender Antivirus Plus 2018 oraz Internet Security 2018 w home.pl

Wszystkie wersje aplikacji są w home.pl dostępne dla 1 lub 3 stanowisk, a na premierę produktu przygotowaliśmy również specjalną cenę:

Bitdefender Antivirus Plus 1 st. 88,56 zł/rok

Bitdefender Internet Security 1 st. 84,87 zł/rok

Pełna oferta dostępna jest pod adresem https://home.pl/bitdefender/