Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Antywirus Norton Security Online w home.pl

Antywirus Norton Security Online w home.pl

Oferta aplikacji antywirusowych w home.pl została poszerzona o Norton Security Online, jeden z najpopularniejszych i wielokrotnie nagradzanych programów do walki ze szkodliwym oprogramowaniem. Dzięki swojej skuteczności w działaniu oraz prostocie połączonej z automatycznym dostosowaniem do systemów operacyjnych, rozwiązanie od firmy Norton chroni na co dzień ponad 175 milionów urządzeń na całym świecie. W home.pl usługa jest dostępna w dwóch wersjach – na 1 i 5 stanowisko, w cenie odpowiednio 72,57 zł oraz 121,77 zł.

Norton Security Online – dlaczego warto?

Elementem wyróżniającym Norton Security Online jest bardzo łatwa obsługa programu, regularne aktualizacje bazy wirusów oraz innych cyberzagrożeń, a także elastyczność w przenoszeniu licencji między urządzeniami na wypadek np. wymiany sprzętu w firmie. Dodatkowo producent oprogramowania oferuje wygodny instalator, który automatycznie wykrywa rodzaj używanego systemu i pobiera odpowiednią wersję aplikacji.

Oprogramowanie jest również świetnym rozwiązaniem do zabezpieczania urządzeń w gospodarstwie domowym, która używa własnego Wifi. Narzędzie zabezpiecza ruch wewnątrz sieci bezprzewodowej przed niepożądanym dostępem z zewnątrz (np. w celu przechwycenia danych), a także oferuje pełną ochronę dla smartfonów korzystających z systemu Android.

Współczesne zagrożenia internetowe związane z wirusami, spamem czy szyfrowaniem danych na dyskach twardych (tzw. ransomware) potrafią na kilka dni zastopować pracę w firmie, a nawet doprowadzić do poważnych strat finansowych oraz reputacji wśród klientów. To odpowiedni moment, aby wyposażyć biurowe i domowe komputery oraz smartfony w program antywirusowy, który w odpowiednim momencie będzie w stanie zablokować działanie szkodliwego oprogramowania. Oferta home.pl jest odpowiedzią na liczne pytania klientów, którzy poszukują najlepszych rozwiązań na rynku aplikacji do walki z cyberzagrożeniami. Pojawienie się produktu firmy Norton nie jest przypadkowe, ponieważ jest to uznana marka z wieloma wyróżnieniami na koncie. –  Dariusz Kowalski, Head of Marketplace home.pl

Zobacz pełną ofertę Norton Security Online pod adresem https://beta.home.pl/norton/ lub po kliknięciu na poniższy obrazek.