Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Obrzeże Ogrodowe to #MistrzowieeCommerce. E-sklep, który pomoże Ci zbudować ogród marzeń

Obrzeże Ogrodowe to #MistrzowieeCommerce. E-sklep, który pomoże Ci zbudować ogród marzeń

Przydomowy ogród to kolejna (oprócz mieszkania) przestrzeń, o którą należy dbać. Przycięty trawnik, kolorowy chodnik, czy dobrze zainstalowany płot potrafią bardzo dużo powiedzieć o właścicielu i jego podejściu do estetyki. Urządzenie i udekorowanie tego miejsca potrafi kosztować wiele wysiłku, ale dla wielu osób jest to po prostu pasja. Zdarza się jednak, że w wyniku bardzo dużej ilości pracy nie możemy wygospodarować dodatkowego czasu na zakup odpowiednich narzędzi oraz artykułów.

Najczęściej związane jest to z odległością do większego marketu ogrodowego lub sklepu w okolicy, który jest otwarty tylko w określonych porach. Z pomocą przychodzi po raz kolejny Internet, w którym znajdziemy coraz więcej ciekawych e-sklepów dla miłośników urządzania ogrodów. Przykładem jest https://www.obrzezeogrodowe.pl/ – to sklep internetowy w home.pl, który wyróżnia się nie tylko bogatą ofertą, ale i ciekawym wyglądem.

Sklep Obrzeże Ogrodowe działa w internetowej branży ogrodniczej od 2013 roku. Specjalizuje się w sprzedaży plastikowych obrzeży na terenie Unii Europejskiej. Firma wyznaje prostą zasadę – nikt nie będzie lepszym kreatorem Twojego ogrodu niż Ty! Dlatego wszystkie artykuły z oferty charakteryzują się nie tylko prostotą, ale również estetyką i wysoką jakością wykonania. Dzięki temu klienci sklepu nie muszą zatrudniać specjalistów ponieważ wszystkie prace wykonają samodzielnie. Dowolne kształty trawników czy nietypowa ścieżka złożona z kostki brukowej wprowadzą do Twojego ogrodu nowe życie. Właściciele podkreślają również, że wszystkie produkty są wykonane z trwałych materiałów, odpornych na każdą pogodę.

CIEKAWOSTKA

Czym różni się sprzedaż internetowa od sprzedaży stacjonarnej? Przede wszystkim większą wydajnością w realizacji zamówień. Jak przekonuje właściciel sklepu Obrzeże Ogrodowe:

Największym plusem prowadzenia biznesu online jest fakt, iż w czasie który potrzebuję poświęcić jednemu Klientowi kupującemu stacjonarnie, jestem w stanie obsłużyć do dziesięciu Klientów kupujących online, dzięki wykonanej wcześniej pracy przy wystawianiu nowych produktów.

 

 

home.pl: Skąd pomysł na taki biznes? Dlaczego branża ogrodnicza?

Obrzeże Ogrodowe: Pomysł na branżę ogrodniczą zrodził się w fabryce produkującej takie artykuły. Tam zaczynałem swoją pracę i zdobywałem doświadczenie w produkcji. Po 5 latach zdecydowałem się na otworzenie własnej działalności handlowej, ściśle współpracując z moim poprzednim zakładem pracy. Ogrodnictwo to bardzo szeroki i rozwojowy rynek, jednak posiada spory minus jakim jest sezonowość. Przetrwanie zimy to znany problem wszystkich osób związanych z handlem w tej branży.

Po 5 latach zdecydowałem się na otworzenie własnej działalności handlowej, ściśle współpracując z moim poprzednim zakładem pracy […]

Jak wspomina Pan pierwsze zamówienie w sklepie? Co to było?

Pierwsze zamówienie każdy na pewno odbiera ze sporym uśmiechem na twarzy, tak było i w moim przypadku. Były to obrzeża ogrodowe, nasz produkt nr 1. Specjalizujemy się w sprzedaży różnego rodzaju borderów ogrodniczych i w tym także kierunku stale się rozwijamy.

Jakim kryterium się Pan kieruje wybierając produkty do swojego sklepu?

Wybór zawsze dokonywany jest na podstawie potrzeb naszych Klientów. Staramy się uważnie wysłuchiwać wszystkich podczas rozmów telefonicznych, wymiany wiadomości mailowych a także osobistych spotkań w siedzibie firmy i na targach ogrodniczych. Nasi Klienci są naszymi doradcami.

Nasi Klienci są naszymi doradcami.

Dlaczego zdecydowała się Pan na sklep w home.pl?

Wybór na home.pl padł podczas kampanii promocyjnej znanej sieci komórkowej. Wraz z abonamentem na telefon była możliwość otworzenia swojego sklepu internetowego. Po przyglądnięciu się funkcjom panelu administracyjnego nie miałem wątpliwości,  że dokonuję słusznego wyboru.

Wyzwania i plany na najbliższe miesiące?

Wyzwania? Przede wszystkim utrzymanie poziomu dotychczasowej obsługi i zadowolenia Klienta a także dopracowanie zdjęć i opisów produktów pod oczekiwania nabywców. A plany? Ciągły rozwój skutkujący zatrudnieniem większej liczby osób do obsługi sklepu, wdrożeniem nowych – innowacyjnych – produktów, a także dotarciem do nowych klientów, dzięki odkrywaniu kolejnych kanałów komunikacji.

 

===

Sylwetka Mistrza Ecommerce – Obrzeże Ogrodowe

Nazwa sklepu: Obrzeża Ogrodowe

W home.pl od: lipiec 2013

Adres sklepu: https://www.obrzezeogrodowe.pl

Branża e-commerce: ogrodnicza

Wyzwanie: samodzielne upiększanie ogrodów

Cechy sprzedawanych produktów: wysoka jakość, prostota instalacji

===

Poznaj inne sklepy internetowe działające w home.pl, które są Mistrzami eCommerce TUTAJ.