Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Najlepsze aplikacje biznesowe i antywirusowe – poznaj Marketplace w home.pl

Najlepsze aplikacje biznesowe i antywirusowe – poznaj Marketplace w home.pl

Prowadzisz aktywnie biznes w sieci i szukasz najlepszych aplikacji, które przyśpieszą pracę nad ważnym projektem, a także zwiększą bezpieczeństwo informatyczne w firmie? Nie musisz przeglądać dziesiątek sklepów internetowych z ofertami oprogramowania, ponieważ wszystkie najlepsze produkty znajdziesz w jednym miejscu w Internecie – poznaj Marketplace z aplikacjami w home.pl.

Najlepsza oferta aplikacji dla biznesu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tysięcy klientów uruchomiliśmy sklep, w którym przedsiębiorcy znajdą zaufane rozwiązania technologiczne od światowych liderów. Starannie wyselekcjonowane aplikacje zapewniają optymalną pracę w małych i średnich firmach, zwiększają bezpieczeństwo prowadzonego biznesu, a także oferują nowe możliwości w rozwoju przedsiębiorstwa. Wśród kilkudziesięciu propozycji użytkownicy znajdą usługi, które zostały docenione na całym świecie:

  • pakiet Google Workspace rozszerzający możliwości poczty Gmail od Google,
  • Office 365, czyli popularne aplikacje biurowe w połączeniu z pocztą Exchange oraz chmurą do przechowywania danych od Microsoft,
  • Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów oprogramowanie antywirusowe Norton, Kaspersky i Bitdefender,
  • Dropsuite Email Backup, czyli narzędzia do tworzenia dodatkowej kopii zapasowej zawartości konta email, bez limitu przestrzeni oraz czasu przechowywania,
  • AVG TuneUp, nagrodzony przez ekspertów program do przyśpieszania pracy komputera z systemem Windows.
  • Wirtualny dysk Microsoft OneDrive do przechowywania plików w bezpiecznej chmurze.

Od ponad 21 lat home.pl jako lider usług IT wspiera przedsiębiorców w ich drodze do sukcesu. Kolejnym etapem naszej współpracy z klientami jest Marketplace – sklep, w którym oferujemy najlepsze aplikacje do rozwijania oraz zabezpieczania biznesu. Przy powstawaniu nowego serwisu przyświecała nam idea, aby klienci widzieli w nas nie tylko prawdziwego partnera w zakresie obsługi hostingu oraz domen, ale także jako ekspertów oferujących najlepsze, dodatkowe usługi dla firm. Dlatego też w ofercie Marketplace znajduje się sprawdzone przez tysiące użytkowników na świecie oprogramowanie biurowe, programy antywirusowe oraz rozwiązania usprawniające pracę zespołową. Lista usług będzie systematycznie rozwijana, a nasze pomysły we wzbogacaniu oferty nie kończą się wyłącznie na usługach dla biznesu. – mówi Dariusz Kowalski, head of Marketplace

Marketplace z aplikacjami w home.pl.
Marketplace z aplikacjami w home.pl. Kliknij na zdjęcie i zobacz obraz w pełnej wersji.

Jedną z wyróżniających się cech Marketplace są wygodne płatności elektroniczne za usługi. Dodatkowo klienci mogą (w zależności od aplikacji) korzystać z abonamentów miesięcznych oraz rocznych, a sam proces składania zamówienia jest przejrzysty oraz bezpieczny. – Oferowane przez nas abonamenty miesięcznie za aplikacje nie są częstym zjawiskiem w branży hostingowej. Jako jej lider uważamy jednak, że klient powinien mieć wybór. Użytkownik chce sprawdzić najpierw działanie aplikacji, ale nie chce robić tego w ramach dłuższego zobowiązania. Nasze doświadczenie pokazuje jednak, że klienci chętnie przekonują się do jakości oferowanych usług i używają ich znacznie dłużej. – dodaje Dariusz Kowalski.

Aplikacje biznesowe w home.pl – dlaczego warto?

Dodatkowe korzyści dla przedsiębiorców kupujących aplikacje w home.pl to również faktury VAT spełniające polskie standardy (w przypadku zakupów usług za granicą faktury są często pozbawione podstawowych informacji podatkowych), wsparcie techniczne w języku polskim, wygodny dostęp do konfiguracji usług tj. Google Workspace oraz Office 365, a także stałe ceny w polskich złotówkach dzięki czemu koszty dla przedsiębiorców są o wiele bardziej przewidywalne i niezależne od kursu Euro lub dolara amerykańskiego.

Sprawdź ofertę Marketplace home.pl już teraz i skorzystaj z dostępnych promocji na https://home.pl/marketplace . Masz pomysł na nową aplikację w naszym sklepie? Zostaw swoją propozycję w komentarzu!