Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Programy antywirusowe ESET w ofercie home.pl

Programy antywirusowe ESET w ofercie home.pl

Z przyjemnością informujemy, że dzisiaj do oferty home.pl dołączyły programy antywirusowe firmy ESET . Tym sposobem home.pl stała się jedyną marką hostingową na polskim rynku, która oferuje tak szerokie portfolio aplikacji zapewniających bezpieczeństwo urządzeń przed cyberzagrożeniami dla biznesu oraz zastosowań domowych. Produkty marki ESET to jedne z najchętniej wybieranych rozwiązań przez polskich przedsiębiorców – w naszym kraju korzysta z nich łącznie 4 miliony użytkowników.

 

 

Jakie produkty firmy ESET są dostępne w home.pl?

W ofercie Marketplace home.pl pojawiły się następujące rozwiązania od ESET:

ESET NOD32 Antivirus – aplikacja antywirusowa chroniąca komputery PC z zainstalowanym systemem Windows. W skład oprogramowania wchodzą takie funkcje jak: proaktywna ochrona antywirusowa, blokada programów typu exploit (m.in. luki w przeglądarkach, oprogramowaniu JAVA), Antiphishing (ochrona przed wyłudzeniami danych), ochrona przed ransomware, skaner pamięci, tryb gry, skanowanie w czasie rzeczywistym oraz z wykorzystaniem systemu reputacji Live Grid w chmurze, skaner UEFI (chroniący urządzenie jeszcze przed uruchomieniem systemu). Cena pakietu – 89,90 zł netto/rok.

ESET Security Pack 1+1  – to pakiet złożony z jednej, dowolnej aplikacji przeznaczonej na komputer stacjonarny (lub laptop) oraz 1 aplikacji na urządzenie mobilne z Androidem. Cena pakietu – 129,90 zł netto/rok.

ESET Security Pack 3+3 – to pakiet złożony z 3 dowolnie wybranych aplikacji na komputery stacjonarne (lub laptopy) oraz 3 aplikacji na urządzenia mobilne z Androidem. Cena pakietu – 159,90 zł netto/rok.

Aplikacje antywirusowe ESET zapewnią naszym klientom bezpieczny rozwój biznesu w Internecie. Każdego dnia w sieci pojawiają się tysiące nowych zagrożeń, odmian wirusów oraz coraz bardziej wysublimowane metody wyłudzania informacji od nieświadomych użytkowników. To w konsekwencji może doprowadzić do utraty dostępu do danych na dowolnym urządzeniu. Dlatego tak ważne jest, aby komputery i smartfony używane na co dzień w celach biznesowych, zostały wyposażone w skuteczne i nieustannie rozwijane oprogramowanie antywirusowe. Cieszymy się, że produkty ESET należą do czołowych rozwiązań w branży zajmującej się cyberbezpieczeństwem. Dzięki temu do sklepu z aplikacjami w home.pl trafia kolejna usługa, która jest polecana przez wielu specjalistów oraz użytkowników. Jakość to zawsze kluczowy czynnik, którym kierujemy się przy poszerzaniu oferty.  – twierdzi Dariusz Kowalski, head of Marketplace home.pl

 

Jakie programy można zainstalować, wybierając ESET Security Pack?

ESET NOD32 Antivirus – legendarna wersja programu antywirusowego od firmy ESET.

ESET Internet Security – bardziej zaawansowana forma ochrony urządzeń z systemem Windows oraz Linux, zawierająca wszystkie najważniejsze funkcjonalności zawarte w aplikacji ESET NOD32 Antivirus, wzbogacona dodatkowo o: ochronę kamery internetowej, funkcję bezpiecznej bankowości internetowej, zabezpieczenia przed działaniem botnetów, firewall, kontrole rodzicielską oraz Antyspam dla programów pocztowych.

ESET Cyber Security – wydajne i skuteczne narzędzie do zabezpieczania komputerów Mac. Najważniejsze funkcje wchodzą w skład aplikacji to: skanowanie nośników, Antyspyware, skanowanie poczty oraz stron WWW w czasie rzeczywistym, interfejs dostosowany do systemu iOS, optymalne działanie i aktualizacje bez spowalniania systemu.

ESET Cyber Security PRO – rozszerzona wersja ochrony dla komputerów Mac z dodatkowymi funkcjonalnościami tj. Firewall (blokada szkodliwego ruchu sieciowego) oraz Kontrola Rodzicielska.

ESET Mobile Security – skuteczny antywirus w wersji specjalnej dla urządzeń mobilnych, wyposażonych w system Android. Pakiet umożliwia korzystanie ze znanych funkcjonalności chroniących właściciela smartfona przed kradzieżą tożsamości, działaniem wirusów, a także nieuprawnionym działaniem szkodliwych aplikacji. Ciekawą opcją pakietu Mobile Security są zabezpieczenia przed kradzieżą w postaci powiadomienia o zmianie karty SIM oraz wykonywaniu zdjęć przez smartfon, który oznaczymy na swoim koncie ESET jako skradzione.

Pełna oferta programów firmy ESET dostępna jest pod adresem https://home.pl/eset/