Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Hosting dedykowany w home.pl – nowe parametry i możliwości

Hosting dedykowany w home.pl – nowe parametry i możliwości

Gdy hosting współdzielony okazuje się niewystarczający do bieżącej obsługi np. sklepu internetowego, a serwer dedykowany jest dla Ciebie zbyt skomplikowany, idealnym wyjściem jest usługa łącząca zalety obu rozwiązań – hosting dedykowany. W oparciu o sugestie naszych klientów zmieniliśmy ofertę, aby jeszcze lepiej dostosować możliwości usługi do potrzeb użytkowników.

Czym jest hosting dedykowany?

Hosting dedykowany to usługa, która działa w podobny sposób jak serwer dedykowany, ale do jej obsługi nie jest wymagana pomoc administratora, ani dodatkowa konfiguracja. Wszystkim zajmą się specjaliści home.pl, którzy na co dzień dbają o prawidłowe działanie ponad 1200 serwerów. Wybierając hosting dedykowany otrzymujesz usługę o mocy, dzięki której obsłużysz wiele stron internetowych lub sklep internetowy z bardzo dużą liczbą wyświetleń (zarówno miesięcznych jak i w czasie rzeczywistym). Zapewnisz w ten sposób swojemu biznesowi w sieci stabilne i szybkie działanie, nawet w najgorętszych okresach sprzedażowych, wymagających dużej mocy obliczeniowej.

Jakie zalety posiada hosting dedykowany w home.pl?

Hosting dedykowany łączy zalety serwera dedykowanego w postaci gwarantowanych zasobów tj. pamięć RAM i liczbę wykonywanych procesów jednocześnie, z prostotą obsługi tradycyjnego hostingu. Zmiana typu usługi i przejście z serwera współdzielonego na hosting dedykowany jest dla klienta transparentna – dostęp do usługi jest w dalszym ciągu możliwy za pomocą wygodnego Panelu Klienta, dostosowanego do urządzeń mobilnych.

Inne zalety przejścia z tradycyjnego hostingu na hosting dedykowany to:

  • Brak dodatkowych kosztów, związanych z przenoszeniem danych,
  • Zachowanie dotychczasowych ustawień stron, poczty email, skrzynek, kont FTP itd.
  • Nie musisz posiadać administratora – nad usługą i jej działaniem czuwają nasi specjaliści,
  • Profesjonalne usługi IT (np. przywrócenie backupu) są dla Ciebie bezpłatne,
  • Otrzymujesz dostęp do osobnego wsparcia technicznego, które na co dzień zajmuje się wyłącznie rozwiązaniami serwerowymi.

Hosting dedykowany w home.pl – co nowego?

Główne zmiany w ofercie hostingu dedykowanego zaszły w 3 obszarach:

  • Serwer WWW Apache 2.4 z obsługą HTTP/2 – najpopularniejsza technologia na świecie, gwarantująca pełną kompatybilność z wieloma rozwiązaniami dodatkowymi, aplikacjami, ze wsparciem dla metod HTTP.
  • Podwyższone parametry wydajności – w oparciu o nasze wielomiesięczne obserwacje zwiększyliśmy dla usługi Hostingu dedykowanego parametry związane m.in. z liczbą jednocześnie wykonywanych procesów (odpowiednio 16, 18 i 20). Zmiana wpłynie przede wszystkim na jeszcze większe możliwości w zakresie obsługi stron WWW z dużą liczbą użytkowników. Bazy danych obsługiwane są z kolei na kartach NVME, gwarantującymi szybki odczyt i zapis danych.
  • Wygodny sposób rejestracji – bez dodatkowych formalności i umów. Usługę hostingu dedykowanego zarejestrujesz i aktywujesz poprzez stronę https://home.pl/managed-hosting/ . Wystarczy kilka minut i hosting z gwarantowanymi zasobami zacznie działać dla Twojego biznesu! Masz już hosting w home.pl i chcesz przenieść dane na hosting dedykowany? Zajmiemy się tym.

 

TAGI: / /