Wpisz poszukiwane słowo i wciśnij Enter.

Darmowy webinar „Jak skutecznie sprzedawać na Allegro – czym jest reklama Allegro Ads?”

Darmowy webinar „Jak skutecznie sprzedawać na Allegro – czym jest reklama Allegro Ads?”

Razem z naszym partnerem Allegro Ads zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Akademia home.pl „Jak skutecznie sprzedawać na Allegro – czym jest reklama Allegro Ads?”, który odbędzie się już 21 sierpnia (środa) o godzinie 10.00. Podczas webinaru opowiemy, jak działa system reklamowy Allegro Ads, kto może z niego skorzystać i co zrobić, aby Twoje oferty wyświetlały się w najbardziej widocznych miejscach na Allegro. Zaprezentujemy poszczególne rozwiązania i case study kampanii reklamowych.

Jak zarejestrować się na webinar?

Wystarczy wypełnić formularz pod adresem http://bit.ly/Akademia_homepl_AllegroAds

Potwierdzenie rejestracji otrzymasz na adres email, a przed startem szkolenia także przypomnienie.

Prowadzący: Justyna Demcio, Key Account Manager Allegro.pl

Kiedy: środa 21.08.2019, godz. 10:00

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy 300 pierwszych osób, które zarejestrują się na webinar.

Kto powinien wziąć udział w webinarze?

Webinar jest skierowany zarówno do firm, które już sprzedają na Allegro, jak i tych do tych, które zastanawiają się nad uruchomieniem sprzedaży na tej platformie.

W ciągu 60 minut będziemy odpowiadać na najważniejsze pytania dotyczące systemu reklamowego Allegro Ads, za pomocą którego będziesz sprzedawać więcej i skuteczniej. Wyjaśnimy komu wyświetla się taka forma reklamy i w jaki sposób jest dopasowana do wybranej grupy docelowej.

Nasz webinar jest zupełnie darmowy.

Dlaczego warto wziąć udział w Akademii home.pl?

Wraz z początkiem wakacji home.pl uruchamiło cykl szkoleń online dla wszystkich zainteresowanych prowadzeniem biznesu w sieci – także dla tych, którzy chcą zyskać wiedzę z zakresu codziennego działania online.

„Akademia home.pl to projekt edukacyjny, którym chcemy zachęcić do jeszcze większej aktywności w sieci. Program przeznaczony jest nie tylko dla stałych Klientów home.pl. Uruchamiamy go dla wszystkich, którzy interesują się sprzedażą w Internecie i pragną  poszerzać swoja wiedzę w tym zakresie. Naszym celem jest pokazanie, że nowe technologie, które z pozoru wydają się trudne, są po to, żeby np. pomóc w znalezieniu własnego miejsca w Internecie” – mówi Marta Puczyńska, Head Of Web Presence home.pl.

Regularnie (co 2 tygodnie, w środę) od lipca do grudnia będziemy prowadzić webinary dotyczący rozmaitej tematyki związanej z działaniami online, poczynając od zastosowania popularnej aplikacji WordPress do tworzenia stron internetowych, przez pozycjonowanie stron, aż do cyberbezpieczeństwa w życiu codziennym i w pracy.

Nasze webinary tworzymy z myślą o wszystkich, którzy chcą działać w świecie Internetu. Elastyczna forma szkolenia pozwala na aktywne uczestnictwo w webinarze. Możesz w każdej chwili zadawać pytania, a nasi eksperci odpowiedzą na nie i pomogą lepiej zrozumieć najważniejsze zagadnienia.

Zapraszamy!

Wejdź na naszą stronę internetową https://webinary.home.pl i wybierz interesujący Cię webinar.