Wiadomości

Aktualizacja Office w iOS – dark mode dostępny

Microsoft nie zwalnia tempa i wprowadza ciemny motyw w coraz większej ilości systemów. Tym razem dark mode został udostępniony dla użytkowników systemu iOS. Najnowsza aktualizacja o numerze 2.30 wprowadza ciemny motyw dla aplikacji Word, Excel, PowerPoint i OneNote dla wszystkich użytkowników iPhone.

Jak ustawić ciemny motyw aplikacji Office w iOS?

Aby włączyć dark mode w aplikacjach Office na iOS wystarczy przełączyć system iPhone na ciemny motyw. Aplikacje Office automatycznie dostosują się do zmiany i przejdą w ciemny tryb. Zmiana trybu znacząco ułatwi i usprawni korzystanie z iphona w ciemnym otoczeniu, np. kinie czy na spacerze po zmroku.

Jakie inne nowości wprowadza aktualizacja na iOS?

Oprócz dodania trybu ciemnego Microsoft przygotował również poprawki dla Office OneDrive na iOS 13. Dzięki nim naprawiono problem z zapisywaniem dokumentów i danych w przestrzeni OneDrive. Dodatkowo poprawiono stabilność działania aplikacji oraz ulepszono funkcję udostępniania.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm