Wiadomości

Nowy wystrój aplikacji G Suite na systemie Android

Google Workspace to używana na całym świecie usługa, oferująca pakiet aplikacji biurowych, pocztę Gmail na własnej domenie oraz rozwiązania chmurowe. Google bezustannie pracuje nad wprowadzaniem zmian, mających poprawić działanie i doświadczenie użytkowania. Tym razem odświeżyli wystrój trzech podstawowych aplikacji.

Jak wygląda G Suite na Androidzie?

Dokumenty, Arkusze i Prezentacje otrzymały nową szatę graficzną i poprawki w działaniu. W aktualizacji nie zostały zawarte zmiany lub nowe funkcje, lecz użytkownicy zauważą wiele zmian w elementach wizualnych. Przerobiona lista dokumentów, czytelniejsze czcionki, spójne oznakowanie przycisków i nowa ikonografia – to tylko kilka najważniejszych zmian w tej aktualizacji.

Jak wygląda nowa szata graficzna aplikacji G Suite?
Nowy interfejs aplikacji Dokumenty, Prezentacje i Arkusze

„Ta zmiana wyglądu to część większego zabiegu, mającego na celu zwiększenie spójności w wyglądzie aplikacji Google Workspace, pamiętając o prostocie użytkowania.”

Takie stwierdzenie padło w artykule informującym o zmianach. Google od dziś udostępnia abonentom usługi nową szatę graficzną, a w ciągu 15 dni powinna ona pojawić się u wszystkich użytkowników Google Workspace.

Przykład zastosowania Google Workspace

Google Workspace pomógł już wielu firmom na całym świecie, w tym jednemu z największych kawowych e-commerce’ów w Europie środkowej – polskiemu Coffeedesk. Zobacz na ich przykładzie, jak aplikacje oraz pliki w chmurze usprawniają pracę i komunikację w firmie – szczegóły wraz z materiałem filmowym znajdziesz w naszym artykule poświęconym wdrożeniu Google Workspace w firmie.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm