Wiadomości

Outlook: poczta w zegarku? Tak, jeżeli posiadasz smartwatch!

Obecnie nie wyobrażamy sobie pracy bez wspomagania różnego typu urządzeniami. Microsoft poszedł jeden krok na przód i udostępnił Klientom możliwość odbierania email z Outlook za pośrednictwem smartwatcha. Sprawdź czy możesz odbierać wiadomości email w swoim zegarku!

Czy mój smartwatch obsługuje aplikację Outlook?

Microsoft udostępnił możliwość odczytywania i odpisywania na emaile za pośrednictwem smartwatcha użytkownikom posiadającym zegarki z rodziny Samsung Galaxy. Korzystanie z nowej funkcjonalności w dalszym ciągu wymaga jednak posiadania i skonfigurowania aplikacji mobilnej na swoim smartfonie. Są sytuacje, gdy nie możesz wyciągnąć telefonu, np. podczas ważnego spotkania, kolacji w restauracji czy konferencji. Wówczas możliwość szybkiego odczytu i odpisania na maila za pomocą zegarka może okazać się bardzo praktyczną możliwością.

Jakie funkcje posiada Outlook na smartwatch?

Aplikacja Outlook na smartwatch Samsung Galaxy będzie posiadać następujące funkcje:

  • połącz automatycznie wszystkie swoje konta e-mail w aplikacji mobilnej z smartwatchem;
  • otrzymuj w czasie rzeczywistym powiadomienia o nowych emailach;
  • Przeglądaj swoją skrzynkę odbiorczą na smartwatchu;
  • Odpowiadaj bezpośrednio z  zegarka, oznaczaj wiadomości jako przeczytane lub nieprzeczytane, archiwizuj  lub usuwaj wiadomości;
  • Filtruj wiadomości e-mail wg filtrów nieprzeczytane lub oflagowane;

Nową aplikację Outlook pobierzesz bezpośrednio z Galaxy Store. Dodatkowo, jeżeli szukasz funkcjonalnych narzędzi Office 365, w tym pojemną skrzynkę pocztową Exchage w Outlook, sprawdź koniecznie ofertę home.pl.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm