Hosting

Szybkie tworzenie strony internetowej za pomocą kreatora WWW

Każdy biznes potrzebuje strony internetowej. W przeciwieństwie do profili w mediach społecznościowych – jest ona w 100% Twoja i na jej zawartość masz realny wpływ. Uruchomienie internetowej wizytówki nie jest tak trudne, jak myślisz. Coraz więcej użytkowników korzysta z odpowiednich narzędzi, które dodatkowo to ułatwiają i umożliwiają wykonanie strony nawet w jeden wieczór. Stoisz właśnie przed wyborem takiego oprogramowania? Zapoznaj się z poniższymi możliwościami kreatora stron WWW.

Dla kogo jest kreator stron WWW?

Kreator WWW może być wykorzystany zarówno do tworzenia wizytówek tzw. onepage (jednej strony z podstawowymi informacjami i danymi kontaktowymi) jak i bardziej rozbudowanych serwisów internetowych oraz prostych e-sklepów. Ten rodzaj aplikacji przeznaczony jest dla osób, które nie mają doświadczenia w tworzeniu stron, a które chcą ją wykonać samodzielnie w oparciu o dostępne szablony (bardzo często dostosowane pod konkretny rodzaj działalności).

Kreator stron WWW home.pl - wybór stylu witryny

Zalety kreatora stron internetowych

Szablony

Kreator w zależności od pakietu może posiadać wiele szablonów stron dopasowanych do różnych branż i kategorii – od piekarni przez finanse, po prawo. Gotowe szablony dają użytkownikom kreatora ogólną strukturę strony i wskazówki, których potrzebują aby stworzyć stronę, która odzwierciedli potrzeby ich klientów np. poprzez dodanie formularza kontaktowego lub mapy z dojazdem. Ogromną zaletą kreatora jest swoboda w przełączaniu szablonów i automatyczne dostosowanie już istniejących komponentów, co zazwyczaj nie jest możliwe w przypadku popularnych motywów w WordPressie.

Edycja strony za pomocą funkcji Drag & Drop

Jeśli to Twoja pierwsza strona internetowa, to z pewnością polubisz edytor typu Drag & Drop, który umożliwia umieszczanie elementów (widżetów – galerii zdjęć, bloków tekstu, map, przycisków itp) dokładnie tam, gdzie chcesz, bez konieczności znajomości podstaw kodowania.

Edytor drag & drop w Kreatorze WWW

Sprzedajesz jeden produkt/usługę? Kreator WWW jest dla Ciebie!

W kreatorze nie tylko stworzysz profesjonalną stronę WWW. Jeśli chcesz, możesz uruchomić również prosty sklep internetowy. Wszystkie sklepy wykonane w kreatorze są w pełni responsywne, dzięki czemu są czytelne i estetyczne bez względu na rozmiar ekranu, z którego korzystają klienci. To ważne w dobie coraz większego ruchu w Internecie za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Ponadto, zyskujesz elastyczność w sprzedaży każdego rodzaju produktu – fizycznych, cyfrowych lub usług.

Prosty sklep internetowy w Kreatorze WWW home.pl

Łatwa publikacja

Publikacja strony w Internecie to ważny moment. Jednak nie musisz się tego obawiać. Dzięki kreatorowi zrobisz to za pomocą jednego kliknięca. Im szybciej opublikujesz stronę, tym lepiej. Jeśli tego potrzebujesz, zawsze możesz cofnąć publikację lub szybko wprowadzić poprawki i opublikować stronę jeszcze raz.

Jak zadbać o bezpieczeństwo strony WWW?

Jeżeli już stworzyłeś stronę za pomocą kreatora, która pracuje na Twój zysk, nie możesz pominąć kolejnego kroku- zabezpieczenia jej przed wirusami, infekcjami oraz innymi zagrożeniami. W home.pl każdy klient za pomocą panelu aktywuje Ochronę WWW – kompleksowe narzędzie do zabezpieczania dowolnej witryny. Zakres ochrony jest bardzo szeroki – od cyklicznego skanowania plików na FTP po ochronę przed atakiem DDOS. Pakiet w wersji podstawowej jest dostępny za darmo na zawsze.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm