Wiadomości

G Suite: Tryb ciemny aplikacji Google Task w iOS

Google wprowadza automatyczną zmianę wyświetlania aplikacji Zadania Google integrując ją z ustawieniami systemowymi dla opcji trybu ciemnego. Od teraz, jeżeli użytkownik przełączy smartfon w tryb ciemny, aplikacja automatycznie dostosuje interfejs wyświetlania do jego preferencji.

Jak będzie wyglądał tryb ciemny w aplikacji Zadania Google w iOS?

Tryb ciemny w aplikacji Zadnia Google na smartfony z systemem operacyjnym iOS wzoruje się na motywie kolorystycznym wprowadzonego rozwiązania na smartfony z system Android. Zastosowano białą czcionkę oraz ciemne, grafitowe tło. Minimalistyczne zastosowanie kolorów podkreśla najważniejsze elementy listy. Poniżej zaprezentowano wygląd trybu ciemnego w systemie iOS:

Kiedy tryb ciemny będzie dostępny na smartfonach z systemem operacyjnym iOS?

Wprowadzanie aktualizacji aplikacji Zadania Google rozpoczęto 3 grudnia. Wszyscy użytkownicy powinni otrzymać możliwość zastosowania dark mode w swoich smartfonach do 15 dni od rozpoczęcia wprowadzania zmian, czyli już w połowie grudnia.

home.pl wspiera rozwój firm w Internecie

home.pl jest największym w Polsce dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Jako członek globalnej grupy United Internet firma jest liderem branży również w Europie.

#wspieramyrozwójfirm